Způsob přihlášení na akce
Rezervace boxů

Od 15.3.2011 je spuštěn vylepšený systém přihlašování do soutěží. Jaké jsou jeho vlastnosti:

Jak na to

Před podáním přihlášky musíte nejprve zřídit u nás Vaše přihlašovací jméno a heslo, které Vám zašle automat na Váš email. Registraci uživatele provedete v nahoře v záhlaví stránky kliknutím na slovo Registrovat a vyplněním formuláře ( čím více položek tím lépe). V emailu bude kód pro ověření, který zadáte na stánce s registrací, nebo rovnou kliknete na odkaz v mailu. Poté se již přihlásíte do systému a ten Vás nechá vložit ke každé akci dvojice, které můžete libovolně upravovat až do uzávěrky soutěže (většinou až do rána dne prvního startu soutěže). Pokud se přihlásíte 56 hodin před akcí, máte nárok na slevu ze startovného.

Přihlášení do soutěže akce provedete tak že nejprve naleznete v seznamu akcí tu požadovanou, kliknete na její název a jste-li přihlášeni svým jménem a heslem, nad seznamem soutěží se již zobrazí přihláškový formulář.

Tento formulář má dvě hlavní části, horní a dolní - v horní kombinujete ze seznamu jezdců, koní a oddílů trojici kterou chcete zadat k soutěžím - buď je vyberete ze seznamu svých oblíbených, nebo přímo jejich jménem a licencí (přímo zadané údaje mají přednost před položkami seznamu). Pokud chcete některou dvoji zadat dvakrát do jedné soutěže, musíte ji přihlásit nadvakrát.

Ve spodní části potom změníte kliknutím červený křížek na zelenou fajfku u té soutěže, do které chcete dvojici přihlásit. Nepovinně máte možnost si určit kliknutím na tečku u písmen pod křížkem, kde byste si přáli aby byla dvojice spíš zařazena - na začátku startovní listiny (z), prostředku (p) nebo konci (k). Automatické řazení se bude v rámci možností snažit dbát ohled na Vaše přání, ovšem přednost mají dvojice které v soutěži startují dvakrát, nebo jezec či kůň startuje dvakrát. Roli hraje také čas přihlášení, dřívější se řadí více ke konci. Nicméně se stále jedná o orientační, ne definitivní pořadí.

Těsně před startem akce je elektronické přihlašování uzamčeno a změny lze provádět poté jen telefonicky.

Podmínky

Systém počítá s omezeními které na nás kladou pravidla - např. počet startů jednoho koně v jednom dni, počet startů jedné dvojice v jedné soutěži apod. Pokud některý zápis do soutěže systém odmítne, potom důvod zobrazí v záhlaví na žlutém podkladu.

Rezervace boxů

Od roku 2011 máte možnost si zarezervovat i box k ustájení předem. V sekci Boxy si vyberte jaký druh boxu byste si přáli, vyberte si jeho konkrétní číslo a v zeleném pruhu hodinu od které chcete mít box zarezervovaný, na tu klikněte a systém se dotáže na dobu ustájení. Minimální doba rezervace je 6 hodin, poté 12 hodin a pak násobky celých dní. Cena za každý časový úsek je zobrazena u boxu, plus vybíráme zálohu na klíč a vyčištění boxu.

Ke každé rezervaci máte možnost zadat poznámku, např. jméno koně nebo osoby která si přijde vyzvednout klíče. Vaše rezervace se na časové ose hodin zobrazí žlutě, rezervace jiných uživatelů oranžově, zelená znamená volno. Vaše rezervace se objeví i v tabulce nad boxy, kde uvidíte i jejich stav (předáno, zaplaceno). Rezervaci můžete kdykoli smazat.

 
 .
Úvod Akce Přihlášky (návod) Zkoušky základního výcviku Propozice Výsledky Obsazenost haly Prodej koní Služby Kontakty

Pocitadlo
Registrovat
Zapomenuté heslo?
JK Mělník nabízí koně různé výkonnosti k prodeji. Pro více informací klikněte nebo volejte 777 234 448.