E
  409B1                          Jezdecké závody -AUSTROFIN CUP- pořádané JK Mělník ve dnech 8.-9.4.2006                 Strana 1/1
  8.4.2006                                        Výsledková listina soutěže č. 4  "L"
  Dle čl. 238.2.1. Jedno rozeskakování v případě rovnosti času na prvním místě.
  Finanční ceny.
     Hlavní rozhodčí: ing. Milena Minářová (A1198); Rozhodčí: Štěpánka Bolardová (B0527); Andrea Chaloupková (B0521);
     Technický delegát: Jaroslav Chvapil (B0586);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);                                           Vytištěno: 10.04.06, 18:56:25.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.                   Rozeskakování
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Queren                    KB2398 JK Mělník                 MB024     0,00  53,72
   2  Kateřina Bardonová        B1325 Vikomt                    KA0965 JS Bardonová - sedlářství MB169     0,00  55,54
   3  Nikola Němcová            B0347 Princess                  KD1435 Stáj Dani                 MB008     0,00  57,17
   4  Jan Studnička             A0942 Aren                      KB1919 Stáj Studnička            MA107     0,00  59,80
   5  Michala Roubalová         D0769 Ria 1                     KG1874 JK Roubal Plzeň           MD098     0,00  61,39
   6  Kristýna Skálová          C0766 Zarja                     KG1596 JK P+P Třeboň             MC154     0,00  62,79
   7  Ludvík Jandourek          B0238 Alberta                   KF3127 Stáj EQUEST               MB267     0,00  64,92
   8  Alexandra Pejosová        F1575 Condor 1                  KF3152 JS Opatrný Hořovice       MB002     0,00  65,66
   9  Markéta Johanovská        B1245 Joel                      KB2648 JS Opatrný Hořovice       MB002     0,00  66,77
  10  Monika Šíchová            A0908 Aragon 1                  KH1435 JK Artemis                MA092     0,00  67,57
  11  Michaela Šínová           D1463 Banessa                   KD1177 JS EQUITANA               MD188     4,00  59,25
  12  Michala Roubalová         D0769 Šerry                     KD1336 JK Roubal Plzeň           MD098     4,00  60,98
  13  Miriam Záveská            F1579 Jasmína 2                 KF2818 JK Železnice              MF282     4,00  61,31
  14  Mariana Šebesťáková       A0698 Last Lord                 KA0504 Horse Academy             MA047     4,00  64,56
  15  Alexandra Pejosová        F1575 Jack Daniels              KB2974 JS Opatrný Hořovice       MB002     4,00  65,99
  16  Alexandra Pejosová        F1575 Kora-Š                    KF3104 JS Opatrný Hořovice       MB002     4,00  66,61
  17  Markéta Johanovská        B1245 Neverts                   KB3205 JS Opatrný Hořovice       MB002     4,00  67,44
  18  Tomáš Neubauer            C0677 Iluze Ctj                 KH1110 JK Artemis                MA092     5,00  72,64
  19  Vít Pauzr                 E0114 Donchain                  KE1111 Chov koní Bohuslav Pauzr  ME001     6,00  73,82
  20  Monika Šíchová            A0908 Calettano Ctj             KG1430 JK Artemis                MA092     6,00  74,02
  21  Veronika Krátká           B1971 Wanton's Anthony          KD1602 JS Opatrný Hořovice       MB002     6,00  75,94
  22  Jaroslav Jindra           H0373 In Step                   KH2626 JS EQUITANA               MD188     8,00  56,35
  23  Nikola Němcová            B0347 Nikola 10                 KB1840 Stáj Dani                 MB008     8,00  56,62
  24  Klára Skálová             C0765 Aligátor                  KD0959 JK P+P Třeboň             MC154     8,00  57,14
  25  Kateřina Bardonová        B1325 Gilmore                   KB1316 JS Bardonová - sedlářství MB169     8,00  58,68
  26  Nicole Váchová            B2235 Frederik                  KG1452 JS Opatrný Hořovice       MB002     8,00  60,37
  27  Natálie Vysušilová        A1329 Vinea Kalek               KE0850 JS Císařský ostrov        MA126     8,00  63,41
  28  Jan Studnička             A0942 Komtesa S                 KF2165 Stáj Studnička            MA107     8,00  63,63
  29  Lubomír Štecher           B1795 Fox                       KA0575 JK Dítě a kůň             MB034     8,00  67,25
  30  Veronika Rosická          A0536 Canta                     KD1552 JS Císařský ostrov        MA126     8,00  67,26
  31  Kateřina Bardonová        B1325 Damon 3                   KB3183 JS Bardonová - sedlářství MB169     8,00  67,41
  32  Jana Vobořilová           F1500 Elán 2                    KF2357 JK Flamenco Sloupno       MF292     9,00  71,14
  33  Lubomír Štecher           B1795 Prim Royal                KF2131 JK Dítě a kůň             MB034    10,00  73,38
  34  Michaela Hažmuková        D1338 Graf Cony                 KB3317 JK Heroutice              MB067    10,00  76,97
  35  Hana Mandová              B2237 Platino                   KB2327 JS Opatrný Hořovice       MB002    11,00  78,93
  36  Josef Pařenica            A0187 Candilla - T              KA1027 Audit Sulice              MA124    12,00  68,22
  37  Miriam Záveská            F1579 Treisi 1                  KF3016 JK Železnice              MF282    12,00  68,64
  38  Veronika Rosická          A0536 El Angelo                 KB1575 JS Císařský ostrov        MA126    12,00  84,35
  39  Tadeáš Plachý             B2081 Lucky Luke                KG1715 JK Poděbrady              MB047    13,00  71,02
  40  Renata Šíchová            A1173 Gayro Ctj                 KB2614 JK Artemis                MA092    14,00  89,21
  41  Alena Hermanová           A0017 Útvar                     KC0440 JK Poříčí                 MB066    14,00  91,91
  42  Jana Vobořilová           F1500 Lucky Lady                KF2006 JK Flamenco Sloupno       MF292    16,00  63,75
  43  Michaela Hažmuková        D1338 Luca Agramm               KB3219 JK Heroutice              MB067    16,00  82,22
  44  Aleš Suchánek             B1646 Cowley                    KH1381 SK ARTEGO                 MB266    17,00  71,36
      Dominika Turková          A1089 Chanson D' Amour          KA1422 Horse Academy             MA047   899,00
      Barbora Hudcová           B2054 Palegro                   KZ1088 JK Dítě a kůň             MB034   999,00

 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;