E
  814B1                        PONY CHANNEL STAR-jezdecké závody pořádané JK Mělník ve dnech 14.-16.8.2006               Strana 1/1
  16.8.2006                                         Výsledková listina soutěže č.17
  Pony handicap "LP" - soutěž pro děti do 16ti let na pony všech kategorií. Hodnocení dle čl. 238.2.2. Jedno rozeskakování v případě
   rovnosti bodu prvním místě.
  Finanční ceny v hodnotě 2.500,- Kč.
     Hlavní rozhodčí: Ing. Milena Minářová (A0119); Rozhodčí: Štěpánka Bolardová (B0527),
                                                              Andrea Chaloupková (B0521);
     Technický delegát: Michael Moudrý (B0551);
     Stavitel parkuru: Ing. Vladimír Mestenhauser (B0529)
                                Lic.                            Lic.                             Lic.                   Rozeskakování
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Tereza Pavlíková          E1123 Cipísek 1                 KE1094 JFK Všemily               ME168     0,00  61,42    0,00  42,12
   2  Tina Šalková              H2910 Gera 1                    KF2672 Dagmar Šalková - OXER     MH129     0,00  56,12    0,00  42,80
   3  Alena Homolová            B2465 Night Boy La Boheme       KB3014 JO La-Boheme Zduchovice   MB283     0,00  62,97    0,00  44,63
   4  Petra Boháčová            C0994 Eliot 2                   KB2740 Jezdecká stáj Delta       MC202     0,00  64,89    0,00  53,51
   5  Jakub Petrus              F2435 White                     KF3413 JK Sloupnice              MF034     0,00  62,27    0,00  55,18
   6  Lucie Bičovská            B2151 Hedy                      KB2953 JS Podkovářství Řeřichy   MB278     0,00  63,94    2,00  57,38
   7  Kateřina Kubrická         H2783 Bohemia Wild Boy          KH2662 Sport.stáj Kubrický       MH060     0,00  62,59    4,00  37,88
   8  Jakub Petrus              F2435 Jurášek 12                KF3201 JK Sloupnice              MF034     0,00  58,81    4,00  46,81
   9  Eva Matějčková            E1178 Ketty 4                   KE1254 SS Chýle                  ME012     0,00  60,65    4,00  48,57
  10  Marie Kovářová            V0180 Gabriela 1                KV0223 SS Starkon Nová Říše      MV044     0,00  66,20    4,00  50,16
  11  Kateřina Nedělová         H2779 Šeron 1                   KH2339 JK Cento Bruzovice        MH017     0,00  60,26    6,00  57,46
  12  Marie Kovářová            V0180 Latina 3                  KB2831 SS Starkon Nová Říše      MV044     0,00  63,63    9,00  56,84
  13  Alena Homolová            B2465 Pamela 9                  KA1364 JO La-Boheme Zduchovice   MB283     0,00  66,92   12,00  59,06
  14  Lucie Krulichová          B2252 Gavora La Boheme          KE1046 JK Mělník                 MB024     0,00  61,19  905,00
  15  Jakub Šalek               H2909 Amálka 3                  KF2775 Dagmar Šalková - OXER     MH129     4,00  57,96
  16  Barbora Pokorná           C0965 Lukáš 6                   KC1715 JK JASANKA                MC212     4,00  67,27
  17  Jiřina Pružinová          B2416 Gejša  1                  KB2570 JK Mělník                 MB024     4,00  68,49
  18  Eliška Pavlíková          E1194 GoldbÄR                   KE1238 JFK Všemily               ME168    13,00  93,28
  19  Dominika Řezníčková       B2549 Lira 1                    KB3103 JK Stará Boleslav         MB074    17,00  93,84
  20  Lucie Říhová              B2504 Mohykán 1                 KB3142 Stáj Moudrý               MB115    18,00  81,38
      Petra Boháčová            C0994 Medunka                   KC1388 Jezdecká stáj Delta       MC202   908,00
      Marie Hrudková            B2541 Sargo                     KB3175 Stáj Poncar Kladno        MB086   908,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;