Detail akce JK Mělník



24.-25.7.2010 so-ne Jezdecké závody - Cena Karla IV. (celkem startů: 237)

zpět na akce, zobrazit všechny starty, propozice, výsledky


Do akce se nyní již nelze přihlásit přes tento systém, jen mobilem a emailem.

start nyní za 250,- č.1       24.7 so Hobby dvoufázové skákání 60/60 (274.5.3)
1.fáze 8 překážek do 60cm 2.fáze 4-6 překážek do 60cm.Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
čas startu soutěže v cca 08:30 hodin. 3x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Kůň Stáj Cena
    Kristýna Kubaštová  Canla  Jezd.společnost Miskovice,o.s.   
    Oskar Moravec  Fešák  Jezd.společnost Miskovice,o.s.   
    Pavla Mikešová  Orange   JO TJ Sokol Přívory   

start nyní za 250,- č.2       24.7 so Hobby dvoufázové skákání 70/70 (274.5.3)
1.fáze 8 překážek do 70cm 2.fáze 4-6 překážek do 70cm.Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
čas startu soutěže v cca 09:00 hodin. 5x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Kůň Stáj Cena
    Magdalena Kupčíková  Rokos  Jezd.společnost Miskovice,o.s.   
    Ludmila Palmeová  Corina  Jezd.společnost Miskovice,o.s.   
    Lucie Saifrtova  Lesley grey  JK SS Quinta   
    Lucie Cibulková  Munis   JO TJ Sokol Přívory   
    Pavla Mikešová  Orange   JO TJ Sokol Přívory   

start nyní za 250,- č.3       24.7 so Hobby dvoufázové skákání 80/80 (274.5.3)
1.fáze 8 překážek do 80cm 2.fáze 4-6 překážek do 80cm.Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
čas startu soutěže v cca 09:30 hodin. 10x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Kůň Stáj Cena
    Lenka Heřmanová  Jitřenka  JK Mělník   
    Kamila Purkytová  Cinzano  HSO FALCO KLADNO   
    Daniel Toušek  Sympatika  Jízdárna Radonice   
    Magdalena Kupčíková  Rokos  Jezd.společnost Miskovice,o.s.   
    Ludmila Palmeová  Corina  Jezd.společnost Miskovice,o.s.   
    Kristýna Pánková  Frencis  JK Říčany   
    Lucie Cibulková  Munis   JO TJ Sokol Přívory   
    Háta Sasmannová  Jarda  Stáj Moudrý   
    Renata Thienelová  Wati  Stáj Moudrý   
    Adéla šmídová  Oliver tvust  Stáj Moudrý   

start nyní za 250,- č.4       24.7 so Hobby dvoufázové skákání 90/90
1.fáze 8 překážek do 90cm 2.fáze 4-6 překážek do 90cm.Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
čas startu soutěže v cca 10:00 hodin. 9x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Kůň Stáj Cena
    Karolina Hájková  Starlet  JK Mělník   
    Lenka Heřmanová  Jitřenka  JK Mělník   
    Karolína Suková  Janek 3  Jezdecká Stáj Arcos   
    Daniel Toušek  Hecaron  Jízdárna Radonice   
    Alena Machová  Athos 11  JS PHYXIUS, o.s.   
    Kristýna Pánková  Frencis  JK Říčany   
    Andrea Ježková  Sahara 3  Spolek Stáje Čeřeniště   
    Eliška Polková  Lorieta 1  Spolek Stáje Čeřeniště   
    Pavla Mikešová  Benita  JO TJ Sokol Přívory   

