E
                       Jezdecké závody AUSTROFIN CUP pořádané JK Mělník ve dnech 8.-10.4.2005             Strana 1/2
10.4.2005                                 Výsledková listina tréninků č.20 až 23
                                        DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ - HANDYCAP 60 až 90 cm
Dle čl. 274.5.3. Rychlost 350m/min. Bez rozeskakování.
Licence koní ani jezdců se nevyžadují. Pro vyhodnocení pořadí nezáleží na tom jakou výšku parkuru dvojice absolvovala.
   Rozhodčí: Štěpánka Bolardová (B0527);
   Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);        Ceny věcné.            Vytištěno: 10.04.05, 17:22:19.
                                                                                 Lic.       1. fáze        2. fáze
 # Jméno jezdce              Jméno koně                Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
-- ------------------------- ------------------------- ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
 1 Veronika Krátká           Kimber                    JK Mělník                 MB024     0,00  50,27    0,00  25,33
 2 Eva Fiřtová               Vendy                     JS Vrchovany-Obrok        ME018     0,00  43,96    0,00  26,13
 3 Martina Studničková       Rendy                     JS Vrchovany-Obrok        ME018     0,00  44,56    0,00  26,22
 4 Michaela Krulichová       Night Boy La Boheme       JK Mělník                 MB024     0,00  43,13    0,00  27,73
 5 Martina Studničková       Rendy                     JS Vrchovany-Obrok        ME018     0,00  51,94    0,00  28,78
 6 Michaela Krulichová       Cadillac La Boheme        JK Mělník                 MB024     0,00  46,44    0,00  30,09
 7 Karolína Hájková          Tyffany 249               JK Mělník                 MB024     0,00  52,56    0,00  30,26
 8 Jitka Malinová            Nika                      Statek Kováry             MB172     0,00  54,24    0,00  30,55
 9 Sandra Tomaidesová        Mohykán                   Stáj Moudrý               MB115     0,00  54,13    0,00  30,62
10 Tereza Mašková            Jasan                     JS Vrchovany-Obrok        ME018     0,00  52,53    0,00  30,68
11 Eva Fiřtová               Vendy                     JS Vrchovany-Obrok        ME018     0,00  48,58    0,00  31,15
12 Bártová Markéta           Pól                       JS Fiala                  MB012     0,00  53,33    0,00  31,43
13 Ilona Růžičková           Čika                      EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     0,00  54,65    0,00  32,15
14 Lukáš Svoboda             Saly                      Statek Kováry             MB172     0,00  47,34    0,00  32,69
15 Martina Studničková       Nasťa                     JS Vrchovany-Obrok        ME018     0,00  50,24    0,00  33,48
16 Lucie Kraicová            Marlen                    JK Mělník                 MB024     0,00  49,85    0,00  33,92
17 Pavla Mašková             Mersi                     JS Vrchovany-Obrok        ME018     0,00  47,45    0,00  33,94
18 Jaroslav Vábek            Svratka                   Statek Kováry             MB172     0,00  52,59    0,00  34,66
19 Veronika Fadrhoncová      Saturnin                  JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     0,00  57,38    0,00  34,67
20 Lucie Kraicová            Casio                     JK Mělník                 MB024     0,00  54,49    0,00  34,84
21 Jana Jizbová              Frankenstein              JS N+N Košátky            MB263     0,00  48,15    0,00  35,47
21 Pavla Mašková             Mersi                     JS Vrchovany-Obrok        ME018     0,00  52,55    0,00  35,47
23 Karolína Pelantová        Black                     Artušova stáj             ZZ002     0,00  49,30    0,00  35,49
24 Milena Fialová            Glina                     JS Fiala                  MB012     0,00  46,72    0,00  35,61
25 Jana Maťátková            Nela                      JK Mělník                 MB024     0,00  48,66    0,00  35,69
26 Zdeněk Palička            Netřesk                   JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     0,00  52,91    0,00  35,76
27 Jaroslav Zítek            Coral 3                   Jaroslav Zítek            MB184     0,00  53,62    0,00  36,39
28 Veronika Fadrhoncová      Saturnin                  JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     0,00  55,28    0,00  36,53
29 Karolína Hájková          Kristal 1                 JK Mělník                 MB024     0,00  57,82    0,00  38,25
30 Markéta Hanzaliusová      Zuzana                    Artušova stáj             ZZ002     0,00  55,16    0,00  40,03
31 Milan Matějček            Vinn                      TJ Jezd.spol.Hořín        MB023     0,00  59,72    0,00  40,52
32 Františka Hrdinová        Tara 8                    JK Stará Boleslav         MB074     0,00  53,60    0,00  40,60
33 Zuzana Bezděková          Mannhatan                 JS Niki                   MB128     0,00  57,39    0,00  40,76
34 Sandra Bejšáková          Nika                      Statek Kováry             MB172     0,00  54,15    0,00  40,77
35 Jiřina Pružinová          Bonýsek                   JK Mělník                 MB024     0,00  55,61    0,00  41,35
36 Kamila Procházková        Jíva                      JK Mělník                 MB024     0,00  55,16    0,00  41,76
37 Petr Zaoral               Desperado 1               JK Stará Boleslav         MB074     0,00  59,77    0,00  42,14
