E&l1O
                    601B1                                                     Kritérium mladých koní pořádané JK Mělník dne 1.6.2006                              Strana 1/1
                         1.6.2006                                                        Výsledková listina soutěže č.1
                         KMK pro čtyřleté koně - klisny - s oprávněním startovat v KMK.
                            Hlavní rozhodčí: Ing. Milena Minářová (A01198); Rozhodčí: Štěpánka Bolardová (B0527); Andrea Chaloupková (B0129);
                            Stavitel parkuru: Ing. Vladimír Mestenhauser (B0529); Technický delegát: Jan Šíma (D0129);                               Ceny věcné.
                                                  Lic.                            Lic.                             Lic.    Známka za ukazatel Celkem   Tr.                 Celkem
                    Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   1      2      3     A      body   B    Čas       A-B
                    --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ -----  -----  ----- ------   ----- ----- -----   ------
                     1  Jiří Papoušek             C0057 Indie 2                   KK0102 JO TJ Agro Cheb - Nebanic MK003   8,60   8,50   8,30  25,40 |  0,00  0,00 65,79 |  25,40
                     2  Aleš Opatrný              B0808 Zaranka                   KF3298 Hřebčín Suchá, Rudolf Skř MF083   8,50   8,50   8,30  25,30 |  0,00  0,00 66,83 |  25,30
                     3  Aleš Opatrný              B0808 Zoe                       KF3301 Hřebčín Suchá, Rudolf Skř MF083   8,50   8,50   8,00  25,00 |  0,00  0,00 66,33 |  25,00
                     4  Petr Vančura              B0680 Cavaleria                 KF3271 JK Železnice              MF282   8,40   8,50   7,80  24,70 |  0,00  0,00 69,57 |  24,70
                     5  Simona Šístková           D0780 Itálie                    KK0101 JO TJ Agro Cheb - Nebanic MK003   8,20   8,00   8,00  24,20 |  0,00  0,00 62,02 |  24,20
                     6  Jan Buben                 F0369 Imáš                      KF3233 Stáj Buben                MF050   8,30   8,00   7,80  24,10 |  0,00  0,00 72,85 |  24,10
                     7  Lumír Šebesta             B1298 Benita                    KB3388 JO TJ Sokol Přívory       MB250   8,00   8,00   8,00  24,00 |  0,00  0,00 72,21 |  24,00
                     8  Roman Šafrata             B1160 Ibiza                     KB3277 JK Louňovice              MB111   8,00   8,00   7,80  23,80 |  0,00  0,00 72,19 |  23,80
                     9  Roman Šafrata             B1160 Wiena - T                 KB3280 JK Louňovice              MB111   7,80   7,90   7,80  23,50 |  0,00  0,00 69,79 |  23,50
                    10  Aleš Opatrný              B0808 Zara 2                    KF3300 Hřebčín Suchá, Rudolf Skř MF083   8,20   8,00   7,60  23,80 |  4,00  2,00 63,35 |  21,80
                    11  Pavel Dlouhý              F0266 Salome 4                  KF3299 Hřebčín Suchá, Rudolf Skř MF083   7,50   7,00   7,50  22,00 |  9,00  4,50 74,37 |  17,50
                    12  Simona Šístková           D0780 Iris                      KK0103 JO TJ Agro Cheb - Nebanic MK003   7,00   7,00   6,00  20,00 |  8,00  4,00 59,71 |  16,00
                    13  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Jane                      KB3422 JK Mělník                 MB024   7,00   6,00   7,00  20,00 | 12,00  6,00 67,06 |  14,00
                        Jana Perníčková           B1883 Jasnost                   KB3316 JK Heroutice              MB067                        0,00 | ***** *****       | ******

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                          Vytištěno:  4.06.06, 08:02:06.