E
  409B1                          Jezdecké závody AUSTROFIN CUP pořádané JK Mělník ve dnech 9.-11.4.2004                  Strana 1/1
  11.4.2004                                         Výsledková listina soutěže č.8
                                                          DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 100 cm, 2.fáze 5 překážek do 110 cm. Bez rozeskakování s 1. kombinací ve 2. fázi.
     Hlavní rozhodčí: ing. Milena Minářová (A0119);                                                    Rychlost 350 m/min.
     Rozhodčí: Milan Matějček (B0784), mgr. Andrea Chaloupková (B0521), Blanka Šebestová (B1427); Ceny věcné.
     Technický delegát: Michael Moudrý (B0551); Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529); Vytištěno: 13.04.04, 18:55:12.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Petr Hynek                F0599 Tajná                     KB1926 Zámecká jízdárna Úholičky MA153     0,00  50,32    0,00  32,80
   2  Darina Pálková            B1535 Sirius                    KB1091 JK Velvary                MB159     0,00  44,08    0,00  34,00
   3  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Queren                    KB2398 JK Mělník                 MB024     0,00  45,69    0,00  35,14
   4  Zuzana Střebáková         A0946 John Barr                 KA0661 JK Iluze Makotřasy        MA090     0,00  47,47    0,00  35,35
   5  Veronika Rosická          A0536 Angie 1                   KA1319 JK Iros Praha             MA031     0,00  37,20    0,00  35,89
   6  Lucie Kraicová            B1758 Pay day                   KB2896 JK Mělník                 MB024     0,00  53,67    0,00  38,85
   7  Jana Bartůňková           A1199 Celsius                   KB2046 JK  Trojan                MA020     0,00  46,54    0,00  39,02
   8  Veronika Krátká           B1971 Kimber                    KB2564 JK Mělník                 MB024     0,00  50,97    0,00  39,16
   9  Petra Tvrdíková           E0230 Sally 9                   KH2019 JK Holubice               MB186     0,00  49,22    0,00  40,24
  10  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Justin                    KD0799 JK Mělník                 MB024     0,00  52,43    0,00  42,41
  11  Jaroslav Vábek            B2063 Lugana                    KH1404 Statek Kováry             MB172     0,00  51,67    0,00  44,50
  12  Lucie Kraicová            B1758 Fešák IWT                 KF1074 JK Mělník                 MB024     0,00  46,25    4,00  34,85
  13  Ilona Daňková             D0279 Ruben-S                   KD1684 JS Schneider              MD072     0,00  50,58    4,00  37,69
  14  Miroslav Techlovský       B1231 La Oroya                  KB2413 JK Epona Kojovice         MB122     0,00  47,24    4,00  38,02
  15  Jiří Žák                  A0820 Henry                     KA0943 JK T.G.Masaryka - Hektor  MA075     0,00  58,05    4,00  38,98
  16  Markéta Sousedíková       A0688 Victoria                  KH1823 JK Troja Praha            MA005     0,00  47,93    7,00  54,57
  17  Veronika Rosická          A0536 Corina 1                  KA1023 JK Iros Praha             MA031     0,00  43,94    8,00  32,23
  18  Stanislav Daněk           D0295 Raphael-S                 KD1685 JS Schneider              MD072     0,00  49,50    8,00  39,52
  19  Jan Šidlák                B0733 Sissi                     KE0861 SSChK Podřipska           ME063     0,00  50,34    8,00  57,21
  20  Stanislav Daněk           D0295 Lucifer-S                 KD1617 JS Schneider              MD072     0,00  51,70   37,71
  21  Kamila Machová            B2153 Frederik                  KG1452 JK Mělník                 MB024     4,00  44,75
  22  Kamila Machová            B2153 Jíva                      KB1775 JK Mělník                 MB024     4,00  46,01
  23  Kateřina Černá            B1972 Narcis 1                  KB2396 JK Mělník                 MB024     4,00  47,35
  24  Nikola Hoznourková        A1025 Madona 1                  KA0938 TJ Lokomotiva Vršovice    MA016     4,00  48,22
  25  Jaroslav Šíma             D1419 Krista                    KB1640 JS Agrosport              MD100     4,00  48,78
  26  Petra Burešová            A0331 Cattaro Exel              KA0922 JK  Trojan                MA020     4,00  51,56
  27  Šárka Melzerová           A1196 Bystrá Voda               KF3123 JK  Trojan                MA020     4,00  51,57
  28  Markéta Sousedíková       A0688 Luník                     KA0916 JK Troja Praha            MA005     4,00  54,47
  29  Martina Tošovská          B2030 Thomas                    KF1464 Stáj Moudrý               MB115     4,00  57,33
  30  Kateřina Černá            B1972 Erny 1                    KB2563 JK Mělník                 MB024     8,00  51,21
  31  Lucie Chaloupková         V0135 Seila                     KA1052 JK Koloděje               MA156    10,00  66,17
  32  Nikola Tošovská           B1741 Cita 5                    KB1776 Stáj Moudrý               MB115    12,00  71,68
      Veronika Řezníčková       E1003 Živa                      KE0893 JK Natural                ME088   899,00
      Karolína Šafaříková       B2064 Madonka                   KA0436 JS Vášová                 MB244   900,00
      Lucie Chaloupková         V0135 Pohádka 1                 KV0151 JK Koloděje               MA156   908,00
      Livie Exnerová            B1329 Fortius                   KA1090 JK  Trojan                MA020   908,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;