E
                                               Veřejný trénink pořádaný JK Mělník 8.5.2006                               Strana 1/1
   8.5.                                             Výsledková listina soutěže č.17
                                                          DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 70 cm, 2.fáze 5 překážek do 7O cm. Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
     Rozhodčí: Štěpánka Bolardová  (B0527);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.                   Vytištěno: 15.05.06, 10:06:40.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Karolína Hájková                Tiffany 249                      JK Mělník                 MB024     0,00  62,89    0,00  26,94
   2  Ilona Ružičková                 Lump                             EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     0,00  63,52    0,00  35,33
   3  Markéta Ceplová                 Korida                           JK Horní Počernice        MA093     0,00  64,50    0,00  36,98
   4  Lea Schoberová                  Princ                            SS Morys Třebonice        MB170     0,00  59,19    0,00  38,34
   5  Eliška Šašková                  Casio                            JS Tuřany                 MB279     0,00  74,19    0,00  40,56
   6  Eliška Černá                    Julina                           JS Vrchovany-Obrok        ME018     0,00  67,81    0,00  40,71
   6  Eva Maletínská                  Mathob                           SS Morys Třebonice        MB170     0,00  72,28    0,00  40,71
   8  Jindřich Chromý                 Gert                             Občanské sdružení Vatikán MA103     0,00  57,00    0,00  40,99
   9  Tereza Kabešová                 Genesis                          JK Marko                  MB285     0,00  64,85    0,00  41,86
  10  Markéta Kahlerová               Tany                             EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     0,00  66,81    0,00  42,85
  11  Barbora Paterová                Marok                            JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  62,47    0,00  43,77
  12  Šárka Pokorná                   Harfa                            SS Morys Třebonice        MB170     0,00  66,56    0,00  44,07
  13  Jana Mazancová                  Fira                             J.Mazancová - Pštrosí far MB151     0,00  65,90    0,00  44,10
  14  Jan Rapin                       Cyrano                           SS Morys Třebonice        MB170     0,00  62,25    0,00  44,29
  15  Jiří Beránek                    Karin                            JS Tuřany                 MB279     0,00  66,53    0,00  44,36
  16  Anna Bayerová                   Lorenzo                          JK  Trojan                MA020     0,00  65,94    0,00  44,66
  17  Eva Přečková                    Harfa                            SS Morys Třebonice        MB170     0,00  66,21    0,00  45,03
  18  Kristýna Juricová               Tim                              Akademický jezdecký klub  MA029     0,00  70,35    0,00  58,66
  19  Lucie Krulichová                Gavora                           JK Mělník                 MB024     0,00  66,25    4,00  37,57
  20  Sabina Munzarová-Knorová        Achab                            Akademický jezdecký klub  MA029     0,00  62,85    4,00  42,72
  21  Šohajová Marcela                Láska-Svržno                     JS Šohajová               MA159     0,00  64,25    4,00  64,27
  22  Jiřina Pružinová                Sargo                            JK Mělník                 MB024     0,00  61,85    8,00  62,09
  23  Kristýna Juricová               Tim                              Akademický jezdecký klub  MA029     0,00  75,47  900,00
  24  Jana Košťálová                  Deisy                            JS Fiala                  MB012     4,00  57,91
  25  Barbora Jonášová                Karina                           JK Marko                  MB285     4,00  62,46
  26  Jan Syrovatka                   Šejla                            JS Šohajova               MA159     4,00  62,69
  27  Kateřina Svátková               Hakir                            SS Morys Třebonice        MB170     4,00  62,78
  28  Klára Kohoutová                 Lexi                             PJK Dolní Chabry          MA012     4,00  66,31
  29  Kateřina Mestenhauserová        Jane                             JK Mělník                 MB024     4,00  66,88
  30  Klára Chábová                   Mery                             Občanské sdružení Vatikán MA103     4,00  69,33
  31  Tereza Kopská                   Sedrik                           JK Mělník                 MB024     4,00  70,56
  32  Kateřina Mestenhauserová        Peggy                            JK Mělník                 MB024     4,00  86,93
  33  Alžběta Gočová                  Coelia                           Statek Kováry             MB172     8,00  65,53
  34  Eržika Černá                    Málinka                          JS Vrchovany-Obrok        ME018     8,00  69,25
      Kristýna Strnadová              Athos 5                          Stáj Littmanová           ZZ001   900,00
      Kristýna Kvítková               Grácie                           Sportovní jezdecký klub K ZZ004   908,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;