E
  902B5                          Jezdecké závody CENA KARLA IV. pořádané JK Mělník ve dnech 2.-3.9.2006                Strana 1/1
  2.9.2006                                        Výsledková listina tréninku č.16 a 17
                                                           DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 60 cm, 2.fáze 5 překážek do 60 cm. Rychlost 350 m/min.
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 70 cm, 2.fáze 5 překážek do 70 cm. Rychlost 350 m/min.
  Bez rozeskakování. Licence koní ani jezdců se nevyžadují.
     Rozhodčí: Štěpánka Bolardová (B0527);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);                                Vytištěno:  3.09.06, 19:38:14.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Tereza Pokorná                  Aron                             JS Císařský ostrov        MA126     0,00  53,50    0,00  21,67
   2  Meisaa Abu Zulufová             Saylene                          JC Máslovice              MA121     0,00  56,64    0,00  24,13
   3  Josef Vostárek                  Talister                         Jezdecký klub Samuel      ME148     0,00  58,24    0,00  26,60
   3  Josef Vostárek                  Talister                         Jezdecký klub Samuel      ME148     0,00  58,24    0,00  26,60
   5  Kristýna Klímová                Asterix                          JK Mělník                 MB024     0,00  62,09    0,00  26,69
   6  Eliška Černá                    Jůlina                           JS Vrchovany-Obrok        ME018     0,00  57,27    0,00  26,88
   7  Kateřina Svátková               Hakir                            JK Concordia              ZZ005     0,00  51,25    0,00  28,36
   8  Kateřina Svátková               Hakir                            JK Concordia              ZZ005     0,00  53,15    0,00  30,24
   9  Dana Maláková                   Urby - B                         TJ Jezd.spol.Hořín        MB023     0,00  52,15    0,00  32,25
  10  Dana Maláková                   Urby - B                         TJ Jezd.spol.Hořín        MB023     0,00  47,89    0,00  32,46
  11  Renata Štýrská                  Figaro                                                               0,00  59,11    0,00  32,56
  12  Hana Šábíková                   Rei Jet                          Stáj Kalfiřt              ZZ003     0,00  52,34    0,00  38,44
  13  Hana Procházková                Jasan                                                                0,00  62,74    0,00  38,50
  14  Tereza Pokorná                  Lancelot                         Horse Academy             MA047     0,00  53,17    4,00  21,45
  15  Karolína Hájková                Tiffany 249                      JK Mělník                 MB024     0,00  60,36    4,00  30,08
  16  Tereza Pokorná                  Aron                             JS Císařský ostrov        MA126     0,00  53,81    4,00  33,28
  17  Hana Šabíková                   Rei Jet                                                              0,00  55,40    4,00  48,70
  18  Tereza Klímová                  Corint                           JK Mělník                 MB024     0,00  62,34    8,00  66,62
  19  Tereza Klímová                  Corint                           JK Mělník                 MB024     0,00  58,61   12,00  71,22
  20  Kateřina Pěnkavová              Efendy                           JK Janpe Praha            MA172     0,00  54,41  905,00
  21  Dita Pechánková                 Marco                            Stáj Letní stráň          ME115     0,00  54,98  905,00
  22  Tereza Pokorná                  Lancelot                         Horse Academy             MA047     0,00  57,34  905,00
  23  Eliška Černá                    Jůlina                           JS Vrchovany-Obrok        ME018     0,00  58,12  905,00
  24  Hana Procházková                Jasan                            Stáj Turek                MB238     0,00  61,83  905,00
  25  Lada Sekerová                   Sargo                            JK Mělník                 MB024     4,00  51,75
  26  Eliška Černá                    Málinka                          JS Vrchovany-Obrok        ME018     4,00  58,88
  27  Eliška Černá                    Málinka                          JS Vrchovany-Obrok        ME018     4,00  69,16
      Daniela Benešová                Roger                            JC Máslovice              MA121   908,00
      Eva Rampichová                  Vaneta                           JK Modletice              MB022   908,00
      Tereza Klímová                  Chiron                           JK Equuleus Praha         MA114   908,00
      Dita Pechánková                 Marco                            Stáj Letní stráň          ME115   999,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;