E&l1O
                    616B1                                             Jezdecké závody Kritérium mladých koní pořádané JK Mělník dne 16.6.2004                     Strana 1/1
                         16.6.2004                                                        Výsledková listina soutěže č.4
                         KMK pro pětileté koně s oprávněním startovat v KMK. Stupeň "L".
                            Hlavní rozhodčí: Ing. Milena Minářová (A0119); Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B0527); Ing. Jarmila Hloušková (A0125); Komisař KMK: Vladimír Hruška (H0045);
                            Stavitel parkuru: Ing. Vladimír Mestenhauser (B0529); Technický delegát: Michael Moudrý (B0551);
                                                  Lic.                            Lic.                             Lic.    Známka za ukazatel Celkem   Tr.                  Celkem
                    Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   1      2      3     A      body   B    Čas        A-B
                    --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ -----  -----  ----- ------   ----- ----- ------   ------
                     1  Aleš Opatrný              B0808 Color of Love             KE1144 JS Opatrný Hořovice       MB002   8,90   8,80   8,60  26,30 |  0,00  0,00  78,38 |  26,30
                     2  Zuzana Zelinková          B0942 It's Me - T               KA1216 JK Tarpan                 MA065   8,80   8,90   8,60  26,30 |  0,00  0,00  88,08 |  26,30
                     3  Ondřej Nágr               D0257 Phill                     KD1571 JS Mariánské Lázně        MK009   8,60   8,50   8,60  25,70 |  0,00  0,00  82,43 |  25,70
                     4  Petr Doležal              A0658 Este Son W                KB2596 Petr Doležal              ME110   8,50   8,40   8,60  25,50 |  0,00  0,00  79,54 |  25,50
                     5  Ondřej Nágr               D0257 Sinuhet                   KD1570 JS Mariánské Lázně        MD030   8,40   8,30   8,10  24,80 |  0,00  0,00  85,71 |  24,80
                     6  Tomáš Navrátil            A0130 Dona 9                    KA1173 Stáj Vondráček - hřebčín  MA109   8,10   8,20   8,30  24,60 |  0,00  0,00  79,79 |  24,60
                     7  Jaroslav Jindra           H0373 Izák 1                    KD1575 JS Agrosport              MD100   8,30   8,20   8,50  25,00 |  1,00  0,50  86,82 |  24,50
                     8  Luboš Vondráček           A0134 Amina 1                   KA1177 Stáj Vondráček - hřebčín  MA109   8,00   8,00   7,90  23,90 |  4,00  2,00  83,82 |  21,90
                     9  Vít Pauzr                 E0114 Donchain                  KE1111 Chov koní Bohuslav Pauzr  ME001   7,60   7,80   7,80  23,20 |  7,00  3,50  94,66 |  19,70
                    10  Aleš Opatrný              B0808 Seina 1                   KB2559 JS Opatrný Hořovice       MB002   7,80   7,70   7,50  23,00 |  7,00  3,50  97,01 |  19,50
                    11  Aleš Opatrný              B0808 Beethowen                 KE1145 JS Opatrný Hořovice       MB002   8,30   8,00   7,90  24,20 | 11,00  5,50  96,97 |  18,70
                    12  Vladimír Tretera          G0884 Grazie                    KG2481 SS Tretera                MG066   7,50   7,50   7,80  22,80 |  9,00  4,50  87,19 |  18,30
                    13  Ludvík Jandourek          B0238 Canon                     KA1223 Stáj EQUEST               MB267   8,10   7,50   8,00  23,60 | 12,00  6,00  84,22 |  17,60
                    14  Sergei Motyguine          C0207 La Gabana                 KA1204 Bost Equistro             MA049   8,10   7,80   7,50  23,40 | 14,00  7,00  92,91 |  16,40
                    15  Sergei Motyguine          C0207 Lacaletto                 KA1202 Bost Equistro             MA049   8,30   8,10   7,00  23,40 | 17,00  8,50 121,30 |  14,90

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                          Vytištěno: 17.06.04, 15:34:37.