E





  621B3                   CENA fy ŠEPRA pořádaná TJ JS Hořín a JO TJ Sokol Přívory ve dnech 21.-22.6.2003                 Strana 1/1
  22.6.2003                                        Výsledková listina soutěže č.7
                                                   Dvoufázové skákání 100/110 cm
  Pro všechny koně a jezdce. První fáze 8 překážek ( 1 kombinace), druhá fáze 5 překážek bez kombinace.
  Rozhodování tab. A 274.5.2 ve druhé fázi rozhoduje čas.
     Hlavní rozhodčí: MVDr. Jiří Jonáš (B0562); Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B527); Milan Matějček (B784); Blanka Šebestová (B1427);
     Technický delegát: Michael Moudrý (B0551);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);               Ceny věcné.                 Vytištěno: 22.06.03, 15:35:31.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.        1.fáze         2.fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Karolína Chládková        B1696 Merlyn                    KF1693 Zlata Chládková, Nymburk  MB223     0,00  55,50    0,00  29,09
   2  Lucie Kraicová            B1758 Sabina 3                  KB2195 JK Mělník                 MB024     0,00  51,10    0,00  29,13
   3  Jana Jizbová              B1924 Pegy 4                    KB2502 JK Seco Praha             MB156     0,00  59,42    0,00  29,76
   4  Monika Čížková            A1106 Figaro 2                  KH1984 JS Tursko                 MA120     0,00  54,88    0,00  30,78
   5  Simona Dittrichová        B0134 Dina                      KF1659 TJ Slavia Ptice           MB019     0,00  63,12    0,00  34,21
   6  Daniela Mlejnková         B1904 Klod                      KB1587 TJ JS Hořín               MB023     0,00  58,90    0,00  35,22
   7  Jitka Nitrayová           B1530 Suny                      KB2093 JK Stará Boleslav         MB074     0,00  60,18    4,00  27,60
   8  Renata Michálková         B0401 Vermona                   KA1081 JS Tursko                 MA120     0,00  57,48    4,00  28,93
   9  Martina Tošovská          B2030 Linda                     KA0684 Stáj Moudrý               MB115     0,00  55,33    4,00  29,83
  10  Šárka Melzerová           A1196 Dekorator                 KB1846 Stáj Trojan               MA020     0,00  60,13    4,00  29,90
  11  Miroslava Nosková         F1268 Kamila A                  KH1635 JK Mělník                 MB024     0,00  62,94    4,00  33,16
  12  Markéta Sousedíková       A0688 Victoria                  KH1823 JK Troja Praha            MA005     0,00  61,71    4,00  33,75
  13  Alena Kubíčková           B1775 Adriano Havana            KB2319 JS Bardonová - sedlářství MB169     0,00  57,84    4,00  33,85
  14  Markéta Škramlíková       B0162 Ambra 2                   KB1897 TJJ Bety Černuc           MB053     0,00  59,88    4,00  34,85
  15  Lucie Kraicová            B1758 Atrium                    KB0820 JK Mělník                 MB024     0,00  61,55    7,00  49,75
  16  Lucie Chaloupková         V0135 Pohádka 1                 KV0151 JK Zámecká stáj           MV004     0,00  52,36    8,00  34,57
  17  Miroslava Nosková         F1268 Calhoun                   KF1993 Stáj Nosek                MF062     0,00  60,18   11,00  46,49
  18  Marta Petrová             B2162 Lirongo                   KB1502 TJ Slavia Ptice           MB019     0,00  58,98   16,00  52,49
  19  Jan Říha                  B1944 Lívr                      KC0570 Stáj Moudrý               MB115     0,00  56,97  900,00
  20  Kristýna Heroldová        A1200 Taišar                    KE0244 Stáj Trojan               MA020     4,00  52,88
  21  Zdeněk Strádal            B0973 Diana 20                  KB2248 JK Velvary                MB159     4,00  57,88
  22  Kateřina Černá            B1972 Narcis 1                  KB2396 JK Mělník                 MB024     4,00  58,17
  23  Jana Jizbová              B1924 Prairie Spirit            KB1866 JK Seco Praha             MB156     4,00  60,12
  24  Jiří Němec                E0431 Manas                     KB2528 JK Holubice               MB186     4,00  60,32
  25  Vendula Krajtlová         A1172 Golet                     KA1186 JK Dolní Počernice        MA123     4,00  63,24
  26  Jana Poláková             A0444 Sulika 1                  KB1511 JK Dolní Počernice        MA123     4,00  63,47
  27  Jana Jizbová              B1924 Narcis                    KB1594 JK Mělník                 MB024     4,00  65,85
  28  Lenka Bednářová           A0132 Gallia                    KB1997 JK Komořany               MA114     5,00  67,07
  29  Alena Kubíčková           B1775 Aguti-K                   KB2043 JS Bardonová - sedlářství MB169    12,00  54,02
  30  Jana Binovcová            B2039 Laurin                    KB1963 TJ Slavia Ptice           MB019    13,00  92,36
  31  Kristýna Kodešová         B2158 Portorika                 KB1389 JS Septima Unhošť         MB104    14,00  89,90
      Miroslav Techlovský       B1231 Leona 1                   KB2025 JK Epona Kojovice         MB122   905,00
      Karolína Alexová          A1147 Lery                      KF1622 JK Micky Struhařov        MA128   999,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;