E
                                Jezdecké závody Cena KARLA IV. pořádané JK Mělník ve dnech 2.-4.9.2005                   Strana 1/1
  2.9.2005                                   Výsledková listina tréninků č.10 až 13
                                                 DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ - HANDYCAP
  Dle čl. 274.5.3. Výška parkurů 60 až 90 cm. Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací. Licence dvojic se nevyžadují.
     Rozhodčí: Štěpánka Bolardová (B0527);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.                   Vytištěno:  4.09.05, 22:21:32.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Dominika Moudrá                 Linda                            Stáj Moudrý               MB115     0,00  55,66    0,00  31,37
   2  Iveta Krňanská            A1314 Peršing                   KA0650 JK Equuleus Praha         MA114     0,00  64,35    0,00  33,11
   3  Christine Klímová         A1315 Katty                            JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     0,00  52,91    0,00  35,17
   4  Iveta Krňanská            A1314 Peršing                   KA0650 JK Equuleus Praha         MA114     0,00  63,47    0,00  36,78
   5  Michaela Hosnedlová       B2005 Cipora                    KB2397 JK Mělník                 MB024     0,00  54,10    0,00  38,34
   6  Lucie Říhová                    Mohykán                          Stáj Moudrý               MB115     0,00  59,63    0,00  38,54
   7  Lucie Říhová                    Mohykán                          Stáj Moudrý               MB115     0,00  57,94    0,00  39,58
   8  Tereza Klímová                  Chiron                           JK Equuleus Praha         MA114     0,00  60,35    0,00  39,80
   9  Tomáš Neubauer            C0677 Paloma 3                  KA1448 Stáj Karsit               MF242     0,00  62,16    0,00  43,93
  10  Jitka Prunerová           A1290 Varon                            PJS Dolní Chabry          MA145     0,00  56,34    0,00  45,96
  11  Šárka Zemanová            F2316 Vlaštovka                 KB1800 JK Artemis                MA092     0,00  57,22    0,00  46,43
  12  Tereza Klímová                  Chiron                           JK Equuleus Praha         MA114     0,00  66,00    0,00  46,72
  13  Karin Luftmanová          B1846 Wembley                   KB3008 Selská jízda Čakovičky    MB154     0,00  55,84    0,00  47,68
  14  Lenka Melmerová           A0132 Gio                       KA1409 JK Equuleus Praha         MA114     0,00  62,13    0,00  48,20
  15  Lukáš Turek               B2281 Kordon 2                  KA1349 Morys sportovní stáj Třeb MB170     0,00  59,53    0,00  50,00
  16  Jana Drahotová                  Cento Ctj                 KD1376 JK Artemis                MA092     0,00  59,76    2,00  56,85
  17  Karolína Hájková          B2274 Viki 3                    KB2568 JK Mělník                 MB024     0,00  56,84    4,00  44,73
  18  Martina Maršíková               Andromeda                        JK Elán Praha             MA022     0,00  66,00    5,00  66,09
  19  Karolína Hájková          B2274 Tiffany 249               KD1556 JK Mělník                 MB024     0,00  55,54  900,00
  20  Tomáš Neubauer            C0677 Laterna                   KA1447 Stáj Karsit               MF242     0,00  62,04
  21  Jitka Prunerová           A1290 Varon                            PJS Dolní Chabry          MA145     4,00  55,72
  22  Šárka Zemanová            F2316 Charlie 7                 KE1233 JK Artemis                MA092     4,00  58,44
  23  Lenka Melmerová           A0132 Gio                       KA1409 JK Equuleus Praha         MA114     4,00  59,53
  24  Jiřina Pružinová          B2416 Míša 1                           JK Mělník                 MB024     5,00  68,07
  25  Dominika Moudrá                 Linda                            Stáj Moudrý               MB115     5,00  68,19
  26  Jiřina Pružinová                Míša 1                           JK Mělník                 MB024     5,00  68,33
  27  Saša Štěpánová                  Nabucco                          Velkostatek Tetín Equestr ZZ002     6,00  87,56
  28  Karolína Hájková          B2274 Kristal                   KA1224 JK Mělník                 MB024     7,00  75,12
  29  Karin Luftmanová          B1846 Silák                     KB3007 Selská jízda Čakovičky    MB154     8,00  57,78
  30  Ivana Kodrasová           A1052 Laper                     KF1903 PJS Dolní Chabry          MA145    12,00  57,94
  31  Saša Štěpánová                  Nabucco                          Velkostatek Tetín Equestr ZZ002    12,00  94,09
  32  Marie Dittrichová         A1239 Sally 7                   KB1939 JK Prim                   MA130    14,00  86,75
  33  Zuzana Jakubcová          B2395 Gač                       KB0465 JK Ptýrov                 MB288    15,00  92,19
      Martina Maršíková               Andromeda                        JK Elán Praha             MA022   900,00
      Barbora Marková                 Gahan                            Stáj Terezín              ZZ003   903,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;