E
                                           Veřejné tréninky pořádané JK Mělník dne 28.10.2004                          Strana 1/1
  28.10.2004                                       Výsledková listina soutěže č.1/70
                                                       DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 70 cm, 2.fáze 5 překážek do 70 cm. Rychlost 350 m/min.
  Bez rozeskakování a bez kombinací. Licence koní ani jezdců se nevyžadují.
     Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B0527);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.                   Vytištěno: 28.10.04, 15:55:03.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Eva Štěpanovská                 Goldcliff                        Josef Štěpanovský         MF247     0,00  68,19    0,00  31,98
   2  Eva Štěpanovská                 Goldcliff                        Josef Štěpanovský         MF247     0,00  62,44    0,00  32,16
   3  Ladislav Karlík                 Clare                            JK Teplice - Doubravice   ME009     0,00  56,43    0,00  32,30
   4  Jan Říha                        Mohykán                          Říha                      MZ005     0,00  54,72    0,00  32,58
   5  Eva Pokrovská                   Deisy                            JK jezdecké společnosti C MA122     0,00  56,97    0,00  32,65
   6  Jan Novák                       Wiepke                                                               0,00  52,72    0,00  34,36
   7  Miroslav Techlovský             Leona 1                          JK Epona Kojovice         MB122     0,00  61,37    0,00  39,20
   8  Barbora Kepková                 Pergie                                                               0,00  57,00    0,00  39,69
   9  Jan Novák                       Wiepke                           JK Tarpan                 MA065     0,00  56,44    0,00  39,78
  10  Natálka Kotková                 Tyna                             JK Horní Počernice        MA093     0,00  61,47    0,00  40,87
  11  Kateřina Přikrylová             Johny                            Přikryl                   MZ003     0,00  59,28    4,00  43,13
  12  Tereza Karlíková                Akin                             JK Teplice - Doubravice   ME009     0,00  64,03    4,00  47,93
  13  Michaela Jurková                Atlanta                          JK Teplice - Doubravice   ME009     0,00  67,94    4,00  53,12
  14  Pavla Zastoupilová              Dáma                             JK Teplice - Doubravice   ME009     0,00  60,40    4,00  90,03
  15  Lenka Jalůvková                 Clark                            Statek Kováry             MB172     0,00  70,41   12,00  69,37
  16  Alena Miklánková                Eféb                             JK Česká Lípa             ME126     0,00  62,00  899,00
  17  Renata Vyletělová               Rambo                            JK Horní Počernice        MA093     0,00  65,84  905,00
  18  Denisa Pelechová                Zaka                             JK Česká Lípa             ME126     0,00  67,22  899,00
  19  Pavlína Honsová                 Lump                             Stáj Honsová              MZ001     0,00  71,56  908,00
  20  Kristýna Buzková                Tamara 1                         JK Hrnčíře                MB113     4,00  65,65
  21  Eva Dobešová                    Starling                         Statek Kováry             MB172     4,00  66,65
  22  Michala Palková                 Orchidea                         JK Česká Lípa             ME126     4,00  66,78
  23  Veronika Bernhardová            Ferda                            Statek Kováry             MB172     4,00  67,44
  24  Jitka Květová                   May                              JK Marko                  MZ002     4,00  73,37
  25  Pavla Květová                   May                              JK Marko                  MZ002     4,00  73,44
  26  Gabriela Bublová                Rosy                             JK Teplice - Doubravice   ME009     4,00  81,25
  27  Martina Horsicová               Saly                             Statek Kováry             MB172     4,00  85,53
      Jaroslav Poledne                Romy 1                           JK jezdecké společnosti C MA122   908,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;