start nyní za 250,- č.5       24.7 so Dvoufázové skákání 100/100 (274.5.3)
1.fáze 8 překážek do 100cm 2.fáze 5 překážek do 100 cm.Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
čas startu soutěže v cca 11:00 hodin. 9x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Lic.jezdce Kůň Lic. koně Stáj Lic.stájeCena
    Karolina Hájková B2274 Vista 1 KB4251 JK Mělník MB0024  
    Karolína Suková A1683 Janek 3 KB3676 Jezdecká Stáj Arcos MA0170  
    Michaela Hosnedlová B2005 Kamélie 2 KB4153 JK Mělník MB0024  
    Alena Machová A0902 Athos 11 KE1184 JS PHYXIUS, o.s. MB0321  
    Iva Bozenhardová A0792 Cinnamon boy KA1639 Stáj Accom Praha MA0118  
    Andrea Ježková E1449 Sahara 3 KE1713 Spolek Stáje Čeřeniště ME0171  
    Eliška Polková E1521 Lorieta 1 KG2280 Spolek Stáje Čeřeniště ME0171  
    Veronika Rosická A0536 Apollo 5 KA2211 JK Iros Praha MA0031  
    Vladimíra Kozáková A0116 Georgina KB4238 Vladimíra Kozáková MB0168  

start nyní za 250,- č.6       24.7 so Dvoufázové skákání 100/110 (274.5.3)
1.fáze 8 překážek do 100cm 2.fáze 5 překážek do 110 cm.Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování. S 1 kombinací ve 2.fázi.
čas startu soutěže v cca 08:00 hodin. 11x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Lic.jezdce Kůň Lic. koně Stáj Lic.stájeCena
    Karolina Hájková B2274 Sabina 3 KB2195 JK Mělník MB0024  
    Michaela Hosnedlová B2005 Kamélie 2 KB4153 JK Mělník MB0024  
    Lucie Čtrnáctá F1744 Iota bleu KF4071 JK SS Quinta Hvězda MF0073  
    Veronika Rosická A0536 Apollo 5 KA2211 JK Iros Praha MA0031  
    Monika Bradková E1580 Cardinal 1 KD2022 JK Petra Pospíchalová ME0169  
    Michaela Týlová E1375 Titus KA1288 JK Petra Pospíchalová ME0169  
    Veronika Šašková E0918 Quiras KH3232 JK Petra Pospíchalová ME0169  
    Iva Bozenhardová A0792 Cinnamon boy KA1639 Stáj Accom Praha MA0118  
    Libor Helebrant B0889 Tenerife`s funstorm KA1982 Stáj Accom Praha MA0118  
    Renata Válková G0973 Calero KB3847 Vladimíra Kozáková MB0168  
    Dominika Moudrá B2503 Silvie jolanka KB4137 Stáj Moudrý MB0115  

start nyní za 300,- č.7       24.7 so Dvoufázové skákání 110/120 (274.5.3)
1.fáze 8 překážek do 110cm 2.fáze 5 překážek do 120 cm. Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování, s 1 kombinací v 1.fázi a s 1 kombinací ve 2.fázi.
čas startu soutěže v cca 12:00 hodin. 11x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Lic.jezdce Kůň Lic. koně Stáj Lic.stájeCena
    Tomáš Hůlka A1388 Baronesa KA1165 TJ Lokomotiva Vršovice MA0016  
    Karolina Hájková B2274 Rozárka KB2145 JK Mělník MB0024  
    Lucie Čtrnáctá F1744 Iota bleu KF4071 JK SS Quinta Hvězda MF0073  
    Pavla Mikešová B2774 Ariano KB3391 JO TJ Sokol Přívory MB0250  
    Monika Bradková E1580 Cardinal 1 KD2022 JK Petra Pospíchalová ME0169  
    Michaela Týlová E1375 Titus KA1288 JK Petra Pospíchalová ME0169  
    Veronika Šašková E0918 Quiras KH3232 JK Petra Pospíchalová ME0169  
    Leoš Pospíchal E1442 Lincoln 1 KA1766 JK Petra Pospíchalová ME0169  
    Libor Helebrant B0889 Tenerife`s funstorm KA1982 Stáj Accom Praha MA0118  
    Renata Válková G0973 Calero KB3847 Vladimíra Kozáková MB0168  
    Tomáš Hůlka A1388 Cappuccino light kapatex KB3761 TJ Lokomotiva Vršovice MA0016  

start nyní za 300,- č.8       24.7 so Skok "L**" (238.2.2.)

