E
  409B1                          Jezdecké závody AUSTROFIN CUP pořádané JK Mělník ve dnech 9.-11.4.2004                  Strana 1/1
  11.4.2004                                         Výsledková listina soutěže č.9
                                                          DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 110 cm, 2.fáze 5 překážek do 120 cm. Bez rozeskakování s 1. kombinací v 1. a ve 2. fázi.
     Hlavní rozhodčí: ing. Milena Minářová (A0119);                                                    Rychlost 350 m/min.
     Rozhodčí: Milan Matějček (B0784), mgr. Andrea Chaloupková (B0521), Blanka Šebestová (B1427); Ceny věcné.
     Technický delegát: Michael Moudrý (B0551); Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529); Vytištěno: 13.04.04, 18:55:12.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Leona Jindrová            H0206 Heriet Assent             KD1024 JS Agrosport              MD100     0,00  46,41    0,00  32,12
   2  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Colin                     KB1772 JK Mělník                 MB024     0,00  45,12    0,00  32,46
   3  Kateřina Kraicová         B1756 Kent IWT                  KB1106 JK Hřebčína Dollom D.Lomn MB117     0,00  48,97    0,00  33,74
   4  Ilona Daňková             D0279 Capitol - S               KD1453 JS Schneider              MD072     0,00  51,56    0,00  35,82
   5  Lukáš Abík                B1975 Aster                     KB1557 JK Sobočice - Stáj Abík   MB227     0,00  46,56    0,00  35,92
   6  Markéta Sousedíková       A0688 Victoria                  KH1823 JK Troja Praha            MA005     0,00  47,44    0,00  38,82
   7  Vladan Bukor              H0601 Norma                     KE0699 JK Natural                ME088     0,00  44,34    0,00  39,10
   8  Stanislav Daněk           D0295 Lucifer-S                 KD1617 JS Schneider              MD072     0,00  50,65    0,00  40,78
   9  Michal Kupka              F1029 Tulamore Dew              KA0967 JK Černožice              MF019     0,00  48,44    0,00  41,32
  10  Ilona Růžičková           B1979 Čika                      KE0304 EQILON, Mělnická Vrutice  MB264     0,00  48,93    1,00  45,44
  11  Darina Pálková            B1535 Sirius                    KB1091 JK Velvary                MB159     0,00  43,66    4,00  32,97
  12  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Teddy                     KF2188 JK Mělník                 MB024     0,00  42,34    4,00  33,92
  13  Petr Hynek                F0599 Tajná                     KB1926 Zámecká jízdárna Úholičky MA153     0,00  47,03    4,00  34,09
  14  Kamila Machová            B2153 Frederik                  KG1452 JK Mělník                 MB024     0,00  39,88    4,00  37,94
  15  Stanislav Daněk           D0295 Raphael-S                 KD1685 JS Schneider              MD072     0,00  47,72    4,00  38,79
  16  Veronika Rosická          A0536 Arkána                    KA0961 JK Iros Praha             MA031     0,00  49,40    4,00  39,19
  17  Ilona Daňková             D0279 Ruben-S                   KD1684 JS Schneider              MD072     0,00  50,13    6,00  49,38
  18  Jaroslav Abík             B1288 Samuraj                   KB1625 JK Sobočice - Stáj Abík   MB227     0,00  51,41    9,00  58,54
  19  Zuzana Němcová            B1045 Antoinette                KH2037 JK Holubice               MB186     0,00  51,62  900,00
  20  Martina Tošovská          B2030 Linda                     KA0684 Stáj Moudrý               MB115     4,00  46,43
  21  Jan Šidlák                B0733 Sissi                     KE0861 SSChK Podřipska           ME063     4,00  48,31
  22  Miroslav Techlovský       B1231 La Oroya                  KB2413 JK Epona Kojovice         MB122     4,00  50,18
  23  Lucie Kraicová            B1758 Fešák IWT                 KF1074 JK Mělník                 MB024     8,00  44,31
  24  Zuzana Střebáková         A0946 John Barr                 KA0661 JK Iluze Makotřasy        MA090     8,00  45,62
  25  Nikola Tošovská           B1741 Cita 5                    KB1776 Stáj Moudrý               MB115     8,00  48,35
  26  Nikola Hoznourková        A1025 Madona 1                  KA0938 TJ Lokomotiva Vršovice    MA016     8,00  48,84
  27  Markéta Sousedíková       A0688 Luník                     KA0916 JK Troja Praha            MA005    10,00  57,53
  28  Jiří Žák                  A0820 Henry                     KA0943 JK T.G.Masaryka - Hektor  MA075    12,00  67,54
  29  Jaroslav Abík             B1288 Vigo                      KF2191 JK Sobočice - Stáj Abík   MB227    18,00  73,22
      Matyáš Zeipelt            B1614 Quite Beauty Best         KB1659 JS Břečka                 MB016   900,00
      Martina Tošovská          B2030 Thomas                    KF1464 Stáj Moudrý               MB115   900,00
      Petra Tvrdíková           E0230 Sally 9                   KH2019 JK Holubice               MB186   905,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;