E&l1O
                    601B1                                                     Kritérium mladých koní pořádané JK Mělník dne 1.6.2006                              Strana 1/1
                         1.6.2006                                                        Výsledková listina soutěže č.3
                         KMK pro čtyřleté koně - hřebce - s oprávněním startovat v KMK.
                            Hlavní rozhodčí: Ing. Milena Minářová (A01198); Rozhodčí: Štěpánka Bolardová (B0527); Andrea Chaloupková (B0129);
                            Stavitel parkuru: Ing. Vladimír Mestenhauser (B0529); Technický delegát: Jan Šíma (D0129);                               Ceny věcné.
                                                  Lic.                            Lic.                             Lic.    Známka za ukazatel Celkem   Tr.                 Celkem
                    Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   1      2      3     A      body   B    Čas       A-B
                    --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ -----  -----  ----- ------   ----- ----- -----   ------
                     1  Petr Mašek                C0240 ILČI 4                    KD1944 Stáj Ing.Petr Dajbych     MD128   8,70   8,50   8,50  25,70 |  0,00  0,00 68,71 |  25,70
                     2  Pavel Macek               E0424 Pampalini                 KE1354 JS Javorník               ME089   8,50   8,50   8,50  25,50 |  0,00  0,00 68,78 |  25,50
                     3  Jiří Ditl                 E0298 Voret                     KB3306 ProChemie Trans s.r.o.    MB260   8,40   8,20   8,20  24,80 |  0,00  0,00 71,06 |  24,80
                     4  Petr Dohnal               G0176 CORTÉS                    KD1903 Jk Slavia VŠ Plzeň        MD013   8,50   8,00   9,00  25,50 |  4,00  2,00 66,69 |  23,50
                     5  Jiří Papoušek             C0057 Acorado - T               KA1532 JK Tarpan                 MA065   8,00   7,80   7,70  23,50 |  0,00  0,00 64,02 |  23,50
                     6  Aleš Opatrný              B0808 Anatol 1                  KB3272 JS Opatrný Hořovice       MB002   8,60   8,00   8,80  25,40 |  4,00  2,00 69,55 |  23,40
                     7  Ondřej Nágr               D0257 Atos-H                    KK0098 JS Mariánské Lázně        MK009   8,20   8,00   8,50  24,70 |  4,00  2,00 70,08 |  22,70
                     8  Roman Drahota             C0226 Newman CTJ                KA1558 Jk Artemis                MA092   7,20   7,50   8,00  22,70 |  0,00  0,00 64,60 |  22,70
                     9  Jiří Ditl                 E0298 Vulcano                   KB3307 ProChemie Trans s.r.o.    MB260   7,50   7,80   7,80  23,10 |  9,00  4,50 91,22 |  18,60
                        Adriena Tomanová          F0551 Comisar-K                 KC1761 TJ Sokol hřebčinec Písek  MC025                        0,00 | ***** *****       | ******

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                          Vytištěno:  4.06.06, 08:02:06.