E
                                      Jezdecké závody HOBBY STŘEDA pořádané JK Mělník dne 17.9.2003                    Strana 1/1
  17.9.2003                                          Výsledková listina soutěže č.1
                                                 DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ - HANDYCAP 70-80-90
  "Dvoufázové skákání" dle čl. 274.5.3. Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací. Licence koní ani jezdců se nevyžadují.
  Pro vyhodnocení pořadí nezáleží na tom, jakou výšku překážek dvojice absolvovala.
     Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B0527);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);                                           Vytištěno: 17.09.03, 16:44:56.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Kristýna Kšádová                Veselá Medvědice                 JO TJ Sokol Přívory       MB250     0,00  44,40    0,00  32,29
   2  Dana Maláková                   Narcis                           JK Mělník                 MB024     0,00  51,44    0,00  36,23
   3  Kamila Machová                  Perla                            JK Mělník                 MB024     0,00  54,40    0,00  38,00
   4  Alena Srbová                    Diana                            JK Velvary                MB159     0,00  59,00    0,00  42,65
   5  Kamila Machová                  Queen                            JK Mělník                 MB024     0,00  49,59    0,00  43,83
   6  Markéta Ceplová                 Korida                           JK Horní Počernice        MA093     0,00  54,03    0,00  46,81
   7  Barbora Vojtková                Moreska                          Stáj Otajan               MA064     0,00  53,16    0,00  46,94
   8  Markéta Ceplová                 Korida                           JK Horní Počernice        MA093     0,00  51,78    0,00  47,76
   9  Barbora Vojtková                Moreska                          Stáj Otajan               MA064     0,00  54,60    0,00  49,60
  10  Karel Štembera                  Taura                            JK Velvary                MB159     0,00  53,47    0,00  52,08
  11  Alžběta Vojtková                Patrik                           Stáj Otajan               MA064     0,00  53,62    0,00  55,27
  12  Kateřina Mestenhauserová        Queren                           JK Mělník                 MB024     0,00  55,96    0,00  56,21
  13  Věra Prokopová                  Argo                                                                 0,00  57,78    0,00  56,98
  14  Kateřina Mestenhauserová        Justin                           JK Mělník                 MB024     0,00  57,13    0,00  58,33
  15  Alena Kuldová                   Derek                            JO TJ Sokol Přívory       MB250     0,00  59,00    0,00  58,77
  16  Anna Nováková                   Samo                             JK Horní Počernice        MA093     0,00  58,15    0,00  59,16
  17  Karel Štembera                  Taura                            JK Velvary                MB159     0,00  54,97    4,00  50,88
  18  Alžběta Vojtková                Patrik                           Stáj Otajan               MA064     0,00  59,00    8,00  56,69
  19  Alena Kuldová                   Derek                            JO TJ Sokol Přívory       MB250     0,00  59,00   13,00  78,50
  20  Vanda Raková                    Remix                            JS Millennium             MA113     0,00  58,25  900,00
  21  Kamila Machová                  Queen                            JK Mělník                 MB024     1,00  60,07
  22  Kristýna Kšádová                Veselá Medvědice                 JO TJ Sokol Přívory       MB250     4,00  45,50
  23  Marie Zvolská                   Romeo                            JK Micky Struhařov        MA128     4,00  50,93
  24  Michaela Hosnedlová             Cipora                           JK Mělník                 MB024     4,00  51,25
  25  Michaela Hosnedlová             Cipora                           JK Mělník                 MB024     4,00  52,79
  26  Lucie Chourová                  Dori                             JS Millennium             MA113     5,00  59,31
  27  Anna Nováková                   Samo                             JK Horní Počernice        MA093     5,00  62,09
  28  Marie Zvolská                   Romeo                            JK Micky Struhařov        MA128     6,00  63,38
  29  Natálie Marková                 Loko                             JS Remark                 MB107     7,00  68,66
  30  Lucie Zdychová                  Tany                             Zdychová                  MZ        7,00  68,78
  31  Marie Zvolská                   Romeo                            JK Micky Struhařov        MA128     8,00  49,34
  32  Natálie Marková                 Loko                             JS Remark                 MB107     8,00  58,25
  33  Lucie Chourová                  Dori                             JS Millennium             MA113     8,00  71,75
  34  Lucie Zdychová                  Tany                             Zdychová                  MZ001    12,00  71,91
  35  Kamila Machová                  Perla                            JK Mělník                 MB024    12,00  74,57
      Jitka Mitlenerová               Grant                            JK Tanvald                ME133   900,00
      Věra Prokopová                  Argo                             JS Eliot Studeněves       MB218   905,00
      Dagmar Kubínová                 Deborah                          JS Remark                 MB107   905,00
      Andrea Balcarová                Sirael                           TJ Slavia Ptice           MB019   908,00
      Andrea Balcarová                Sirael                           TJ Slavia Ptice           MB019   908,00
      Anna Zderadičková               Artex                            JK Tanvald                ME133   908,00
      Olga Majerová                   Matýsek                          JS Eliot Studeněves       MB218   908,00
      Olga Majerová                   Matýsek                          JS Eliot Studeněves       MB218   908,00
      Vanda Raková                    Remix                            JS Millennium             MA113   908,00
      Dagmar Kubínová                 Deborah                          JS Remark                 MB107   908,00

 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;