E
  409B1                          Jezdecké závody AUSTROFIN CUP pořádané JK Mělník ve dnech 9.-11.4.2004                  Strana 1/2
  10.4.2004                                         Výsledková listina soutěže č.4
                                                          DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 100 cm, 2.fáze 5 překážek do 110 cm. Bez rozeskakování s 1. kombinací ve 2. fázi.
     Hlavní rozhodčí: ing. Milena Minářová (A0119);                                                    Rychlost 350 m/min.
     Rozhodčí: Milan Matějček (B0784), mgr. Andrea Chaloupková (B0521), Blanka Šebestová (B1427); Ceny věcné.
     Technický delegát: Michael Moudrý (B0551); Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529); Vytištěno: 13.04.04, 18:55:11.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Dušan Vantroba            B1108 Bafa II.D                 KB1645 JK Vidovice               MB163     0,00  54,90    0,00  27,20
   2  Vladimír Malák            B1853 Silver 5                  KF2181 JK Všetice                MB216     0,00  55,50    0,00  27,44
   3  Ondřej Potluka            B0149 Týna                      KE0585 TJ jezdecká stáj Montar   MB262     0,00  57,16    0,00  27,62
   4  Petr Hynek                F0599 Serenaat van`t Heike      KB2267 Zámecká jízdárna Úholičky MA153     0,00  54,13    0,00  27,93
   5  Ladislav Váňa             F0962 Ankara 1                  KB2390 Stáj Novák - Plaňany      MB225     0,00  55,12    0,00  28,34
   6  Iva Holíková              B1557 Fabienne 1                KB2595 Stáj Dani Zbožnice        MB008     0,00  56,20    0,00  28,56
   7  Jaroslav Jindra           H0373 Remember                  KD1701 JS Agrosport              MD100     0,00  54,16    0,00  28,78
   8  Jana Nosková              A0410 Nica                      KA0615 Statek Kováry             MB172     0,00  57,21    0,00  28,88
   9  Veronika Carbolová        A1070 Galiben                   KA1035 PJK Gabrielka             MA008     0,00  55,16    0,00  30,51
  10  Jitka Fraňková            C0431 Daisy 3                   KC1085 JK Mlýnský dvůr           MC178     0,00  55,07    0,00  30,67
  11  Iva Holíková              B1557 Babeta                    KG1911 Stáj Dani Zbožnice        MB008     0,00  57,29    0,00  31,94
  12  Miroslava Nosková         F1268 Calhoun                   KF1993 Stáj Nosek                MF062     0,00  56,60    4,00  28,41
  13  Lucie Kraicová            B1758 Fešák IWT                 KF1074 JK Mělník                 MB024     0,00  51,66    4,00  29,54
  14  Hana Trpišovská           A0597 Kety                      KB1298 SS Morys Třebonice        MB170     0,00  58,72    4,00  30,01
  15  Marie Petrmanová          B1454 Bak                       KD0865 Stáj Poncar Kladno        MB086     0,00  53,22    4,00  30,67
  16  Marek Zbořil              A0145 Trautunberg               KA1192 SS Morys Třebonice        MB170     0,00  56,48    4,00  30,94
  17  Marek Zbořil              A0145 Dynastie 1                KB2797 SS Morys Třebonice        MB170     0,00  55,36    4,00  30,95
  18  Kateřina Zigová           E1020 Ray                       KB2152 JK Triga Odolena Voda     MA131     0,00  56,38    4,00  31,82
  19  Nikola Němcová            B0347 Goldwing                  KB1872 Stáj Dani Zbožnice        MB008     0,00  56,91    4,00  32,27
  20  Jana Jizbová              B1924 Pegy 4                    KB2502 JS N+N Košátky            MB263     0,00  52,03    4,00  33,01
  21  Pavel Svoboda             B0751 King 3                    KE1091 TJ JS Hořín               MB023     0,00  55,44    4,00  33,61
  22  Darina Pálková            B1535 Regan                     KB2299 JK Velvary                MB159     0,00  57,56    4,00  35,06
  23  Jana Jizbová              B1924 Narcis                    KB1594 JS N+N Košátky            MB263     0,00  55,50    4,00  36,24
  24  Petr Hynek                F0599 Tornaat van`t Heike       KB2266 Zámecká jízdárna Úholičky MA153     0,00  56,37    7,00  40,52
  25  Jaroslav Šíma             D1419 Krista                    KB1640 JS Agrosport              MD100     0,00  50,94    8,00  27,16
  26  Karolina Pexová           A0683 Diora                     KA0565 Klub Equicentrum          MA040     0,00  55,31    8,00  31,22
