E
  903B6                          Jezdecké závody Cena KARLA IV. pořádané JK Mělník ve dnech 3.-4.9.2005                  Strana 1/1
  3.9.2005                                           Výsledková listina soutěže č.2
                                                           DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 110 cm, 2.fáze 5 překážek do 120 cm.
  Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování, s 1 kombinací v 1. i ve 2.fázi.
     Hlavní rozhodčí: ing. Jarmila Hloušková (A0125); Rozhodčí: Jaroslav Chvapil (B0586), Štěpánka Bolardová (B0527);
     Technický delegát: Josef Vávra (E0124);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);     Ceny věcné.                   Vytištěno:  4.09.05, 22:21:31.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Queren                    KB2398 JK Mělník                 MB024     0,00  57,62    0,00  34,13
   2  Veronika Rosická          A0536 Hájenka                   KE0944 JS Císařský ostrov        MA126     0,00  56,37    0,00  34,83
   3  Jan Buben                 F0369 Gladiátor Orling          KF3133 Stáj Buben                MF050     0,00  63,31    0,00  43,98
   4  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Justin                    KD0799 JK Mělník                 MB024     0,00  65,12    0,00  44,21
   5  Simona Krčmářová          B1835 Sorbona                   KB3069 JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     0,00  64,44    0,00  45,04
   6  Martin Šlechta            E0689 Guffy                     KE1178 Stáj Šlechta              ME146     0,00  63,00    4,00  49,12
   7  Sára Vašková              F1990 Gigant                    KB2767 JS Opatrný Hořovice       MB002     0,00  58,83    5,00  50,51
   8  Vladimíra Kozáková        A0116 Metráž                    KB2883 Vladimíra Kozáková        MB168     0,00  58,25    5,00  52,43
   9  Jan Studnička             A0942 Sangria                   KD1319 Stáj Studnička            MA107     0,00  60,19    6,00  54,52
  10  Veronika Krajníková       A0889 Jasmín - V                KD1624 Stáj Accom Praha          MA118     0,00  64,12    7,00  58,72
  11  Josef Pospíšil            B0140 Loreta                    KB1662 TJJ Bety Černuc           MB053     0,00  61,31   12,00  62,51
  12  Ria Hoffmeisterová        B1599 Calvados 1                KB2907 SK Altron - Hoffmeister   MB211     0,00  62,19   13,00  68,13
  13  Roman Drahota             C0226 Kajak 1                   KA1447 Stáj Karsit               MF242     0,00  65,39   16,00  81,44
  14  Lenka Melmerová           A0132 Gallia                    KB1997 JK Equuleus Praha         MA114     0,00  65,66   16,00  81,95
  15  Zlata Škábová             B2372 Eruditka                  KF3045 SK Altron - Hoffmeister   MB211     0,00  59,19  900,00
  16  Anna - Therese Liska      C0666 Dori                      KG1797 JS Millennium             MA113     0,00  62,44  905,00
  17  Kristýna Adámková         D1400 Sandy                     KD0797 Jezdecký areál Javor      MK038     0,00  63,88  900,00
  18  Sára Vidímová             B2068 Hugo                      KA0451 Audit Sulice              MA124     0,00  64,37  914,00
  19  Petra Tvrdíková           E0230 Sally 9                   KH2019 JK Holubice               MB186     4,00  54,12
  20  Veronika Rosická          A0536 Canta                     KB2072 JS Císařský ostrov        MA126     4,00  57,56
  21  Sára Vidímová             B2068 Jantar Misi               KD1405 Audit Sulice              MA124     4,00  58,31
  22  Monika Šíchová            A0908 Iluze Ctj                 KH1110 JK Artemis                MA092     4,00  58,88
  23  Jana Poláková             A0444 Litava                    KE0550 JK Dolní Počernice        MA123     4,00  59,37
  24  Nikola Krejčová           B2060 Maxmilián 1               KB2774 JK Poříčí                 MB066     4,00  60,19
  25  Miroslav Techlovský       B1231 La Oroya                  KB2413 JK Epona Kojovice         MB122     4,00  60,83
  26  Ria Hoffmeisterová        B1599 Vito-M / Darco            KC1241 SK Altron - Hoffmeister   MB211     4,00  65,12
  27  Roman Drahota             C0226 Ronald Mac Donald Ctj     KE0935 Stáj Karsit               MF242     4,00  65,31
  28  Michaela Porazilová       A1295 Ultimát                   KH1393 JS Millennium             MA113     4,00  72,83
  29  Anna - Therese Liska      C0666 Elen S                    KA1459 Stáj Leonard Praha        MA106     5,00  66,12
  30  Jiří Kapička              B1800 Aqua                      KE0897 JO Srnín - stáj Papoušek  MC031     5,00  67,75
  31  Jan Buben                 F0369 Afrodita 1                KA1456 Stáj Buben                MF050     5,00  68,12
  32  Martin Tymich             B1371 Lancelot 4                KB2817 TJJ Bety Černuc           MB053     6,00  70,94
  33  Ilona Růžičková           B1979 Čika                      KE0304 EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     8,00  59,00
  34  Ilona Růžičková           B1979 Dellys-T                  KE0713 EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     8,00  61,75
  35  Linda Pleštilová          C0277 Ikar 1                    KB2618 JK Přibyšice              MB144    11,00  77,06
  36  Jaroslav Vábek            B2063 Lugana                    KH1404 Statek Kováry             MB172    12,00  78,78
  37  Hana Machuldová           A0556 Debie-T                   KA0801 JSK Ilkama Praha          MA080    15,00  75,69
      Zuzana Němcová            B1045 Antoinette                KH2037 JK Holubice               MB186   908,00
      Ladislav Dub              B1443 Royal Rocket/Ramiro-Bor   KF2702 JS Millennium             MA113   908,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;