E
  408B1                          Jezdecké závody AUSTROFIN CUP pořádané JK Mělník ve dnech 8.-10.4.2005                  Strana 1/1
   9.4.2005                                         Výsledková listina soutěže č.4
                                                      DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ 100/110
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 100 cm, 2.fáze 5 překážek do 110 cm. Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování, s 1 kombinací
  ve druhé fázi.
     Hlavní rozhodčí: ing. Milena Minářová (A0119); Rozhodčí: ing. Jarmila Hloušková (A0125), Štěpánka Bolardová (B0527);
     Technický delegát: Michael Moudrý (B0551); Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Jaroslav Jindra           H0373 Zora                      KD1049 JK Bierhanzl Martinice    MD188     0,00  62,26    0,00  35,41
   2  Jaroslav Jindra           H0373 Sheryl                    KD1318 JK Bierhanzl Martinice    MD188     0,00  62,16    0,00  35,84
   3  Petr Vančura              B0680 Harmonie 2                KF2820 JK Železnice              MF282     0,00  68,69    0,00  36,04
   4  Michaela Šínová           D1463 Banessa                   KD1177 JK Bierhanzl Martinice    MD188     0,00  63,27    0,00  37,79
   5  Dana Chobotská            B1112 Agatha 1                  KB2433 JK Velvet - Ouštice       MB249     0,00  63,38    0,00  40,33
   6  Petra Štěpánková          B0174 Bailie                    KB2512 JK Bierhanzl Martinice    MD188     0,00  60,16    0,00  40,66
   7  Nathalie Crnková          A1164 La Gabana                 KA1204 JS Bost B.                MA144     0,00  61,72    0,00  40,85
   8  Dominika Turková          A1089 Chanson D' Amour          KA1422 Horse Academy             MA047     0,00  66,33    1,00  47,14
   9  Martin Šlechta            E0689 Guffy                     KE1178 Stáj Šlechta              ME146     0,00  68,98    2,00  51,23
  10  Martin Sokol              A0115 Egon 1                    KB2089 PJS Dolní Chabry          MA145     0,00  61,09    2,00  51,61
  11  Jan Adamů                 B2256 Oliver Twist              KA0569 Stáj Moudrý               MB115     0,00  65,19    4,00  37,46
  12  Simona Krčmářová          B1835 Kobra                     KD0891 JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     0,00  62,88    4,00  42,45
  13  Lucie Poláková            C0294 Calvinus                  KC1681 Polák - Schaumann Team    MC108     0,00  67,73    4,00  42,89
  14  Vít Pauzr                 E0114 Donchain                  KE1111 Chov koní Bohuslav Pauzr  ME001     0,00  66,06    4,00  46,78
  15  Barbora Tomanová          B2238 Coloman                   KF1925 Horse Academy             MA047     0,00  61,95    7,00  55,72
  16  Michaela Hažmuková        D1338 Sydney 3                  KA1396 JS Bost B.                MA144     0,00  55,52    8,00  42,31
  17  Barbora Hudcová           B2054 Fox                       KA0575 JK Dítě a kůň             MB034     0,00  62,24    8,00  42,77
  18  Anna - Therese Liska      C0666 Elen S                    KA1459 Stáj Leonard Praha        MA106     0,00  63,93   10,00  67,13
  19  Petr Vančura              B0680 Athenus                   KF2817 JK Železnice              MF282     0,00  67,41   12,00  41,95
  20  Jana Rosická              F0864 Rubika - R                KA1032 JK Céva                   MA083     0,00  59,54  908,00
  21  Pavel Myslík              B1754 Bard                      KB1575 JK Spomyšl                MB199     0,00  64,30  900,00
  22  Lenka Melmerová           A0132 Nero                      KB1135 JK Equuleus Praha         MA114     0,00  66,12  900,00
  23  Iva Holíková              B1557 Savana                    KB3168 Stáj Dani Zbožnice        MB008     0,00  67,85  905,00
  24  Miloslav Vítek            C0024 Cesar                     KH1682 JS EQUI-HERBS             MB272     2,00  73,06
  25  Jana Jizbová              B1924 Pegy 4                    KB2502 JS N+N Košátky            MB263     4,00  53,18
  26  Jana Jizbová              B1924 Prairie Spirit            KB1866 JS N+N Košátky            MB263     4,00  54,06
  27  Martin Sokol              A0115 Leader                    KA0949 PJS Dolní Chabry          MA145     4,00  59,97
  28  Pavla Placáková           B0934 Premiera                  KB1522 JK Bierhanzl Martinice    MD188     4,00  62,45
  29  Ivana Kašpárková          F1578 Sarah 1                   KE0946 JK Železnice              MF282     4,00  62,50
  30  Lucie Poláková            C0294 Victoria                  KC1484 Polák - Schaumann Team    MC108     4,00  62,79
  31  Vladimíra Kozáková        A0116 Metráž                    KB2883 Vladimíra Kozáková        MB168     4,00  66,69
  32  Nancy Bečvářová           C0880 Rasputin                  KC1197 Polák - Schaumann Team    MC108     4,00  66,70
  33  Kamila Orlichová          D1311 Cejlon 1                  KG2102 JK Všetice                MB216     4,00  66,88
  34  Vít Pauzr                 E0114 Beškov                    KE1217 Chov koní Bohuslav Pauzr  ME001     4,00  67,10
  35  Miloslav Vítek            C0024 Luk 3                     KF2273 Kaiser Soze Production    MA151     4,00  67,43
  36  Iva Holíková              B1557 Lone beach 1              KE1171 Stáj Dani Zbožnice        MB008     4,00  67,72
  37  Nathalie Crnková          A1164 Yellow Man                KH2097 JS Bost B.                MA144     5,00  69,85
  38  Miloslav Vítek            C0024 Joker 1                   KA1354 Kaiser Soze Production    MA151    11,00  78,80
  39  Lenka Melmerová           A0132 Gallia                    KB1997 JK Equuleus Praha         MA114    13,00  86,68
      Lenka Staňková            A0800 Lord G.P.S.               KF2212 TJ Lokomotiva Vršovice    MA016   908,00
      Josef Malinovský          A1251 Nik                       KA0704 JS Císařský ostrov        MA126   908,00
      Dagmar Švehlová           C0321 Gemma 2                   KA1270 TJ Tempo Praha            MA007   908,00

 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;