  27  Jana Vobořilová           F1500 Lucky Lady                KF2006 Flamenco                  MF267     0,00  55,22    8,00  32,63
  28  Markéta Šveňková          A0065 Quincey Jones             KA1197 JS ACCORD Praha           MA160     0,00  55,41    8,00  37,02
  29  Kamila Machová            B2153 Jíva                      KB1775 JK Mělník                 MB024     0,00  50,31   12,00  32,59
  30  Vladimír Malák            B1853 Index                     KB1399 JK Všetice                MB216     0,00  55,87   23,00  48,74
  31  Jana Jizbová              B1924 Prairie Spirit            KB1866 JS N+N Košátky            MB263     0,00  50,70   29,00  54,88
  32  Kamila Machová            B2153 Frederik                  KG1452 JK Mělník                 MB024     0,00  54,22   42,00  63,48
  33  Jana Poláková             A0444 Litava                    KE0550 JK Dolní Počernice        MA123     0,00  56,20  899,00
  34  Pavel Liška               E0816 Wikont                    KA1147 JK Black Fox              MA108     1,00  61,40
  35  Lenka Matunová            B1174 Loreta 5                  KB2753 JK Hlaváč                 MB099     1,00  61,44
  36  Adéla Beranová            B1481 Simon                     KB1474 JK Adéla Praha            MA082     1,00  62,59
  37  Kateřina Kraicová         B1756 Catalina IWT              KB2410 JK Hřebčína Dollom D. Lom MB117     4,00  48,28
  38  Kateřina Kraicová         B1756 Kent IWT                  KB1106 JK Hřebčína Dollom D.Lomn MB117     4,00  48,82
  39  Dušan Vantroba            B1108 Duel 2                    KB2311 JK Vidovice               MB163     4,00  50,20
  40  Dušan Vantroba            B1108 Aura                      KA0800 JK Vidovice               MB163     4,00  52,74
  41  Jana Vobořilová           F1500 Lama                      KF1568 Flamenco                  MF267     4,00  52,94
  42  Adéla Svobodová           B1681 Lambert 2                 KB2788 JO Trnová                 MB120     4,00  53,31
  43  Veronika Krátká           B1971 Kimber                    KB2564 JK Mělník                 MB024     4,00  53,57
  44  Darina Pálková            B1535 Denée                     KB1530 JK Velvary                MB159     4,00  54,13
  45  Kateřina Karlová          B1695 Calvera                   KF2147 JS Šohajová               MA159     4,00  55,96
  46  Jiří Gaudník              A0374 Baron                     KA0713 PJS Dolní Chabry          MA145     4,00  56,68
  47  Ladislav Váňa             F0962 Quirisse                  KB2388 Stáj Novák - Plaňany      MB225     5,00  59,20
  48  Dana Pešková              A0517 Mystekman                 KA0767 JK Elán Praha             MA022     5,00  60,73
  49  Roman Šafrata             B1160 It's Me - T               KA1216 JK Tarpan                 MA065     6,00  74,41
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;
  409B1                          Jezdecké závody AUSTROFIN CUP pořádané JK Mělník ve dnech 9.-11.4.2004                  Strana 2/2
  10.4.2004                                         Výsledková listina soutěže č.4
                                                          DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 100 cm, 2.fáze 5 překážek do 110 cm. Bez rozeskakování s 1. kombinací ve 2. fázi.
     Hlavní rozhodčí: ing. Milena Minářová (A0119);                                                    Rychlost 350 m/min.
     Rozhodčí: Milan Matějček (B0784), mgr. Andrea Chaloupková (B0521), Blanka Šebestová (B1427); Ceny věcné.
     Technický delegát: Michael Moudrý (B0551); Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529); Vytištěno: 13.04.04, 18:55:11.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
  50  Hana Trpišovská           A0597 Dunsany - 42              KB2014 SS Morys Třebonice        MB170     8,00  55,34
  51  Pavel Liška               E0816 Wibstr                    KG1940 JK Black Fox              MA108     9,00  62,87
  52  Veronika Rosická          A0536 Hájenka                   KE0944 JK Iros Praha             MA031    12,00  87,20
  53  Adéla Svobodová           B1681 Tora                      KH0843 JO Trnová                 MB120    16,00  73,48
      Jitka Holá                A0689 Saturn 1                  KA1153 JK Delta                  MA086   905,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;