E
  409B1                          Jezdecké závody -AUSTROFIN CUP- pořádané JK Mělník ve dnech 8.-9.4.2006                 Strana 1/1
  9.4.2006                                           Výsledková listina soutěže č.8
  Dle čl. 238.2.1. Jedno rozeskakování v případě rovnosti času na prvním místě.
  Finanční ceny.
     Hlavní rozhodčí: ing. Milena Minářová (A1198); Rozhodčí: Štěpánka Bolardová (B0527); Andrea Chaloupková (B0521);
     Technický delegát: Jaroslav Chvapil (B0586);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);                                           Vytištěno: 10.04.06, 18:56:25.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.                   Rozeskakování
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Veronika Rosická          A0536 Canta                     KB2072 JS Císařský ostrov        MA126     0,00  65,28
   2  Roman Drahota             C0226 Ideal Ctj                 KH2120 JK Artemis                MA092     0,00  67,28
   3  Jan Buben                 F0369 Cantilena Orling          KF0663 Stáj Buben                MF050     0,00  71,33
   4  Martin Vítovec            A0846 Renaldo                   KE1239 Stáj Equiteam             MA139     0,00  71,44
   5  Jan Buben                 F0369 Gladiátor Orling          KF3133 Stáj Buben                MF050     0,00  72,28
   6  Markéta Sousedíková       A0688 Luník                     KA0916 JK Victory                MA176     0,00  72,30
   7  Václav Studnička          A0888 Factor                    KA1275 JC Zájezd                 MA099     0,00  75,12
   8  Nicole Váchová            B2235 Frederik                  KG1452 JS Opatrný Hořovice       MB002     0,00  76,84
   9  Markéta Johanovská        B1245 Neverts                   KB3401 JS Opatrný Hořovice       MB002     0,00  78,01
  10  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Queren                    KB2398 JK Mělník                 MB024     4,00  64,90
  11  Jana Perníčková           B1883 Parodie 1                 KB3319 JK Heroutice              MB067     4,00  70,54
  12  Monika Šíchová            A0908 Demokrat Ctj              KA0507 JK Artemis                MA092     4,00  75,16
  13  Michaela Hažmuková        D1338 Graf Cony                 KB3317 JK Heroutice              MB067     4,00  75,98
  14  Nicole Váchová            B2235 Lukas 11                  KF3124 JS Opatrný Hořovice       MB002     5,00  81,51
  15  Vítězslav Homolka         K0016 Whitney                   KD1345 Pegas Děpoltovice         MK001     5,00  82,45
  16  Nikola Bieliková          E0891 Atyš                      KG2211 JS Hipodrom Most          ME152     5,00  84,65
  17  Roman Drahota             C0226 Cargo Z Ctj               KF3157 JK Artemis                MA092     6,00  87,64
  18  Martin Vítovec            A0846 Luwex Sly                 KE1342 Stáj Equiteam             MA139     7,00  90,24
  19  Michaela Krulichová       B2251 Cherzí                    KG2115 JK Mělník                 MB024     8,00  69,37
  20  Kamila Machová            B2153 Kevin 6                   KG2820 JS Opatrný Hořovice       MB002     8,00  79,30
  21  Veronika Rosická          A0536 El Angelo                 KD1552 JS Císařský ostrov        MA126     8,00  96,00
  22  Natálie Vysušilová        A1329 Vinea Kalek               KE0850 JS Císařský ostrov        MA126     9,00  83,20
  23  Martina Tošovská          B2030 Goltara                   KD1386 Stáj Moudrý               MB115    12,00  79,02
  24  Markéta Johanovská        B1245 Joey                      KB3205 JS Opatrný Hořovice       MB002    13,00  81,81
  25  Martin Šlechta            E0689 Guffy                     KE1178 Stáj Šlechta              ME146    13,00  99,71
  26  Veronika Krátká           B1971 Wanton's Anthony          KD1602 JS Opatrný Hořovice       MB002    15,00  92,80
  27  Michala Roubalová         D0769 Mon Šery                  KD1334 JK Roubal Plzeň           MD098    16,00  75,79
  28  Hana Mandová              B2237 Platino                   KB2327 JS Opatrný Hořovice       MB002    17,00 115,03
  29  Michala Roubalová         D0769 Dafné 2                   KG2521 JK Roubal Plzeň           MD098    20,00  73,94
  30  Martina Tošovská          B2030 Nevada 3                  KH1911 Stáj Moudrý               MB115    28,00  93,76
  31  Natálie Vysušilová        A1329 Russo                     KF1890 JS Císařský ostrov        MA126    37,00 129,70
      Veronika Krátká           B1971 Clona                     KC1074 JS Opatrný Hořovice       MB002   905,00
      Michaela Hažmuková        D1338 Luca Agramm               KB3219 JK Heroutice              MB067   908,00
      Jana Perníčková           B1883 Cardiff                   KD1461 JK Heroutice              MB067   999,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;