E
  903B6                          Jezdecké závody Cena KARLA IV. pořádané JK Mělník ve dnech 3.-4.9.2005                  Strana 1/1
  4.9.2005                                          Výsledková listina soutěže č.5
                                                           DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 100 cm, 2.fáze 5 překážek do 110 cm. Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
     Hlavní rozhodčí: ing. Jarmila Hloušková (A0125); Rozhodčí: Jaroslav Chvapil (B0586), Štěpánka Bolardová (B0527);
     Technický delegát: Josef Vávra (E0124);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);     Ceny věcné.                   Vytištěno:  4.09.05, 22:21:32.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Night Boy La Boheme       KB3014 JK Mělník                 MB024     0,00  51,38    0,00  27,56
   2  Milan Severa              A0866 Salik-P Max               KA0720 JK Na Horně               MA129     0,00  48,19    0,00  29,90
   3  Ilona Růžičková           B1979 Dellys-T                  KE0713 EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     0,00  53,83    0,00  31,02
   4  Pavel Myslík              B1754 Deklinátor                KH0997 JK Spomyšl                MB199     0,00  54,06    0,00  35,71
   5  Vladimíra Kozáková        A0116 Metráž                    KB2883 Vladimíra Kozáková        MB168     0,00  51,55    0,00  37,87
   6  Hana Kratochvílová        F0956 Quin                      KF3203 JK Muriel                 MF270     0,00  52,50    0,00  39,82
   7  Kristýna Kovandová        A1277 Jara 1                    KB2488 Klub J.F.                 MB230     0,00  51,83    1,00  45,76
   8  Michaela Hosnedlová       B2005 Cipora                    KB2397 JK Mělník                 MB024     0,00  44,83    4,00  30,61
   9  Eliška Baštová            A0095 Flirt 1                   KA1189 TJ Žižka Praha            MA002     0,00  48,88    4,00  34,11
  10  Petr Zaoral               B0719 Desperado 1               KB3110 JK Stará Boleslav         MB074     0,00  53,44    4,00  37,36
  11  Renata Šíchová            A1173 Mateo Karsit/ Matouš      KH1209 JK Artemis                MA092     0,00  54,49    4,00  37,83
  12  Kateřina Buzková          B1999 Tamara 1                  KC1124 Farma GENESIS-Hrazená Lho MB113     0,00  52,44    4,00  38,03
  13  Marek Zbořil              A0145 Vapi                      KA1432 Morys sportovní stáj Třeb MB170     0,00  54,56    9,00  58,66
  14  Marie Dittrichová         A1239 Sally 7                   KB1939 JK Prim                   MA130     0,00  51,31   11,00  53,29
  15  Františka Hrdinová        B2286 Diva 2                    KB1824 Stáj EQUEST               MB267     0,00  47,31   12,00  36,21
  16  Marek Zbořil              A0145 Mahtob                    KD1576 Morys sportovní stáj Třeb MB170     0,00  54,06  908,00
  17  Simona Krčmářová          B1835 Sorbona                   KB3069 JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     1,00  56,00
  18  Renata Šíchová            A1173 Gayro Ctj                 KB2614 JK Artemis                MA092     2,00  59,37
  19  Milena Fialová            B2176 Humor                     KF1131 JS Fiala                  MB012     4,00  49,50
  20  Romana Holubová           B1662 Víla 3                    KF2918 JO Hippos Nehvizdy        MB221     4,00  49,75
  21  Lenka Melmerová           A0132 Nero                      KB1135 JK Equuleus Praha         MA114     4,00  51,44
  22  Alena Holíková            A0388 Anzio                     KA0948 JK Equuleus Praha         MA114     4,00  52,43
  23  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Marlen 1                  KB3016 JK Mělník                 MB024     4,00  54,25
  24  Radek Prokopius           D0456 Richelieu                 KA1059 Stáj Horse Mane           MA138     4,00  54,75
  25  Alžběta Beránková         V0122 Kalamita                  KV0152 JK Koloděje               MA156     6,00  62,56
  26  Jana Maťátková            B2409 Nela 3                    KB3169 JK Mělník                 MB024     7,00  63,50
  27  Šárka Gill                B2443 Elegán                    KB1400 Stáj EQUEST               MB267     8,00  49,00
  28  Marek Zbořil              A0145 Cyrano                    KG2106 Morys sportovní stáj Třeb MB170     9,00  56,12
  29  Tomáš Neubauer            C0677 Agras II                  KA1306 Stáj Karsit               MF242     9,00  70,50
  30  Michaela Krulichová       B2251 Cherzí                    KG2115 JK Mělník                 MB024    13,00  55,12
  31  Lucie Chaloupková         V0135 Seila                     KA1052 JK Koloděje               MA156    18,00  94,50

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;