38 Lukáš Svoboda             Saly                      Statek Kováry             MB172     0,00  52,77    4,00  43,84
39 Martin Nejedlý            Gilly                     JS Niki                   MB128     0,00  59,98    4,00  60,05
40 Jana Košťálová            Daisy 6                   JS Fiala                  MB012     0,00  55,10    5,00  63,24
41 Barbora Koniakovská       Cipora                    JK Mělník                 MB024     0,00  56,32    6,00  54,72
42 Kateřina Mestenhauserová  Lilly 1                   JK Mělník                 MB024     0,00  52,02    7,00  57,39
43 Jana Jizbová              Frankenstein              JS N+N Košátky            MB263     0,00  51,01    9,00  64,60
44 Ilona Růžičková           Tany                      EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     0,00  49,92   10,00  51,24
45 Jan Maincl                Baron 13                  Stáj Moudrý               MB115     0,00  51,10  908,00
46 Lucie Krulichová          Fík 2                     JK Mělník                 MB024     0,00  52,30  900,00
47 Milan Matějček            Vinn                      TJ Jezd.spol.Hořín        MB023     1,00  63,73
48 Jana Košťálová            Daisy 6                   JS Fiala                  MB012     4,00  46,39
 
  Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně,
               999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;
                       Jezdecké závody AUSTROFIN CUP pořádané JK Mělník ve dnech 8.-10.4.2005             Strana 2/2
10.4.2005                                 Výsledková listina tréninků č.20 až 23
                                        DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ - HANDYCAP 60 až 90 cm
Dle čl. 274.5.3. Rychlost 350m/min. Bez rozeskakování.
Licence koní ani jezdců se nevyžadují. Pro vyhodnocení pořadí nezáleží na tom jakou výšku parkuru dvojice absolvovala.
   Rozhodčí: Štěpánka Bolardová (B0527);
   Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);        Ceny věcné.            Vytištěno: 10.04.05, 17:22:19.
                                                                                 Lic.       1. fáze        2. fáze
 # Jméno jezdce              Jméno koně                Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
-- ------------------------- ------------------------- ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
49 Michaela Krulichová       Cadillac La Boheme        JK Mělník                 MB024     4,00  46,63
50 Lucie Kraicová            Casio                     JK Mělník                 MB024     4,00  47,20
51 Jan Maincl                Baron 13                  Stáj Moudrý               MB115     4,00  48,85
52 Milena Fialová            Glina                     JS Fiala                  MB012     4,00  49,27
53 Kateřina Černá            Erny 1                    JK Mělník                 MB024     4,00  49,99
54 Františka Hrdinová        Tara 8                    JK Stará Boleslav         MB074     4,00  50,15
55 Hana Kopuletá             Kaunus                    Stáj Moudrý               MB115     4,00  52,11
56 Bártová Markéta           Pól                       JS Fiala                  MB012     4,00  53,51
57 Lucie Krulichová          Fík 2                     JK Mělník                 MB024     4,00  53,70
58 Jaroslav Vábek            Svratka                   Statek Kováry             MB172     4,00  53,76
59 Ilona Růžičková           Čika                      EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     4,00  55,06
60 Veronika Jarošová         Astra                     JS Vrchovany-Obrok        ME018     4,00  55,07
61 Petr Zaoral               Desperado 1               JK Stará Boleslav         MB074     4,00  56,44
62 Karolína Hájková          Viki 3                    JK Mělník                 MB024     4,00  57,16
63 Veronika Jarošová         Astra                     JS Vrchovany-Obrok        ME018     4,00  58,01
64 Kateřina Černá            Erny 1                    JK Mělník                 MB024     4,00  58,07
65 Sandra Tomaidesová        Mohykán                   Stáj Moudrý               MB115     4,00  58,41
66 Tereza Mašková            Jasan                     JS Vrchovany-Obrok        ME018     5,00  63,53
67 Michaela Krulichová       Night Boy La Boheme       JK Mělník                 MB024     8,00  47,38
68 Ilona Růžičková           French Alexis             EQILON  Mělnická Vrutice  MB264     8,00  55,41
69 Jan Maincl                Superman 1                Stáj Moudrý               MB115     8,00  56,91
70 Zuzana Bezděková          Mannhatan                 JS Niki                   MB128     8,00  59,99
71 Kamila Procházková        Jíva                      JK Mělník                 MB024    12,00  73,38
72 Kateřina Mestenhauserová  Lilly 1                   JK Mělník                 MB024    15,00  86,00
73 Hana Kopuletá             Kaunus                    Stáj Moudrý               MB115    15,00  87,38
74 Naďa Fialová              Alice                     JK Mělník                 MB024    17,00  78,24
   Lada Sekerová             Perla                     JK Mělník                 MB024   900,00
   Karolína Pelantová        Black                     Artušova stáj             ZZ002   905,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně,
               999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;