E
  408B1                          Jezdecké závody AUSTROFIN CUP pořádané JK Mělník ve dnech 8.-10.4.2005                  Strana 1/1
   9.4.2005                                         Výsledková listina soutěže č.5
                                                      DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ 110/120
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 110 cm, 2.fáze 5 překážek do 120 cm. Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování, s 1 kombinací
  v 1. fázi a 1 kombinací ve 2.fázi.
     Hlavní rozhodčí: ing. Milena Minářová (A0119); Rozhodčí: ing. Jarmila Hloušková (A0125), Štěpánka Bolardová (B0527);
     Technický delegát: Michael Moudrý (B0551); Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Simona Krčmářová          B1835 Kobra                     KD0891 JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     0,00  62,34    0,00  37,64
   2  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Queren                    KB2398 JK Mělník                 MB024     0,00  61,51    0,00  37,86
   3  Miriam Záveská            F1579 Jasmína 2                 KF2818 JK Železnice              MF282     0,00  63,41    0,00  39,73
   4  Jaroslav Jindra           H0373 Zora                      KD1049 JK Bierhanzl Martinice    MD188     0,00  62,06    4,00  34,97
   5  Jana Perníčková           B1883 Fialka 3                  KB2061 JK Heroutice              MB067     0,00  58,10   18,00  52,11
   6  Kamila Orlichová          D1311 Cejlon 1                  KG2102 JK Všetice                MB216     0,00  58,95  908,00
   7  Martin Sokol              A0115 Egon 1                    KB2089 PJS Dolní Chabry          MA145     4,00  61,17
   8  Lucie Kraicová            B1758 Pay Day                   KB2896 JK Mělník                 MB024     4,00  61,83
   9  Petr Vančura              B0680 Athenus                   KF2817 JK Železnice              MF282     4,00  64,13
  10  Vít Pauzr                 E0114 Donchain                  KE1111 Chov koní Bohuslav Pauzr  ME001     4,00  64,57
  11  Veronika Rosická          A0536 El Angelo                 KD1552 JS Císařský ostrov        MA126     4,00  64,68
  12  Veronika Rosická          A0536 Hájenka                   KE0944 JS Císařský ostrov        MA126     4,00  64,72
  13  Dominika Turková          A1089 Kwadrom                   KF1889 Horse Academy             MA047     4,00  65,11
  14  Vladimír Malák            B1853 Silver 5                  KF2181 JK Všetice                MB216     4,00  65,58
  15  Iva Holíková              B1557 Savana                    KB3168 Stáj Dani Zbožnice        MB008     4,00  65,67
  16  Vladimír Malák            B1853 Balzac                    KH1603 JK Všetice                MB216     4,00  66,06
  17  Michaela Šínová           D1463 Banessa                   KD1177 JK Bierhanzl Martinice    MD188     4,00  66,41
  18  Lucie Poláková            C0294 Caros                     KC1483 Polák - Schaumann Team    MC108     4,00  66,55
  19  Jaroslav Jindra           H0373 Henessy 1                 KH2329 JK Bierhanzl Martinice    MD188     4,00  67,25
  20  Petr Vančura              B0680 Harmonie 2                KF2820 JK Železnice              MF282     4,00  68,97
  21  Petr Vančura              B0680 Leis                      KF3183 JK Železnice              MF282     5,00  69,61
  22  Martin Sokol              A0115 Leader                    KA0949 PJS Dolní Chabry          MA145     8,00  60,63
  23  Martina Tošovská          B2030 Cita 5                    KB1776 Stáj Moudrý               MB115     8,00  62,52
  24  Pavla Placáková           B0934 Premiera                  KB1522 JK Bierhanzl Martinice    MD188     8,00  64,14
  25  Iva Holíková              B1557 Lone beach 1              KE1171 Stáj Dani Zbožnice        MB008     8,00  65,99
  26  Lubomír Štecher           B1795 Nigel                     KB2437 JK Dítě a kůň             MB034     8,00  67,15
  27  Ivana Kašpárková          F1578 Sarah 1                   KE0946 JK Železnice              MF282     8,00  69,66
  28  Nancy Bečvářová           C0880 Rasputin                  KC1197 Polák - Schaumann Team    MC108     9,00  88,36
  29  Lucie Poláková            C0294 Calvinus                  KC1484 Polák - Schaumann Team    MC108    10,00  73,04
  30  Petra Štěpánková          B0174 Bailie                    KB2512 JK Bierhanzl Martinice    MD188    10,00  75,82
  31  Jaroslav Jindra           H0373 Sheryl                    KD1318 JK Bierhanzl Martinice    MD188    12,00  61,82
  32  Kamila Starečková         B1294 Cimbora Jolanka           KB2557 JS Niki                   MB128    12,00  83,98
  33  Barbora Hudcová           B2054 Fox                       KA0575 JK Dítě a kůň             MB034    16,00  59,43

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;