čas startu soutěže v cca 13:00 hodin. 5x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Lic.jezdce Kůň Lic. koně Stáj Lic.stájeCena
    Tomáš Hůlka A1388 Baronesa KA1165 TJ Lokomotiva Vršovice MA0016  
    Tomáš Hůlka A1388 Cappuccino light kapatex KB3761 TJ Lokomotiva Vršovice MA0016  
    Pavla Mikešová B2774 Ariano KB3391 JO TJ Sokol Přívory MB0250  
    Leoš Pospíchal E1442 Lincoln 1 KA1766 JK Petra Pospíchalová ME0169  
    Tomáš Hůlka A1388 Non plus ultra mm KE1548 TJ Lokomotiva Vršovice MA0016  

start nyní za 250,- č.9       25.7 ne Hobby dvoufázové skákání 60/60 (274.5.3)
1.fáze 8 překážek do 60cm 2.fáze 4-6 překážek do 60cm. Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
čas startu soutěže v cca 08:30 hodin. 5x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Kůň Stáj Cena
    Lenka Ciprová  Samet  Jezdecká stáj Statenice, o.s.   
    Dominika Šilhanová  Kinki malinki  JS Farma Hrádek   
    Magda Kaizarová  Ratina  JS Farma Hrádek   
    Petra Prouzková  Bonie  JS Farma Hrádek   
    Pavlína Vostrá  Tammyjoom  o.s. Jezdecká stáj Alfa   

start nyní za 250,- č.10       25.7 ne Hobby dvoufázové skákání 70/70 (274.5.3)
1.fáze 8 překážek do 70cm 2.fáze 4-6 překážek do 70cm.Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
čas startu soutěže v cca 09:00 hodin. 12x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Kůň Stáj Cena
    Dominika Šilhanová  Kinki malinki  JS Farma Hrádek   
    Magda Kaizarová  Ratina  JS Farma Hrádek   
    Petra Prouzková  Bonie  JS Farma Hrádek   
    Tereza Pokorná  Passo Belo   Horse Academy   
    Evelinka Vokáčová  Lexi  Jk triga Odolena Voda   
    Lucie Cibulková  Munis   JO TJ Sokol Přívory   
    Radka Hlaváčková  L-extreme  Stáj Krčmářová,o.s.   
    Michaela Klímová  Connan  Klímová   
    Veronika Klímová  Montika  Klímová   
    Kristýna Razímová  Topas jolanka  o.s. Jezdecká stáj Alfa   
    Pavlína Vostrá  Tammyjoom  o.s. Jezdecká stáj Alfa   
    Dominika Hochmanová  Leon  JK Velvary   

start nyní za 250,- č.11       25.7 ne Hobby dvoufázové skákání 80/80 (274.5.3)
1.fáze 8 překážek do 80cm 2.fáze 4-6 překážek do 80cm. Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
čas startu soutěže v cca 10:00 hodin. 10x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Kůň Stáj Cena
    Lenka Heřmanová  Víla  JK Mělník   
    Tereza Pokorná  Passo Belo   Horse Academy   
    Daniela Mlejnková  Narwen   JK Mělník   
    Lucie Cibulková  Munis   JO TJ Sokol Přívory   
    Radka Hlaváčková  L-extreme  Stáj Krčmářová,o.s.   
    Michaela Klímová  Connan  Klímová   
    Veronika Klímová  Montika  Klímová   
    Kristýna Razímová  Topas jolanka  o.s. Jezdecká stáj Alfa   
    Dominika Hochmanová  Leon  JK Velvary   
    Hedvika Froňková  Goliáš   Jezdecká stáj Statenice, o.s.   

