Kontaktní údaje:

Adresa Nad Jatkami 1723
Mělník
276 01
Telefon 777 234 448 - ing. Vladimír Mestenhauser
Pošlete SMS zprávu zdarma.
E-mail klub - jkmelnik@jkmelnik.cz
Mapa Mapka s příjezdovou cestou nebo
instrukce pro návštěvníky využívající veřejné dopravy (s vlastním plánkem)
Napište nám

Váš e-mail: 

Vzkaz/dotaz: 

Žádáte-li odpověď, nechali jste nám na Vás kontakt?


Autobusem, vlakem či na kole?

Pokud se k nám rozhodnete vydat jinak než vlastní dopravou, zde najdete malý místní plánek, který by vám měl pomoci šťastně k nám dorazit. Držíme Vám palce. Plánek pěší cety od AN a VN

Autobusem

Pravděpodobně nejlepší veřejné spojení. Z Prahy vyráží každých 20 minut ve špičce a každé 2 hodiny mimo špičku autobusy z autobusového nádraží Praha - Holešovice na konečné metra C. Můžete využít služeb společností ČSAD-AB, ČSAD Střední Čechy a ČSAD Ústí nad Labem. Jízdenka přijde dospělého na 38 Kč z Prahy (rok 2007) a jízdní doba bývá 35/43 minut u přímých/nepřímých spojení. Cílová zastávka je Mělník autobusové nádraží a je třetí v pořadí v Mělníku.

Na plánku sledujte červenou trasu. Po vystoupení z autobusu (bod 1) se vydejte do protilehlého rohu nádraží proti jeho vjezdu, kde začíná příjemná stezka vlevo podél potoka (bod 2). Po ní se vydejte ve směru toku, dokud nedojdete na ulici vedoucí k železniční trati (bod 3). Vydejte se k ní doprava a dojdete až na křižovatku s čerpací stanicí. Přejděte přes trať a rušnou křižovatku (bod 4) a pokračujte rovně cca 300 metrů až na křižovatku se značkou STOP (bod 5), kde dejte doleva. Po dalších cca 400m odbočte vpravo na nevyasfaltovanou cestu, která Vás již dovede až do areálu našeho jezdeckého klubu. Celá trasa má asi 1800m a bohužel zde není k dispozici žádná MHD.

Vlakem

Pokud nepojedete od Prahy, může pro Vás být výhodnější cestovat vlakem. Z vlakového nádraží (bod 1) se vydejte po modré trase. Před nádražní budovou se dejte vpravo, než dojdete k železničnímu přejezdu. Vaše trasa vede po rušné silnici, proto dbejte zvýšené opatrnosti. Přejděte železniční přejezd a dále následujte pokynů cesty z autobusového nádraží od bodu 4, který je uveden o odstavec výše.

 
 .
Úvod Akce Přihlášky (návod) Zkoušky základního výcviku Propozice Výsledky Obsazenost haly Prodej koní Služby Kontakty

Pocitadlo
Registrovat
Zapomenuté heslo?
JK Mělník nabízí koně různé výkonnosti k prodeji. Pro více informací klikněte nebo volejte 777 234 448.