E





  621B3                   CENA fy ŠEPRA pořádaná TJ JS Hořín a JO TJ Sokol Přívory ve dnech 21.-22.6.2003                 Strana 1/1
  22.6.2003                                        Výsledková listina soutěže č.6
  Soutěž je otevřena všem koním a jezdcům a to i bez platných licencí, povinností je korektní jezdecká ústroj.
  Parkur se skládá z 10 skoků bez kombinace. Rozhodování tab. A 238.2.1 bez rozeskakování.
     Hlavní rozhodčí: MVDr. Jiří Jonáš (B0562); Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B527); Milan Matějček (B784); Blanka Šebestová (B1427);
     Technický delegát: Michael Moudrý (B0551);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);               Ceny věcné.                 Vytištěno: 22.06.03, 15:35:30.
                                      Lic.                            Lic.                             Lic.
        Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas
        --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------
         1  Kristýna Kšádová          B2136 Veselá medvědice          KB2536 JO TJ Sokol Přívory       MB250     0,00  57,93
         2  Alena Kubíčková           B1775 Aguti-K                   KB2043 JS Bardonová - sedlářství MB169     0,00  58,30
         3  Karolína Alexová          A1147 Romeo 3                   KA1025 JK Micky Struhařov        MA128     0,00  58,46
         4  Kamila Machová                  Perla                            JK Mělník                 MB024     0,00  61,77
         5  Gabriela Břečková         B2066 Hard Bie                  KF1340 JK Holubice               MB186     0,00  63,23
         6  Alena Kubíčková           B1775 Adriano Havana            KB2319 JS Bardonová - sedlářství MB169     0,00  63,43
         7  Ivana Zemanová            A0218 Nóty                      KC1148 JK Komořany               MA114     0,00  65,41
         8  Kateřina Černá            B1972 Erny 1                    KB2563 JK Mělník                 MB024     0,00  66,74
         9  Lenka Bednářová           A0132 Gallia                    KB1997 JK Komořany               MA114     0,00  67,69
        10  Jana Jizbová              B1924 Prairie Spirit            KB1866 JK Seco Praha             MB156     0,00  68,04
        11  Zuzana Fonferová                Dina                      KF1659 TJ Slavia Ptice           MB019     0,00  69,20
        12  Beata Kubeczková                Dural                     KH0057 TJ Slavia Ptice           MB019     0,00  71,06
        13  Šárka Melzerová                 Dekorator                 KB1846 Stáj Trojan               MA020     0,00  71,61
        14  Pavel Svoboda                   Vanila                    KA1053 JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  71,92
        15  Bára Maroulková                 Romeo 3                   KA1025 JK Micky Struhařov        MA128     0,00  73,14
        16  Markéta Sousedíková       A0688 Luník                     KA0916 JK Troja Praha            MA005     0,00  74,75
        17  Kateřina Černá            B1972 Nela                             JK Mělník                 MB024     0,00  75,58
        18  Kristýna Kodešová         B2158 Portorika                 KB1389 JS Septima Unhošť         MB104     0,00  75,65
        19  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Queren                    KB2398 JK Mělník                 MB024     0,00  75,76
        20  Pavel Svoboda                   King                             JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  75,97
        21  Barbora Paterová                Farma                            JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  76,56
        22  Livie Exnerová            B1326 Fortius                   KA1090 Stáj Trojan               MA020     0,00  78,07
        23  Vladimíra Kozáková        A0116 Faster                    KB1994 Vladimíra Kozáková        MB168     1,00  80,05
        24  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Colin                     KB1772 JK Mělník                 MB024     1,00  81,62
        25  Jitka Nitrayová           B1530 Suny                      KB2093 JK Stará Boleslav         MB074     1,00  82,40
        26  Michaela Hosnedlová       B2005 Cipora                    KB2397 JK Mělník                 MB024     4,00  54,96
        27  Kristýna Heroldová        A1200 Taišar                    KE0244 Stáj Trojan               MA020     4,00  62,11
        28  Martina Jiskrová                Lirongo                   KB1502 TJ Slavia Ptice           MB019     4,00  64,97
        29  Lucie Kraicová            B1758 Modelka                          JK Mělník                 MB024     4,00  65,78
        30  Miroslav Techlovský       B1231 Leona 1                   KB2025 JK Epona Kojovice         MB122     5,00  79,23
        31  Kristýna Himlová                Laurin                    KB1963 TJ Slavia Ptice           MB019     8,00  65,11
        32  Zdeňka Kunstová           A0164 Luke                             PJK Gabrielka             MA008     8,00  77,97
        33  Iveta Neumannová                Pohádka                          JS Septima Unhošť         MB104     8,00  78,14
        34  Alena Kuldová                   Derek                            TJ JS Hořín               MB023    12,00  91,71
        35  Andrea Malá                     Pohádka                          JS Septima Unhošť         MB104    14,00 107,17

 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;