start nyní za 250,- č.12       25.7 ne Hobby dvoufázové skákání 90/90 (274.5.3)
1.fáze 8 překážek do 90cm 2.fáze 4-6 překážek do 90cm. Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
čas startu soutěže v cca 11:00 hodin. 19x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Kůň Stáj Cena
    Pavlína Bendová  Sancho  PJK Gabrielka   
    Karolina Hájková  Starlet  JK Mělník   
    Lenka Heřmanová  Víla  JK Mělník   
    Barbora Vosátková  Elle  JK Inplem Tehov   
    Lukáš Abík  Scarborough  stáj Abík, o.s.   
    Nela Mistriková  Vineland  Horse Academy   
    Pavla Mikešová  Benita  JO TJ Sokol Přívory   
    Eva Homolková  Junarch  JK Triga Odolena Voda   
    Karolína Chrápková  Quentina  JO Bradáčův Dvůr   
    Tomáš Kocián  Armator  SK Hlavice   
    Anna Faltová  Siddhartha  Jezdecký klub Říčany o.s.   
    Jitka Gaudníková  Varon  PJS Dolní Chabry   
    Natálie Svatková  Victorio  JO Bradáčův Dvůr   
    Aneta Kuchyňková  Normen 3  JK Ruda   
    Diana Kochlefflová  Rumi james  o.s. Jezdecká stáj Alfa   
    Adéla šmídová  Oliver tvust  Stáj Moudrý   
    Hedvika Froňková  Goliáš   Jezdecká stáj Statenice, o.s.   
    Pavla Slezáková  Irish light  JK Triga Odolena Voda   
    Pavlína Bendová  Lady glen  PJK Gabrielka   

start nyní za 250,- č.13       25.7 ne Skoková soutěž "Z" (238.2.2.)
Soutěž je současně oblastním mistrovstvím dětí středočeské oblasti ve skákání.
čas startu soutěže v cca 12:00 hodin. 52x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Lic.jezdce Kůň Lic. koně Stáj Lic.stájeCena
    Marie Hrudková B2541 Jetta KB3624 JK Mělník MB0024  
    Josef Vostárek E1240 Asték KD1438 JK Samuel Smržovka ME0148  
    Tereza Košťálová B2223 Welcome 1 KB3983 Jezdecká stáj Strážiště MB0209  
    Pavlína Bendová B0943 Lady glen KA1530 PJK Gabrielka MA0008  
    Diana Kochlefflová B2869 Rumi james KB3300 o.s. Jezdecká stáj Alfa MB0134  
    Jana Stránská B2269 Tristan 6 KB3909 o.s. Jezdecká stáj Alfa MB0134  
    Lucie Srbová B3049 Nela 2 KB3024 JK Velvary MB0159  
    Dominika Moudrá B2503 Silvie jolanka KB4137 Stáj Moudrý MB0115  
    Anita Fatrdlová A1721 Joker 1 KA1354 JK Delta MA0086  
    Karolína Fürstová A1551 Aktér KA1604 JK Delta MA0086  
    Lenka Zástěrová A1055 Lancelot 18 KA1736 JS Farma Hrádek MA0119  
    Karolina Hájková B2274 Vista 1 KB4251 JK Mělník MB0024  
    Jiří Zahrádka A0166 Heidi 2 KA1458 PJK Gabrielka MA0008  
    Michaela Stahlová A1580 Augustinus KB4469 TJ Slavia Ptice MB0019  
    Petra Čížková B2862 Princ jazz KB3189 Jezdecký klub Hons MB0296  
