E
  902B5                          Jezdecké závody CENA KARLA IV. pořádané JK Mělník ve dnech 2.-3.9.2006                   Strana 1/1
  3.9.2006                                         Výsledková listina soutěže č.7
                                                              Skok "L**"
  Dle čl. 238.2.1. Rychlost 350 m/min. V případě rovnosti bodů na 1.místě jedno rozeskakování na čas.
  Finanční ceny pro držitele koně: 1. 900,-; 2. 690,-; 3. 510,-; 4. 360,-; 5. 360,-; 6. 360,-; 7. 360,-;
     Hlavní rozhodčí: Jaroslav Chvapil (B586); Rozhodčí: Mgr. Andrea Chaloupková (B521), Štěpánka Bolardová (B0527);
     Technický delegát: Roman Drahota (C226); Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);   Vytištěno:  3.09.06, 19:38:13.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.                   Rozeskakování
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Queren                    KB2398 JK Mělník                 MB024     0,00  70,39    0,00  42,12
   2  Barbora Tomanová          B2238 Coloman                   KF1925 JK Artemis                MA092     0,00  66,43    0,00  42,52
   3  Ilona Kopecká             B0309 Just A Melody             KB2737 JK Poděbrady              MB047     0,00  74,50    0,00  45,89
   4  Monika Šíchová            A0908 Aragon CTJ                KH1435 JK Artemis                MA092     0,00  69,60    0,00  46,94
   5  Milan Severa              A0866 Canon-P Max               KA1223 JK Na Horně               MA129     0,00  71,26    4,00  39,73
   6  Barbara Hassová           B1492 Harmonie 2                KF2820 TJ JO NISA Jablonec nad N ME019     0,00  70,43    4,00  45,43
   7  Marie Zvolská             A1231 El Sid                    KF1403 JK Micky Struhařov        MA128     0,00  65,42    4,00  46,43
   8  Milena Fialová            B2176 Pol                       KB1453 JS Fiala                  MB012     0,00  73,92    8,00  51,27
   9  Veronika Klímová          B1967 Viola                     KG1368 Sportovní stáj FCC        MB251     0,00  64,18   15,00  58,59
  10  Nathalie Crnková          A1164 Yellow Man                KH2097 JS BOST B                 MA144     0,00  73,49   24,00  67,80
  11  Veronika Klímová          B1967 Arnika                    KB1301 Sportovní stáj FCC        MB251     0,00  66,21   29,00  64,80
  12  Ilona Kopecká             B0309 Adrie                     KB1371 JK Poděbrady              MB047     1,00  78,02
  13  Veronika Krajníková       A0889 Balirina                  KA1518 Stáj Accom Praha          MA118     2,00  80,56
  14  Veronika Rosická          A0536 Canta                     KB2072 JS Císařský ostrov        MA126     4,00  68,90
  15  Jana Poláková             A0444 Beny 1                    KB0499 JK Dolní Počernice        MA123     4,00  69,93
  16  Nathalie Crnková          A1164 Congo King Agramm         KA1398 JS BOST B                 MA144     4,00  70,41
  17  Milan Severa              A0866 Atom Pmax                 KB1150 JK Na Horně               MA129     4,00  70,56
  18  Kateřina Černá            B1972 Gwenn Tara                KB2947 JK Mělník                 MB024     4,00  72,58
  19  Hana Kratochvílová        F0956 Quin                      KF3203 JK Muriel                 MF270     4,00  73,38
  20  Monika Šíchová            A0908 Caletano CTJ              KZ1020 JK Artemis                MA092     4,00  73,50
  21  Mariana Šebesťáková       A0698 Last Lord                 KA0504 Horse Academy             MA047     4,00  74,32
  22  Renata Šíchová            A1173 Mateo                     KH1209 JK Artemis                MA092     7,00  87,76
  23  Barbara Hassová           B1492 Sandy-Maggy W             KE1399 TJ JO NISA Jablonec nad N ME019     8,00  70,05
  24  Veronika Krajníková       A0889 Madona                    KB2881 Stáj Accom Praha          MA118     8,00  73,43
  25  Jan Chýle                 E0251 Ravel 1                   KE1395 SS Chýle                  ME012     8,00  75,69
  26  Simona Krčmářová          B1835 Kobra                     KD0891 Stáj Krčmářová            MB294    12,00  90,52
  27  Jana Poláková             A0444 Libero                    KH1566 JK Dolní Počernice        MA123    13,00  76,12
  28  Jan Chýle                 E0251 Dubira                    KE0310 SS Chýle                  ME012    15,00  84,24
  29  Veronika Rosická          A0536 El Angelo                 KD1552 JS Císařský ostrov        MA126    15,00  87,44
  30  Karolína Alexová          A1147 Lery                      KF1622 JK Micky Struhařov        MA128    16,00  69,70
  31  Martin Nejedlý            B2255 GILLY 1                   KB2580 JK Stará Boleslav         MB074    16,00  70,61
  32  Markéta Sousedíková       A0688 Luník                     KA0916 JK Victory                MA176    16,00  73,28
  33  Dominika Turková          A1089 Kwadrom                   KF1889 Horse Academy             MA047    22,00 113,87
  34  Gabriela Hlaváčková       B1278 Wels                      KB1317 JS Joko Hlaváčková        MB167    25,00  76,92
  35  Kateřina Černá            B1972 Aswan Tara                KB2591 JK Mělník                 MB024    29,00  78,59
      Renata Šíchová            A1173 Ronald Mac Donald Ctj     KE0935 JK Artemis                MA092   908,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;