E
  409B1                          Jezdecké závody -AUSTROFIN CUP- pořádané JK Mělník ve dnech 8.-9.4.2006               Strana 1/1
  8.4.2006                                                Výsledková listina
                                                       DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ - HANDYCAP
  Dle čl. 274.5.3. Rychlost 350m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.


  Licence koní ani jezdců se nevyžadují. Pro vyhodnocení pořadí nezáleží na tom jakou výšku parkuru dvojice absolvovala.
     Rozhodčí: Ing Milena Minářová (A1198), Štěpánka Bolardová (B0527);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.                   Vytištěno: 10.04.06, 18:56:25.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Kamila Procházková              Jíva                      KB1775 JK Mělník                 MB024     0,00  61,71    0,00  17,27
   2  Karolína Hájková          B2274 Tiffany 249               KD1556 JK Mělník                 MB024     0,00  69,75    0,00  18,04
   3  Jiřina Pružinová          B2416 Gejša  1                  KB2570 JK Mělník                 MB024     0,00  68,88    0,00  18,53
   4  Karolína Hájková          B2274 Kristal                   KA1224 JK Mělník                 MB024     0,00  69,65    0,00  18,59
   5  Lucie Krulichová          B2252 Gavora La Boheme          KE1046 JK Mělník                 MB024     0,00  66,12    0,00  19,63
   6  Ilona Ružičková                 Lump                             EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     0,00  60,34    0,00  20,12
   7  Michaela Hosnedlová       B2005 Cipora                    KB2397 JK Mělník                 MB024     0,00  60,47    0,00  20,86
   8  Lada Sekerová                   Vina                      KB1010 JK Mělník                 MB024     0,00  63,71    0,00  21,68
   9  Barbora Vosátková         B2016 Dolores                   KB1710 JK Inplem Tehov           MB245     0,00  61,47    0,00  22,20
  10  Michaela Hosnedlová       B2005 Cipora                    KB2397 JK Mělník                 MB024     0,00  66,22    0,00  22,99
  11  Kamila Procházková              Jíva                      KB1775 JK Mělník                 MB024     0,00  67,53    0,00  23,06
  12  Miroslava Nosková         F1268 Beauty Princess                  Stáj Nosek                MF062     0,00  71,94    0,00  23,11
  13  Barbora Kukrechtová             Questor                          JK Equuleus Praha         MA114     0,00  68,00    0,00  23,23
  14  Dominika Řezníčková             Lira 1                    KB3103 JK Stará Boleslav         MB074     0,00  62,09    0,00  23,36
  15  Eliška Černá                    Julina                           JS Vrchovany-Obrok        ME018     0,00  64,19    0,00  23,57
  16  Barbora Kukrechtová             Questor                          JK Equuleus Praha         MA114     0,00  63,22    0,00  23,82
  17  Milan Plšek               A0247 Aura                      KA0800 JSK Ilkama Praha          MA080     0,00  56,62    0,00  24,09
  18  Michal Vantroba           B2094 Heureka D                 KB3301 JK Vidovice               MB163     0,00  63,38    0,00  24,23
  19  Eliška Černá                    Juliana                          JS Vrchovany-Obrok        ME018     0,00  71,47    0,00  24,38
  20  Aneta Ružičková                 Aneta                            EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     0,00  68,06    0,00  25,07
  21  Dominika Řezničková             Lira l                           JK Stará Boleslav         MB074     0,00  59,19    0,00  25,12
  22  Vítězslava Pumrová        F2540 Harley0                          Stáj Pumrová              ZZ001     0,00  64,59    0,00  25,26
  23  Jiřina Pružinová          B2416 Corint 1                  KB3266 JK Mělník                 MB024     0,00  71,31    0,00  25,65
  24  Michal Vantroba           B2094 Heureka D                 KB3301 JK Vidovice               MB163     0,00  62,18    0,00  25,82
  25  Pavlína Sůrová            F0565 Oxford                    KG2402 Stáj Vasury               MF135     0,00  74,91    0,00  26,23
  26  Pavlína Sůrová            F0565 Zeimon                    KF3239 Stáj Vasury               MF135     0,00  73,63    0,00  30,59
  27  Anna Kukrechtová                Zuzana 2                  KA1567 JK Equuleus Praha         MA114     0,00  74,90    0,00  34,28
  28  Martina Maršíková               Andromeda                        JK Elán Praha             MA022     0,00  70,00    4,00  27,13
  29  Zuzana Ševčíková                Démon 4                   KB1799 JS Řitka                  MB188     0,00  66,29  900,00
  30  Radka Synková             F2522 Szafran (Pol)             KF3236 Stáj Vasury               MF135     0,00  68,74  899,00
  31  Lucie Krulichová          B2252 Fík 2                     KB3015 JK Mělník                 MB024     4,00  62,14
  32  Ludvík Filípek            A0024 Jantar                           JS Řitka                  MB188     4,00  63,23
  33  Ilona Ružičková                 Lump                             EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     4,00  63,28
  34  Aneta Ružičková                 Aneta                            EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     4,00  64,22
  35  Lucie Krulichová          B2252 Destiny La Boheme         KB3220 JK Mělník                 MB024     4,00  67,41
  36  Barbora Pospíšilová       B2103 Biba Classy (Ger)         KF3235 Stáj Vasury               MF135     4,00  68,69
  37  Martina Maršíková               Andromeda                        JK Elán Praha             MA022     4,00  71,40
  38  Lada Sekerová                   Vina                             JK Mělník                 MB024     4,00  72,15
  39  Jiřina Pružinová                Sargo                            JK Mělník                 MB024     4,00  73,06
  40  Petra Vytisková                 Zlatá Lady                       JK Přibyšice              MB144     6,00  81,13
  41  Ludvík Filípek            A0024 Fatra 1                   KB2369 JS Řitka                  MB188     8,00  68,66
  42  Anna Kukrechtová                Zuzana                           JK Equuleus Praha         MA114     9,00  78,12
  43  Pavla Mixtajová                 Beruschka                        JK Troja Praha            MA005    10,00  82,65
  44  Vítězslava Pumrová        F2540 Harley                           Stáj Pumrová              ZZ001    12,00  68,00
  45  Andrea Bohoňková                Graceful In                      JK Inplem Tehov           MB245    12,00  68,03

 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;