    Barbora Vosátková B2016 Elle KB4195 JK Inplem Tehov MB0245  
    Josefina Kubertová A1595 Rebeca 2 KV0499 Jezdecká Stáj Arcos MA0170  
    Radka Šibravová B2959 Caracas KB4229 JS HORSETEAM BOHEMIA MB0341  
    Karin Luftmanová B1846 Silák KB3007 JK Stará Boleslav MB0074  
    Věra Kudrnová A1599 Kerry 1 KA1714 JK VÚŽV Uhříněves MA0028  
    Jiří Malík A0105 Kessy 1 KA1180 JK VÚŽV Uhříněves MA0028  
    Eliška Baštová A0095 Adria 5 KA1871 TJ Žižka Praha MA0002  
    Lada Habrcetlová B1799 Denika KD2122 JK Ruda MB0004  
    Markéta Palmová B2815 Corida 2 KA1973 Sportovní stáj Černuc MA0203  
    Lucie Fialová A1495 Lexi KA1730 JK Triga Odolena Voda MA0131  
    Lukáš Abík B1975 Scarborough KB4021 stáj Abík, o.s. MB0227  
    Nela Mistriková A1669 Vineland KA2197 Horse Academy MA0047  
    Pavla Mikešová B2774 Benita KB3388 JO TJ Sokol Přívory MB0250  
    Eva Homolková A1265 Junarch KA1353 JK Triga Odolena Voda MA0131  
    Adéla Šmídová B3060 Oliver twist KA0569 Stáj Moudrý MB0115  
    Lukáš Matuška B2808 Glen corinna KB2925 Jezdecký klub Dražka MB0164  
    Tomáš Kocián E0362 Armator KF4177 SK Hlavice MF0329  
    Jiří Suchomel B2392 Fabulit KB3823 TJ Slavia Ptice MB0019  
    Anna Faltová B3074 Siddhartha KB4471 Jezdecký klub Říčany o.s. MB0025  
    Jitka Gaudníková A1290 Varon KE1133 PJS Dolní Chabry MA0145  
    Natálie Svatková B3061 Victorio KC1834 JO Bradáčův Dvůr MB0231  
    Aneta Kuchyňková B2231 Normen 3 KB4058 JK Ruda MB0004  
    Nikola Hlaváčová B2785 Loreta 5 KB2753 JK Hlaváč MB0099  
    Kateřina Loužecká B2841 Agatha 1 KB2433 JK Velvet - Ouštice MB0249  
    Iva Sáenz Gonzáles B2972 Jimmy 2 KE1179 Stáj Moudrý MB0115  
    Marie Bandasová B2950 Vandal 1 KB3688 JK Inplem Tehov MB0245  
    Kateřina Jurkovičová B2755 Czereda KH3302 Jezdecká stáj Podkovářství Řeřichy MB0278  
    Pavla Slezáková E0972 Irish light KA2136 JK Triga Odolena Voda MA0131  
    Veronika Jandová B2505 Parisien mir KF2929 SK o.s. Stáj 3K Přední Lhota MB0098  
    Marie Hrudková B2541 Queren KB2398 JK Mělník MB0024  
    Josef Vostárek E1240 Rappeur du ry KK0373 JK Samuel Smržovka ME0148  
    Tereza Košťálová B2223 Calamity jane KB3518 Jezdecká stáj Strážiště MB0209  
    Pavlína Bendová B0943 Sancho KA1864 PJK Gabrielka MA0008  
    Jana Stránská B2269 Merlin 6 KB2794 o.s. Jezdecká stáj Alfa MB0134  
    Diana Kochlefflová B2869 Vltavan KB4436 o.s. Jezdecká stáj Alfa MB0134  
    Lucie Srbová B3049 Noberlina KB2996 JK Velvary MB0159  
    Dominika Moudrá B2503 Cykáda jolanka KB2180 Stáj Moudrý MB0115  

