E
  902B5                          Jezdecké závody CENA KARLA IV. pořádané JK Mělník ve dnech 2.-3.9.2006                  Strana 1/1
  3.9.2006                                         Výsledková listina soutěže č.6
                                                         DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 110 cm, 2.fáze 5 překážek do 120 cm. Rychlost 350 m/min.
  Bez rozeskakování, s 1 kombinací v 1.fázi a s 1 kombinací ve 2.fázi.
     Hlavní rozhodčí: Jaroslav Chvapil (B586); Rozhodčí: Mgr. Andrea Chaloupková (B521), Štěpánka Bolardová (B0527);
     Technický delegát: Roman Drahota (C226); Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);   Vytištěno:  3.09.06, 19:38:13.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Sabina 3                  KB2195 JK Mělník                 MB024     0,00  53,06    0,00  33,19
   2  Hana Kratochvílová        F0956 Quin                      KF3203 JK Muriel                 MF270     0,00  57,78    4,00  41,16
   3  Barbara Hassová           B1492 Harmonie 2                KF2820 TJ JO NISA Jablonec nad N ME019     0,00  59,62    4,00  42,88
   4  Renata Šíchová            A1173 Mateo                     KH1209 JK Artemis                MA092     0,00  65,93    6,00  48,07
   5  Gabriela Hlaváčková       B1278 Wels                      KB1317 JS Joko Hlaváčková        MB167     0,00  57,34    8,00  36,70
   6  Barbara Hassová           B1492 Sandy-Maggy W             KE1399 TJ JO NISA Jablonec nad N ME019     0,00  61,37   12,00  41,28
   7  Kateřina Černá            B1972 Aswan Tara                KB2591 JK Mělník                 MB024     0,00  58,72   13,00  46,35
   8  Veronika Rosická          A0536 El Angelo                 KD1552 JS Císařský ostrov        MA126     0,00  67,62   19,00  54,62
   9  Barbora Tomanová          B2238 Coloman                   KF1925 JK Artemis                MA092     0,00  57,31  905,00
  10  Šárka Zemanová            F2316 Limit 3                   KH1787 JK Artemis                MA092     0,00  62,46  908,00
  11  Magda Rothová             B2105 Geronimo A                KH1464 Stáj Poncar Kladno        MB086     4,00  55,43
  12  Jana Poláková             A0444 Libero                    KH1566 JK Dolní Počernice        MA123     4,00  56,87
  13  Kateřina Černá            B1972 Gwenn Tara                KB2947 JK Mělník                 MB024     4,00  57,34
  14  Ilona Růžičková           B1979 Lump 2                    KB3274 EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     4,00  58,12
  15  Veronika Rosická          A0536 Blue Chip Candy           KA1444 JS Císařský ostrov        MA126     4,00  59,82
  16  Martin Nejedlý            B2255 GILLY 1                   KB2580 JK Stará Boleslav         MB074     4,00  61,93
  17  Martin Šlechta            E0689 Pretty Lady Biofaktory    KE1374 Stáj Šlechta              ME146     4,00  67,03
  18  Pavel Fiala               B0018 Direkt 1                  KB3011 JO Sokol Přezletice       MB063     5,00  69,34
  19  Miroslav Techlovský       B1231 La Oroya                  KB2413 JK Epona Kojovice         MB122     8,00  53,87
  20  Kristýna Kovandová        A1277 Jara 1                    KB2488 Klub J.F.                 MB230     8,00  59,00
  21  Jana Poláková             A0444 Beny 1                    KB0499 JK Dolní Počernice        MA123     8,00  64,93
  22  Tereza Kovaříková         A1228 Kamelot                   KF2424 JK Stará Boleslav         MB074     8,00  65,97
  23  Renata Šíchová            A1173 Ronald Mac Donald Ctj     KE0935 JK Artemis                MA092     8,00  83,66
  24  Milena Fialová            B2176 Sága 2                    KA0807 JS Fiala                  MB012     9,00  86,16
  25  Kamila Hudečková          A0136 Lukas 6                   KD1248 JS Pohoda Hořovice        MB215    10,00  74,88
  26  Karolína Alexová          A1147 Lery                      KF1622 JK Micky Struhařov        MA128    12,00  67,07
  27  Šárka Zemanová            F2316 Highvalley 3              KF3395 JK Artemis                MA092    16,00  68,93
      Martin Nejedlý            B2255 ACCARAT 1                 KH1892 JK Stará Boleslav         MB074   999,00
      Andrea Kučerová           A0914 Korin                     KA0735 JS Adrasteia              MA173   999,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;