E
  409B1                          Jezdecké závody -AUSTROFIN CUP- pořádané JK Mělník ve dnech 8.-9.4.2006                 Strana 1/1
  9.4.2006                                           Výsledková listina soutěže č.6
                                                           DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 100 cm, 2.fáze 5 překážek do 110 cm.Rychlost 350 m/min.Bez rozeskakování,s kombinací ve 2.f.
     Hlavní rozhodčí: ing. Milena Minářová (A1198); Rozhodčí: Štěpánka Bolardová (B0527); Andrea Chaloupková (B0521);
     Technický delegát: Jaroslav Chvapil (B0586);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.                   Vytištěno: 10.04.06, 18:56:25.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Jana Perníčková           B1883 Heidi 1                   KB2698 JK Heroutice              MB067     0,00  58,51    0,00  34,63
   2  Darina Pálková            B1535 Shafran                   KB1529 JK Velvary                MB159     0,00  60,00    0,00  40,61
   3  Šárka Čapková             F0804 Vokál                     KF2076 JK Kolesa                 MF153     0,00  61,29    0,00  42,00
   4  Jana Poláková             A0444 Beny 1                    KB0499 JK Dolní Počernice        MA123     0,00  57,35    2,00  47,96
   5  Lucie Mikysková           F2214 Odine                     KC1056 JS Císařský ostrov        MA126     0,00  60,10    4,00  37,37
   6  Jan Šidlák                B0733 Sissi                     KE0861 SSChK Podřipska           ME063     0,00  57,03    6,00  47,82
   7  Jana Poláková             A0444 Curaceon                  KB2961 JK Dolní Počernice        MA123     0,00  61,35    6,00  49,24
   8  Pavlína Janoušová         A0389 Cardinal                  KB1518 JS Opatrný Hořovice       MB002     0,00  57,25  905,00
   9  Přemysl Adam              B2208 Enrique                   KD1133 JK Heroutice              MB067     0,00  57,47  905,00
  10  Milan Plšek               A0247 Mikuláš                   KF2713 JK Equuleus Praha         MA114     0,00  58,16  905,00
  11  Martin Šlechta            E0689 Deny 7                    KF2337 Stáj Šlechta              ME146     0,00  60,51  905,00
  12  Michaela Hosnedlová       B2005 Cipora                    KB2397 JK Mělník                 MB024     0,00  61,06  899,00
  13  Josef Pařenica            A0187 Unique K                  KA1510 Audit Sulice              MA124     0,00  61,25  905,00
  14  Zdeněk Palička            B0066 Thurin Frýbert            KG1783 JK Velvary                MB159     1,00  63,29
  15  Hana Mandová              B2237 Cyra                      KB3184 JS Opatrný Hořovice       MB002     2,00  69,26
  16  Josef Pařenica            A0187 Wapity-T                  KA1451 Audit Sulice              MA124     4,00  58,47
  17  Milan Plšek               A0247 Bors                      KA1410 JK Equuleus Praha         MA114     4,00  59,28
  18  Jan Zeman                 D0632 Denstep                   KH2498 Pegas Děpoltovice         MK001     5,00  64,12
  19  Přemysl Adam              B2208 Unesco 1                  KD1834 JK Heroutice              MB067     5,00  65,75
  20  Klára Čedíková            B1900 Victorie                  KH2374 JS Vášová                 MB244     6,00  68,53
  21  Natálie Vysušilová        A1329 Russo                     KF1890 JS Císařský ostrov        MA126     7,00  70,06
  22  Dita Kunová               B1757 Ženeva 1                  KC1340 JO Bradáčův Dvůr          MB231     8,00  55,38
  23  Dita Kunová               B1757 Ibišek 2                  KB2561 JO Bradáčův Dvůr          MB231     8,00  60,98
  24  Ilona Růžičková           B1979 Dellys-T                  KE0713 EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     9,00  64,62
  25  Roman Drahota             C0226 Kajak Ctj                 KA1447 JK Artemis                MA092    10,00  66,32
  26  Miroslava Pokorná         B1603 Blesy                     KG1859 JK Vidovice               MB163    11,00  73,75
  27  Tereza Hradecká           A1357 Ester 8                   KC1688 Akademický jezdecký klub  MA029    17,00  65,78
  28  Irena Kopecká             F1416 Lambard                   KH2449 JK Kolesa                 MF153    17,00  95,78
      Sára Vidímová             B2068 Hugo                      KA0451 Audit Sulice              MA124   999,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;