start nyní za 300,- č.14       25.7 ne Skoková soutěž "ZL" (238.2.2.)
Soutěž je současně oblastním mistrovstvím juniorů středočeské oblasti ve skákání.
čas startu soutěže v cca 08:00 hodin. 48x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Lic.jezdce Kůň Lic. koně Stáj Lic.stájeCena
    Karolina Hájková B2274 Sabina 3 KB2195 JK Mělník MB0024  
    Josef Vostárek E1240 Asték KD1438 JK Samuel Smržovka ME0148  
    Sandra Tomaidesová B1990 Cocorico KC2114 JK Louňovice MB0111  
    Michaela Stahlová A1580 Augustinus KB4469 TJ Slavia Ptice MB0019  
    Tereza Košťálová B2223 Welcome 1 KB3983 Jezdecká stáj Strážiště MB0209  
    Jana Stránská B2269 Tristan 6 KB3909 o.s. Jezdecká stáj Alfa MB0134  
    Dominika Moudrá B2503 Silvie jolanka KB4137 Stáj Moudrý MB0115  
    Anita Fatrdlová A1721 Joker 1 KA1354 JK Delta MA0086  
    Karolína Fürstová A1551 Aktér KA1604 JK Delta MA0086  
    Lenka Zástěrová A1055 Lancelot 18 KA1736 JS Farma Hrádek MA0119  
    Jiří Zahrádka A0166 Heidi 2 KA1458 PJK Gabrielka MA0008  
    Šárka Vágnerová B2086 Lump 1 KB3249 Jezdecký klub Hons MB0296  
    Josefina Kubertová A1595 Rebeca 2 KV0499 Jezdecká Stáj Arcos MA0170  
    Radka Šibravová B2959 Viki beccari KB4203 JS HORSETEAM BOHEMIA MB0341  
    Karin Luftmanová B1846 Silák KB3007 JK Stará Boleslav MB0074  
    Sandra Říhová B2684 Elvis 3 KF3370 Jezdecká stáj Millennium MA0113  
    Ladislav Dub B1443 Crouch KA2170 Jezdecká stáj Millennium MA0113  
    Věra Kudrnová A1599 Kerry 1 KA1714 JK VÚŽV Uhříněves MA0028  
    Jiří Malík A0105 Kessy 1 KA1180 JK VÚŽV Uhříněves MA0028  
    Kateřina Blažková C0699 Quendy 1 KA1713 JK VÚŽV Uhříněves MA0028  
    Eliška Baštová A0095 Adria 5 KA1871 TJ Žižka Praha MA0002  
    Tomáš Hůlka A1388 Cappuccino light kapatex KB3761 TJ Lokomotiva Vršovice MA0016  
    Gejza Dukay B1168 Cassidy 1 KB3562 JK Ruda MB0004  
    Lada Habrcetlová B1799 Denika KD2122 JK Ruda MB0004  
    Jiří Hochman B0463 Laurika KB3974 JS Fiala MB0012  
    Markéta Palmová B2815 Corida 2 KA1973 Sportovní stáj Černuc MA0203  
    Jana Nosková A0410 Carino 2 KA1641 Statek Kováry,o.s. MB0172  
    Pavla Mikešová B2774 Emirát KB4122 JO TJ Sokol Přívory MB0250  
    Nikola Sklenářová B2527 Bety KB0886 Jezdecký klub Kondratice MB0265  
    Jan Kelíšek D0925 Zorro 1 KA1169 Jezdecký klub Farma Hole MB0340  
    Jiří Suchomel B2392 Fabulit KB3823 TJ Slavia Ptice MB0019  
    Karolína Chrápková B2781 Quentina KB2354 JO Bradáčův Dvůr MB0231  
    Diana Kochlefflová B2869 Vltavan KB4436 o.s. Jezdecká stáj Alfa MB0134  
    Aneta Pažoudková B1840 Tabasco 1 KB3756 o.s. Jezdecká stáj Alfa MB0134  
    Kateřina Loužecká B2841 Agatha 1 KB2433 JK Velvet - Ouštice MB0249  
    Iva Sáenz Gonzáles B2972 Jimmy 2 KE1179 Stáj Moudrý MB0115  
    Marie Bandasová B2950 Vandal 1 KB3688 JK Inplem Tehov MB0245  
    Lucie Bičovská B2151 Dantes 2 KH3200 Jezdecká stáj Podkovářství Řeřichy MB0278  
    Kateřina Jurkovičová B2755 Czereda KH3302 Jezdecká stáj Podkovářství Řeřichy MB0278  
    Sára Kosmáková D1511 Calla 10 KD1347 Jezdecká společnost Kolová o.s. MK0048  
    Veronika Jandová B2505 Parisien mir KF2929 SK o.s. Stáj 3K Přední Lhota MB0098  
    Karolina Hájková B2274 Rozárka KB2145 JK Mělník MB0024  
    Josef Vostárek E1240 Rappeur du ry KK0373 JK Samuel Smržovka ME0148  
    Sandra Tomaidesová B1990 Arnica - t KA1657 JK Louňovice MB0111  
    Michaela Stahlová A1580 Picasso 1 KB3357 TJ Slavia Ptice MB0019  
    Tereza Košťálová B2223 Calamity jane KB3518 Jezdecká stáj Strážiště MB0209  
    Jana Stránská B2269 Merlin 6 KB2794 o.s. Jezdecká stáj Alfa MB0134  
    Dominika Moudrá B2503 Cykáda jolanka KB2180 Stáj Moudrý MB0115  

