E
  902B5                          Jezdecké závody CENA KARLA IV. pořádané JK Mělník ve dnech 2.-3.9.2006                  Strana 1/1
  2.9.2006                                          Výsledková listina soutěže č.2
                                                          DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 110 cm, 2.fáze 5 překážek do 120 cm. Rychlost 350 m/min.
  Bez rozeskakování, s 1 kombinací v 1.fázi a s 1 kombinací ve 2.fázi.
     Hlavní rozhodčí: Jaroslav Chvapil (B586); Rozhodčí: Mgr. Andrea Chaloupková (B521), Štěpánka Bolardová (B0527);
     Technický delegát: Roman Drahota (C226); Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);   Vytištěno:  3.09.06, 19:38:13.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Marek Zbořil              A0145 Flirt 1                   KA1189 Morys sportovní stáj Třeb MB170     0,00  61,41    0,00  33,29
   2  Alžběta Malcová           A0996 Athos                     KA0737 Horse Academy             MA047     0,00  64,56    0,00  41,92
   3  Hana Trpišovská           A0597 Leandros                  KA0693 Morys sportovní stáj Třeb MB170     0,00  66,31    1,00  49,59
   4  Hana Pochylová            E1167 Ariadna                   KK0066 Jezdecký klub Samuel      ME148     0,00  60,78    2,00  47,01
   5  Hana Trpišovská           A0597 Quo vadis                 KA0440 Morys sportovní stáj Třeb MB170     0,00  61,84    4,00  36,73
   6  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Sabina 3                  KB2195 JK Mělník                 MB024     0,00  55,75    6,00  49,66
   7  Zuzana Petružálková       F1730 Savanah 1                 KF3213 JK Montara                MF295     0,00  64,25    7,00  51,42
   8  Markéta Sousedíková       A0688 Luník                     KA0916 JK Victory                MA176     0,00  65,22    7,00  52,90
   9  Petra Charvátová          B1562 Kaskáda 2                 KE1180 JS Strážiště              MB209     0,00  66,54    8,00  38,14
  10  Vít Pauzr                 E0114 Dongchain                 KE1315 Chov koní Bohuslav Pauzr  ME001     0,00  66,85    9,00  61,61
  11  Lenka Melmerová           A0132 Gallia                    KB1997 JK Equuleus Praha         MA114     0,00  60,00   10,00  64,13
  12  Milan Plšek               A0247 Bors                      KA1410 JK Equuleus Praha         MA114     0,00  62,19   12,00  56,88
  13  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Rozárka                   KB0673 JK Mělník                 MB024     0,00  60,07   12,00  56,92
  14  Přemysl Adam              B2208 Greg                      KG1483 JK Heroutice              MB067     1,00  69,32
  15  Martin šlechta            E0689 Denny                     KF0578 Stáj Šlechta              ME146     1,00  71,03
  16  Lenka Melmerová           A0132 Goddess                   KA1412 JK Equuleus Praha         MA114     4,00  62,56
  17  Marie Horáková            B0508 VIP                       KB2059 Stáj Forte Svárov         MB194     4,00  62,59
  18  Zuzana Petružálková       F1730 Dáda                      KF2788 JK Montara                MF295     4,00  62,91
  19  Marek Zbořil              A0145 Heda 2                    KB2796 Morys sportovní stáj Třeb MB170     4,00  64,54
  20  Alice Jiříčková           E0415 Emír I                    KE0921 JS Vysoká                 ME131     4,00  66,06
  21  Zuzana Petružálková       F1730 Iluze                     KF2884 JK Montara                MF295     4,00  67,28
  22  Vít Pauzr                 E0114 Lindora                   KE1111 Chov koní Bohuslav Pauzr  ME001     4,00  68,41
  23  Marek Zbořil              A0145 Doly 1                    KF3327 Morys sportovní stáj Třeb MB170     4,00  68,69
  24  Petra Hodačová            A0428 Heidy 4                   KA1443 JK VÚŽV Uhříněves         MA028     5,00  69,03
  25  Jan Buben                 F0369 Imáš                      KF3233 Stáj Buben                MF050     5,00  69,18
  26  Jaroslav Hatla            F0488 Alvar                     KA1586 Horse Academy             MA047     5,00  69,28
  27  Přemysl Adam              B2208 Unesco 1                  KD1834 JK Heroutice              MB067     5,00  70,44
  28  Jana Štěpánková           B2364 Tasmanie                  KB3349 JK Sobočice - Stáj Abík   MB227     8,00  61,29
  29  Ilona Růžičková           B1979 Lump 2                    KB3274 EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     8,00  63,88
  30  Ing. Michaela Kadlecová   A0229 Tyron                     KA1290 Stáj BaD                  MA033     8,00  64,65
  31  Nikola Němcová            B0347 Chelsea 4                 KB3251 Stáj Dani Zbožnice        MB008     8,00  68,32
  32  Jan Buben                 F0369 Iron                      KF3420 Stáj Buben                MF050     9,00  70,50
  33  Tereza Karlíková          E1199 Rosy                      KE0815 JK Teplice - Doubravice   ME009     9,00  85,75
  34  Andrea Kučerová           A0914 Korin                     KA0735 JS Adrasteia              MA173     9,00  86,78
  35  Ladislav Karlík           E1314 Kamey                     KE0622 JK Teplice - Doubravice   ME009    10,00  90,88
  36  Michaela Jurková          E1200 Atlanta 5                 KE0872 JK Teplice - Doubravice   ME009    11,00  79,88
  37  Jakub Tichý               A1027 Fantagira                 KF2987 Horse Academy             MA047    11,00  80,41
  38  Eliška Pilná              B2319 Athos 6                   KA0924 JK J+K                    MA166    12,00  67,97
  39  Josefína Nesvadbová       B1604 Kryštof 1                 KK0118 JO Bradáčův Dvůr          MB231    12,00  84,26
  40  Barbora Žáčková           A1182 Avanti 1                  KA1425 Horse Academy             MA047    13,00  72,66
  41  Barbora Žáčková           A1182 Maximo Copilot            KE0728 Horse Academy             MA047    14,00  91,84
  42  Lucie Bičovská            B2151 Lady 23                   KB3253 JS Podkovářství Řeřichy   MB278    21,00  88,53
  43  Jan Melmer                B1099 Gio                       KA1409 JK Equuleus Praha         MA114    28,00  97,88
  44  Josef Vostárek            E1240 Asték                     KD1438 Jezdecký klub Samuel      ME148    30,00 107,41
      Jan Madry                 E1299 Darius 2                  KE1220 Chov koní Bohuslav Pauzr  ME001   899,00
      Tereza Karlíková          E1199 Akin                      KE0818 JK Teplice - Doubravice   ME009   908,00
      Marie Dittrichová         A1239 Sally 7                   KB1939 stáj šlechta              ME146   908,00

 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;