E
  409B1                          Jezdecké závody -AUSTROFIN CUP- pořádané JK Mělník ve dnech 8.-9.4.2006                 Strana 1/1
  9.4.2006                                           Výsledková listina soutěže č.7
                                                           DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 110 cm, 2.fáze 5 překážek do 120 cm.Rychlost 350 m/min.Bez rozeskakování,s kombinací.
     Hlavní rozhodčí: ing. Milena Minářová (A1198); Rozhodčí: Štěpánka Bolardová (B0527); Andrea Chaloupková (B0521);
     Technický delegát: Jaroslav Chvapil (B0586);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.                   Vytištěno: 10.04.06, 18:56:25.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Jan Buben                 F0369 Gladiátor Orling          KF3133 Stáj Buben                MF050     0,00  63,67    0,00  32,91
   2  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Pay Day                   KB2896 JK Mělník                 MB024     0,00  62,49    0,00  36,50
   3  Barbora Hudcová           B2054 Finn Arnold               KH1294 JK Dítě a kůň             MB034     0,00  64,69    4,00  31,95
   4  Přemysl Adam              B2208 Enrique                   KD1133 JK Heroutice              MB067     0,00  61,80    4,00  32,04
   5  Martin Vítovec            A0846 Luwex Sly                 KE1342 Stáj Equiteam             MA139     0,00  62,78    4,00  33,52
   7  Monika Šíchová            A0908 Demokrat Ctj              KA0507 JK Artemis                MA092     0,00  55,26    4,00  38,60
   8  Jana Poláková             A0444 Beny 1                    KB0499 JK Dolní Počernice        MA123     0,00  65,57    4,00  44,32
   9  Vítězslav Homolka         K0016 Whitney                   KD1345 Pegas Děpoltovice         MK001     0,00  61,40    8,00  32,49
  10  Lucie Mikysková           F2214 Odine                     KC1056 JS Císařský ostrov        MA126     0,00  62,67   12,00  41,07
  11  Irena Kopecká             F1416 Lambard                   KH2449 JK Kolesa                 MF153     1,00  68,02
  12  Martin Šlechta            E0689 Guffy                     KE1178 Stáj Šlechta              ME146     1,00  69,47
  13  Roman Drahota             C0226 Cargo Z Ctj               KF3157 JK Artemis                MA092     2,00  71,61
  14  Veronika Krátká           B1971 Clona                     KC1074 JS Opatrný Hořovice       MB002     4,00  58,43
  15  Markéta Sousedíková       A0688 Luník                     KA0916 JK Victory                MA176     4,00  63,12
  16  Josef Pařenica            A0187 Unique K                  KA1510 Audit Sulice              MA124     4,00  63,78
  17  Michaela Hažmuková        D1338 Luca Agramm               KB3219 JK Heroutice              MB067     4,00  64,33
  18  Michaela Krulichová       B2251 Cherzí                    KG2115 JK Mělník                 MB024     4,00  65,10
  19  Nicole Váchová            B2235 Lukas 11                  KF3124 JS Opatrný Hořovice       MB002     4,00  65,54
  20  Kamila Machová            B2153 Kevin 6                   KG2820 JS Opatrný Hořovice       MB002     5,00  66,03
  21  Martin Šlechta            E0689 Deny 7                    KF2337 Stáj Šlechta              ME146     5,00  66,28
  22  Hana Mandová              B2237 Platino                   KB2327 JS Opatrný Hořovice       MB002     5,00  67,23
  23  Miroslava Pokorná         B1603 Blesy                     KG1859 JK Vidovice               MB163     5,00  67,59
  24  Michala Roubalová         D0769 Dafné 2                   KG2521 JK Roubal Plzeň           MD098     5,00  67,68
  25  Veronika Krátká           B1971 Wanton's Anthony          KD1602 JS Opatrný Hořovice       MB002     6,00  71,03
  26  Markéta Johanovská        B1245 Joey                      KB3205 JS Opatrný Hořovice       MB002     6,00  73,13
  27  Pavlína Janoušová         A0389 Cardinal                  KB1518 JK Elán Praha             MA022     7,00  74,34
  28  Václav Studnička          A0888 Factor                    KA1275 JC Zájezd                 MA099     7,00  75,50
  29  Natálie Vysušilová        A1329 Vinea Kalek               KF1890 JS Císařský ostrov        MA126     8,00  59,08
  30  Josef Pařenica            A0187 Wapity-T                  KA1451 Audit Sulice              MA124     8,00  61,87
  31  Roman Drahota             C0226 Kajak Ctj                 KA1447 JK Artemis                MA092     9,00  69,69
  32  Hana Mandová              B2237 Cyra                      KB3184 JS Opatrný Hořovice       MB002    10,00  72,48
  33  Jana Perníčková           B1883 Heidi 1                   KB2698 JK Heroutice              MB067    11,00  76,37
  34  Martina Tošovská          B2030 Nevada 3                  KH1911 Stáj Moudrý               MB115    12,00  61,51
  35  Šárka Čapková             F0804 Vokál                     KF2076 JK Kolesa                 MF153    12,00  63,21
  36  Martina Tošovská          B2030 Goltara                   KD1386 Stáj Moudrý               MB115    12,00  64,03
  37  Dita Kunová               B1757 Ibišek 2                  KB2561 JO Bradáčův Dvůr          MB231    12,00  65,77
  38  Jan Zeman                 D0632 Denstep                   KH2498 Pegas Děpoltovice         MK001    29,00 100,29

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;