start nyní za 300,- č.15       25.7 ne Skok "L**" (238.2.2.)

čas startu soutěže v cca 13:00 hodin. 23x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Lic.jezdce Kůň Lic. koně Stáj Lic.stájeCena
    Petr Švec C0387 Athéna 3 KK0215 JS Mariánské Lázně MK0009  
    Ladislav Dub B1443 Crouch KA2170 Jezdecká stáj Millennium MA0113  
    Pavla Mikešová B2774 Emirát KB4122 JO TJ Sokol Přívory MB0250  
    Sandra Tomaidesová B1990 Cocorico KC2114 JK Louňovice MB0111  
    Michaela Stahlová A1580 Picasso 1 KB3357 TJ Slavia Ptice MB0019  
    Šárka Vágnerová B2086 Lump 1 KB3249 Jezdecký klub Hons MB0296  
    Sandra Říhová B2684 Elvis 3 KF3370 Jezdecká stáj Millennium MA0113  
    Jiří Malík A0105 Kristýnka 2 KA1857 JK VÚŽV Uhříněves MA0028  
    Kateřina Blažková C0699 Quendy 1 KA1713 JK VÚŽV Uhříněves MA0028  
    Tomáš Hůlka A1388 Cappuccino light kapatex KB3761 TJ Lokomotiva Vršovice MA0016  
    Gejza Dukay B1168 Cassidy 1 KB3562 JK Ruda MB0004  
    Jiří Hochman B0463 Laurika KB3974 JS Fiala MB0012  
    Jana Nosková A0410 Carino 2 KA1641 Statek Kováry,o.s. MB0172  
    Nikola Sklenářová B2527 Bety KB0886 Jezdecký klub Kondratice MB0265  
    Michaela Týlová E1375 Titus KA1288 JK Petra Pospíchalová ME0169  
    Leoš Pospíchal E1442 Lincoln 1 KA1766 JK Petra Pospíchalová ME0169  
    Jan Kelíšek D0925 Zorro 1 KA1169 Jezdecký klub Farma Hole MB0340  
    Aneta Pažoudková B1840 Tabasco 1 KB3756 o.s. Jezdecká stáj Alfa MB0134  
    Lucie Bičovská B2151 Dantes 2 KH3200 Jezdecká stáj Podkovářství Řeřichy MB0278  
    Sára Kosmáková D1511 Calla 10 KD1347 Jezdecká společnost Kolová o.s. MK0048  
    Petr Švec C0387 Antarktida KK0172 JS Mariánské Lázně MK0009  
    Ladislav Dub B1443 Quick boy KA1814 Jezdecká stáj Millennium MA0113  
    Pavla Mikešová B2774 Ariano KB3391 JO TJ Sokol Přívory MB0250  

start nyní za 350,- č.16       25.7 ne Skok "S**" (238.2.2.)

čas startu soutěže v cca 14:00 hodin. 5x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Lic.jezdce Kůň Lic. koně Stáj Lic.stájeCena
    Petr Švec C0387 Athéna 3 KK0215 JS Mariánské Lázně MK0009  
    Sandra Tomaidesová B1990 Arnica - t KA1657 JK Louňovice MB0111  
    Ladislav Dub B1443 Quick boy KA1814 Jezdecká stáj Millennium MA0113  
    Tomáš Hůlka A1388 Non plus ultra mm KE1548 TJ Lokomotiva Vršovice MA0016  
    Petr Švec C0387 Antarktida KK0172 JS Mariánské Lázně MK0009  

 
Úvod Akce Styl šampionát 2016 Pony games Přihlášky (návod) Zkoušky základního výcviku Propozice Výsledky Obsazenost haly Prodej koní Služby Občerstvení Ceník Kontakty

Pocitadlo

 

Registrovat
Zapomenuté heslo?
JK Mělník nabízí koně různé výkonnosti k prodeji. Pro více informací klikněte nebo volejte 777 234 448.