E
                                       Veřejný trénink pořádaný JK Mělník dne 18.05.2005                     Strana 1/1
  18.5.2005                                Výsledková listina soutěže č.1 - HANDYCAP
                                                   DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek, 2.fáze 5 překážek do 90 cm. Rychlost 350 m/min.
  Bez rozeskakování. S 1 kombinací ve 2.fázi. Licence koní ani jezdců se nevyžadují.
     Rozhodčí: Štěpánka Bolardová (B0527);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.       Vytištěno: 21.05.05, 21:16:29.
                                                                                    Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              Jméno koně                Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ------------------------- ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Karolína Hájková          Perla                     JK Mělník                 MB024     0,00  54,25    0,00  25,36
   2  Karolína Hájková          Perla                     JK Mělník                 MB024     0,00  55,06    0,00  27,70
   3  Michaela Krulichová       Gavora                    JK Mělník                 MB024     0,00  52,25    0,00  35,45
   4  Jana Košťálová            Daisy 6                   JS Fiala                  MB012     0,00  60,03    0,00  35,76
   5  Michaela Krulichová       Gavora                    JK Mělník                 MB024     0,00  54,78    0,00  37,28
   6  Jana Košťálová            Daisy 6                   JS Fiala                  MB012     0,00  63,79    0,00  37,30
   7  Markéta Bártová           Dakyra                    JS Fiala                  MB012     0,00  61,47    0,00  38,43
   8  Kateřina Králová          Hello                     JS Fiala                  MB012     0,00  58,62    0,00  40,02
   9  Kateřina Králová          Hello                     JS Fiala                  MB012     0,00  59,12    0,00  41,39
  10  Veronika Grollová         Hanna                     Stáj Moudrý               MB115     0,00  67,66    0,00  44,12
  11  Lucie Krulichová          Sargo                     JK Mělník                 MB024     0,00  63,31    0,00  45,35
  12  Dana Pešková              Bors                      JK Equuleus Praha         MA114     0,00 151,22    0,00  56,12
  13  Jana Paterová             Farma                     JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  58,65    4,00  39,25
  14  Lenka Melmerová           Goddess                   JK Equuleus Praha         MA114     0,00  63,15    4,00  46,21
  15  Kristýna Klímová          Lada                      JK Equuleus Praha         MA114     0,00  61,25    4,00  49,60
  16  Michaela Šturmová         Kometa                    JO Stehelčeves            ZZ002     0,00  69,72    4,00  77,81
  17  Jana Paterová             Farma                     JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  56,40  905,00
  18  Barbora Břusková          Alegro 1                  JK Vaněček                MB246     4,00  60,28
  19  Veronika Grollová         Hanna                     Stáj Moudrý               MB115     4,00  63,06
  20  Lucie Krulichová          Gejša                     JK Mělník                 MB024     4,00  63,19
  21  Lenka Melmerová           Goddess                   JK Equuleus Praha         MA114     4,00  63,72
  22  Michaela Šturmová         Kometa                    JO Stehelčeves            ZZ002     4,00  64,00
  23  Lucie Krulichová          Sargo                     JK Mělník                 MB024     4,00  70,34
  24  Karolína Hájková          Kristal                   JK Mělník                 MB024     4,00  77,13
  25  Lucie Krulichová          Gejša                     JK Mělník                 MB024     4,00  78,18
  26  Markéta Bártová           Dakyra                    JS Fiala                  MB012     4,00  82,22
  27  Dana Pešková              Bors                      JK Equuleus Praha         MA114     4,00 100,78
  28  Barbora Paterová          Matcho                    JK VÚŽV Uhříněves         MA028     8,00  80,75
  29  Kristýna Klímová          Lada                      JK Equuleus Praha         MA114     8,00  95,46
  30  Sandra Šperková           Markus                    JK Harfa                  MB241     8,00 109,94
  31  Michaela Krulichová       Satwo                     JK Mělník                 MB024     8,00 121,88
  32  Martina Maršíková         Andromeda                 JK Elán Praha             MA022     8,00 129,03
  33  Barbora Břusková          Alegro 1                  JK Vaněček                MB246    12,00  60,25
  34  Martina Maršíková         Andromeda                 JK Elán Praha             MA022    12,00 121,34
  35  Dita Kunová               Ženeva                    JO Bradáčův Dvůr          MB231    16,00  77,66
      Dita Kunová               Ibišek                    JO Bradáčův Dvůr          MB231   900,00
      Alena Němcová             Nita                      Stáj Moudrý               MB115   905,00
      Barbora Paterová          Matcho                    JK VÚŽV Uhříněves         MA028   905,00
      Beáta Bendová             Lady                      JK Harfa                  MB241   905,00
      Dita Kunová               Ibišek                    JO Bradáčův Dvůr          MB231   905,00
      Karolína Hájková          Kristal                   JK Mělník                 MB024   905,00
      Dita Kunová               Ženeva                    JO Bradáčův Dvůr          MB231   908,00
      Michaela Krulichová       Satwo                     JK Mělník                 MB024   908,00
      Veronika Bernhardová      Ferda                     Statek Kováry             MB172   908,00
      Veronika Klímová          Connan                    Stáj Klímová              ZZ001   908,00

 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a),
                 899 - vzdání;