E
                                           Veřejné tréninky pořádané JK Mělník dne 28.10.2004                          Strana 1/1
  28.10.2004                                       Výsledková listina soutěže č.1/80
                                                       DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 80 cm, 2.fáze 5 překážek do 80 cm. Rychlost 350 m/min.
  Bez rozeskakování a bez kombinací. Licence koní ani jezdců se nevyžadují.
     Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B0527);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.                   Vytištěno: 28.10.04, 15:55:03.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Eva Pokrovská                   Deisy                            JK jezdecké společnosti C MA122     0,00  55,45    0,00  30,94
   2  Sandra Bejšáková                Starling                         Statek Kováry             MB172     0,00  68,16    0,00  35,48
   3  Alžběta Vojtková                Patrik 2                         JK Stará Boleslav         MB074     0,00  59,15    0,00  36,22
   4  Zdeněk Palička                  Nela                             JK Velvary                MB159     0,00  64,75    0,00  36,66
   5  Adéla Hajná                     Polly                            JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  60,57    0,00  37,48
   6  Kristýna Buzková                Tamara 1                         JK Hrnčíře                MB113     0,00  56,97    0,00  37,94
   7  Simona Králíková                Fatma                            JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  63,69    0,00  42,04
   8  Michaela Jurková                Atlanta                          JK Teplice - Doubravice   ME009     0,00  68,91    0,00  42,28
   9  Veronika Bernhardová            Ferda                            Statek Kováry             MB172     0,00  68,44    0,00  43,52
  10  Lucie Pěchová                   Mignight Meadow                  PJS Dolní Chabry          MA145     0,00  59,19    0,00  46,05
  11  Ladislav Karlík                 Clare                            JK Teplice - Doubravice   ME009     0,00  62,81    4,00  31,96
  12  Jan Kratochvíl                  Róza                             JK Velvary                MB159     0,00  57,50    4,00  36,92
  13  Darina Pálková                  Happy Meal                       JK Velvary                MB159     0,00  58,87    4,00  43,00
  14  Lenka Jalůvková                 Clark                            Statek Kováry             MB172     0,00  71,50    4,00  48,87
  15  Jana Košťálová                  Daisy                            JS Fiala                  MB012     0,00  62,78  905,00
  16  Barbora Kepková                 Pergie                           JK Smečno                 MZ004     4,00  55,16
  17  Ladislav Karlík                 Clare                            JK Teplice - Doubravice   ME009     4,00  56,69
  18  Veronika Rosická                Blue Chip                        JK Iros Praha             MA031     4,00  59,34
  19  Tereza Dřevěná                  Čardáš 6                         JK Česká Lípa             ME126     4,00  59,44
  20  Gabriela Bublová                Rosy                             JK Teplice - Doubravice   ME009     4,00  59,56
  21  Zdeněk Palička                  Nela                             JK Velvary                MB159     4,00  61,15
  22  Natálka Kotková                 Tyna                             JK Horní Počernice        MA093     4,00  61,94
  23  Jitka Malinová                  Terezka                          Statek Kováry             MB172     4,00  62,57
  24  Nikola Tošovská                 Kaunas                           Říha                      MZ005     4,00  63,06
  25  Pavla Zastoupilová              Dáma                             JK Teplice - Doubravice   ME009     4,00  63,44
  26  Barbora Vojtková                Moreska 1                        JK Stará Boleslav         MB074     4,00  65,06
  27  Michala Palková                 Orchidea                         JK Česká Lípa             ME126     4,00  66,44
  28  Lukáš Svoboda                   Saly                             Statek Kováry             MB172     4,00  68,75
  29  Ivana Kodrasová                 Laper                            PJS Dolní Chabry          MA145     4,00  73,22
  30  Alena Miklánková                Eféb                             JK Česká Lípa             ME126     4,00  73,66
  31  Barbora Jonášová                Karina                           JK Marko                  MZ002     4,00  78,47
  32  Marika Tomanová                 Besanson                         PJS Dolní Chabry          MA145     4,00  86,19
  33  Šárka Vagnerová                 Goldfinger                       JK Stará Boleslav         MB074     4,00  86,60
  34  Alena Konečná                   Lagoya                           JK Česká Lípa             ME126     8,00  58,97
  35  Martina Tošovská                Zefír                            Říha                      MZ005     8,00  70,75
  36  Tereza Karlíková                Akin                             JK Teplice - Doubravice   ME009     8,00  75,79
  37  Ilona Růžičková                 French Alexis                    EQILON Mělnická Vrutice   MB264     8,00  77,00
  38  Michaela Kurková                May                              JK Marko                  MZ002     8,00  91,06
  39  Darina Pálková                  Happy Meal                       JK Velvary                MB159     8,00  92,19
  40  Kateřina Přikrylová             Johny                            Přikryl                   MZ003     8,00  97,37
  41  Miroslav Techlovský             Leona 1                          JK Epona Kojovice         MB122    12,00  53,69
  42  Ilona Růžičková                 Dellis                           EQILON Mělnická Vrutice   MB264    16,00  56,57
      Gabriela Šedivcová              Karina                           JK Marko                  MZ002   905,00
      Barbora Paterová                Matcho                           JK VÚŽV Uhříněves         MA028   908,00
      Jana Košťálová                  Daisy                            JS Fiala                  MB012   908,00
      Martina Exnerová                Subret                           PJS Dolní Chabry          MA145   908,00
      Vendula Honsová                 Lump                             Stáj Honsová              MZ001   908,00

 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;