E
  409B1                          Jezdecké závody -AUSTROFIN CUP- pořádané JK Mělník ve dnech 8.-9.4.2006                 Strana 1/1
  8.4.2006                                           Výsledková listina soutěže č.1
                                                           DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 100 cm, 2.fáze 5 překážek do 100 cm. Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
     Hlavní rozhodčí: ing. Milena Minářová (A1198); Rozhodčí: Štěpánka Bolardová (B0527); Andrea Chaloupková (B0521);
     Technický delegát: Jaroslav Chvapil (B0586);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.                   Vytištěno: 10.04.06, 18:56:25.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Miroslava Nosková         F1268 Calhoun                   KF1993 Stáj Nosek                MF062     0,00  64,22    0,00  21,16
   2  Milena Müllerová          E0136 Sharon 6                  KE1309 SSChK Podřipska           ME063     0,00  64,15    0,00  21,40
   3  Barbora Vosátková         B2016 Dolores                   KB1710 JK Vidovice               MB163     0,00  62,46    0,00  21,99
   4  Milan Plšek               A0247 Aura                      KA0800 JSK Ilkama Praha          MA080     0,00  60,87    0,00  22,25
   5  Petr Zaoral               B0719 Desperado 1               KB3110 JK Stará Boleslav         MB074     0,00  67,38    0,00  22,75
   6  Lucie Mikysková           F2214 Odine                     KC1056 JS Císařský ostrov        MA126     0,00  68,19    0,00  23,71
   7  Marie Zvolská             A1231 El Sid                    KF1403 JK Micky Struhařov        MA128     0,00  64,44    0,00  23,91
   8  Pavlína Sůrová            F0565 Zeimon                    KF3239 Stáj Vasury               MF135     0,00  66,99    0,00  24,00
   9  Jan Buben                 F0369 Grand Slam                KF3343 Stáj Buben                MF050     0,00  64,97    0,00  25,52
  10  Jitka Rychlá              B2264 Falco 10                  KB2856 JS Řitka                  MB188     0,00  66,18    0,00  25,66
  11  Ludvík Filípek            A0024 Fatra 1                   KB2369 JS Řitka                  MB188     0,00  64,12    0,00  26,46
  12  Radka Synková             F2522 Szafran (Pol)             KF3236 Stáj Vasury               MF135     0,00  67,28    0,00  26,52
  13  Petra Hodačová            A0428 Heidy 4                   KA1443 JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  68,54    0,00  26,72
  14  Barbora Pospíšilová       B2103 Biba Classy (Ger)         KF3235 Stáj Vasury               MF135     0,00  67,28    4,00  24,32
  15  Lenka Matunová            B1174 Riva 1                    KB3354 JK Hlaváč                 MB099     0,00  61,57    4,00  25,13
  16  Jan Buben                 F0369 Imáš                      KF3233 Stáj Buben                MF050     0,00  68,28    4,00  28,57
  17  Petr Hynek                F0599 Vampi Jumpi               KB3107 Zámecká jízdárna Úholičky MA153     0,00  64,53    8,00  24,00
  18  Eliška Růžičková          B2203 Chibin                    KB2928 JK Všetice                MB216     1,00  72,41
  19  Jan Madry                 E1299 Darius 2                  KE1220 Chov koní Bohuslav Pauzr  ME001     1,00  72,69
  20  Zuzana Míková             B1866 Ankara 1                  KB2390 JS Míková                 MB226     2,00  73,50
  21  Petr Hynek                F0599 Alba Sun Cadoria          KA1565 Zámecká jízdárna Úholičky MA153     2,00  74,44
  22  Vladimíra Kozáková        A0116 Metráž                    KB2883 Vladimíra Kozáková        MB168     2,00  74,72
  23  Pavel Liška               E0816 Wikont                    KA1147 JK Black Fox              MA108     2,00  75,66
  24  Eliška Šašková            B1969 Viking 6                  KB2970 JS Tuřany                 MB279     4,00  55,84
  25  Dominika Moudrá           B2503 Oliver Twist              KA0569 Stáj Moudrý               MB115     4,00  60,53
  26  Karolína Alexová          A1147 Lery                      KF1622 JK Micky Struhařov        MA128     4,00  61,78
  27  Veronika Rosická          A0536 Angie 1                   KA1319 JS Císařský ostrov        MA126     4,00  64,94
  28  Pavel Myslík              B1754 Jantar 1                  KG1122 JK Spomyšl                MB199     4,00  67,66
  29  Michaela Rusková          D1462 Romeo 7                   KC1238 JS EQUITANA               MD188     4,00  68,50
  30  Zuzana Míkovávvvv         B1866 Quiris                    KB1962 JS Míková                 MB226     5,00  71,97
  31  Veronika Rosická          A0536 Blue Chip Candy           KA1444 JS Císařský ostrov        MA126     5,00  72,50
  32  Pavlína Sůrová            F0565 Oxford                    KG2402 Stáj Vasury               MF135     5,00  74,34
  33  Kateřina Karlová          B1695 Baron 15                  KA1506 JS EQUITANA               MD188     6,00  74,57
  34  Ondřej Potluka            B0149 Rozárka 2                 KB2778 TJ jezdecká stáj Montar   MB262     7,00  78,00
  35  Eliška Růžičková          B2203 Riky 1                    KC1588 JK Všetice                MB216    10,00  89,74
  36  Tereza Hradecká           A1357 Ester 8                   KC1688 Akademický jezdecký klub  MA029    16,00  97,38
  37  Markéta Šohajová          A0893 Genor                     KE0806 JS Šohajová               MA159    19,00  77,80
  38  Ludvík Filípek            A0024 Démon 4                   KB1799 JS Řitka                  MB188    20,00  97,25
      Krajčírová Eva                  Rencie                    KB1408 JK Hlaváč                 MB099   900,00
      Linda Pleštilová          C0277 Ikar 1                    KB2618 JK Přibyšice              MB144   905,00
      Eliška Pilná              B2319 Revolt                    KV0101 JK J+K                    MA166   908,00
      Pavla Placáková           B0934 Dolly 7                   KB2428 JS EQUITANA               MD188   908,00

 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;