E
  903B6                          Jezdecké závody Cena KARLA IV. pořádané JK Mělník ve dnech 3.-4.9.2005                  Strana 1/1
  3.9.2005                                           Výsledková listina soutěže č.1
                                                           DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 100 cm, 2.fáze 5 překážek do 110 cm. Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
     Hlavní rozhodčí: ing. Jarmila Hloušková (A0125); Rozhodčí: Jaroslav Chvapil (B0586), Štěpánka Bolardová (B0527);
     Technický delegát: Josef Vávra (E0124);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);     Ceny věcné.                   Vytištěno:  4.09.05, 22:21:31.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Veronika Rosická          A0536 Hájenka                   KE0944 JS Císařský ostrov        MA126     0,00  55,65    0,00  30,21
   2  Jana Poláková             A0444 Litava                    KE0550 JK Dolní Počernice        MA123     0,00  53,50    0,00  35,68
   3  Milena Fialová            B2176 Pol                       KB1453 JS Fiala                  MB012     0,00  58,12    0,00  39,01
   4  Veronika Rosická          A0536 Blue Chip Candy           KA1444 JS Císařský ostrov        MA126     0,00  57,56    0,00  39,12
   5  Christine Klímová         A1315 Catrin                    KB0988 JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     0,00  53,56    0,00  39,57
   6  Vladimíra Kozáková        A0116 Metráž                    KB2883 Vladimíra Kozáková        MB168     0,00  59,56    0,00  40,44
   7  Ilona Růžičková           B1979 Dellys-T                  KE0713 EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     0,00  58,83    0,00  40,63
   8  Milena Fialová            B2176 Antonio                   KF1787 JS Fiala                  MB012     0,00  59,25    0,00  43,33
   9  Ladislav Dub              B1443 Royal Rocket/Ramiro-Bor   KF2702 JS Millennium             MA113     0,00  58,06    0,00  44,59
  10  Michaela Porazilová       A1295 Ultimát                   KH1393 JS Millennium             MA113     0,00  62,50    0,00  46,82
  11  Jan Buben                 F0369 Afrodita 1                KA1456 Stáj Buben                MF050     0,00  59,45    4,00  36,71
  12  Simona Krčmářová          B1835 Sorbona                   KB3069 JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     0,00  63,00    4,00  37,10
  13  Roman Drahota             C0226 Kajak 1                   KA1447 Stáj Karsit               MF242     0,00  62,75    4,00  38,59
  14  Monika Šíchová            A0908 Iluze Ctj                 KH1110 JK Artemis                MA092     0,00  59,25    4,00  42,47
  15  Jana Maťátková            B2409 Nela 3                    KB3169 JK Mělník                 MB024     0,00  58,50    4,00  45,93
  16  Anna - Therese Liska      C0666 Elen S                    KA1459 Stáj Leonard Praha        MA106     0,00  65,69    5,00  52,73
  17  Lenka Melmerová           A0132 Gallia                    KB1997 JK Equuleus Praha         MA114     0,00  61,62    7,00  58,36
  18  Lucie Chourová            A1252 Dori                      KG1797 JS Millennium             MA113     0,00  56,94   24,00  81,96
  19  Miroslav Techlovský       B1231 La Oroya                  KB2413 JK Epona Kojovice         MB122     0,00  56,50  905,00
  20  Lenka Melmerová           A0132 Goddess                   KA1412 JK Equuleus Praha         MA114     0,00  63,00  900,00
  21  Michaela Hosnedlová       B2005 Cipora                    KB2397 JK Mělník                 MB024     4,00  51,75
  22  Zlata Škábová             B2372 Eruditka                  KF3045 SK Altron - Hoffmeister   MB211     4,00  55,63
  23  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Marlen 1                  KB3016 JK Mělník                 MB024     4,00  59,19
  24  Nikola Krejčová           B2060 Maxmilián 1               KB2774 JK Poříčí                 MB066     4,00  59,37
  25  Michaela Krulichová       B2251 Erudit I                  KB3088 JK Mělník                 MB024     4,00  59,75
  26  Jaroslav Vábek            B2063 Svratka                   KG1309 Statek Kováry             MB172     4,00  59,88
  27  Hana Machuldová           A0556 Debie-T                   KA0801 JSK Ilkama Praha          MA080     4,00  60,06
  28  Pavel Svoboda             B0751 Vinn                      KB2839 TJ JS Hořín               MB023     4,00  60,37
  29  Sára Vašková              F1990 Gigant                    KB2767 JS Opatrný Hořovice       MB002     4,00  60,94
  30  Anna Nováková             B0079 Samo                      KH2152 JK Horní Počernice        MA093     4,00  62,62
  31  Martin Tymich             B1371 Lancelot 4                KB2817 TJJ Bety Černuc           MB053     4,00  63,69
  32  Zuzana Němcová            B1045 Antoinette                KH2037 JK Holubice               MB186     5,00  68,50
  33  Františka Šebestová       A0855 Tom                       KB1548 JK Doli Praha             MA162     7,00  76,31
  34  Sára Vidímová             B2068 Jantar Misi               KD1405 Audit Sulice              MA124     8,00  59,18
  35  Michaela Krulichová       B2251 Cherzí                    KG2115 JK Mělník                 MB024    10,00  71,69
  36  Ria Hoffmeisterová        B1599 Calvados 1                KB2907 SK Altron - Hoffmeister   MB211    11,00  76,25
  37  Kateřina Černá            B1972 Narcis 1                  KB2396 JK Mělník                 MB024    12,00  62,00
  38  Sára Vidímová             B2068 Hugo                      KA0451 Audit Sulice              MA124    26,00 104,56
      Iveta Krňanská            A1314 Peršing                   KA0650 JK Equuleus Praha         MA114   900,00
      Jana Krejčová             E0787 Scarlet 2                 KE1006 JK Natural                ME088   900,00
      Zuzana Jakubcová          B2395 Gač                       KB0465 JK Ptýrov                 MB288   908,00

 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;