E





  621B3                   CENA fy ŠEPRA pořádaná TJ JS Hořín a JO TJ Sokol Přívory ve dnech 21.-22.6.2003                 Strana 1/1
  21.6.2003                                        Výsledková listina soutěže č.5
                                                              Skok "L"
  Rozhodování tab. A 238.2.2 jedno rozeskakování na čas.
  Peněžitá cena 6.000,- (2.600,- 1.600,- 1.000,- 500,- 300,-) Zvláštní premie: Dvojice s nejnižším součtem trestných bodů v soutěži
  obdrží od firmy Jan Hauzr věcnou cenu v hodnotě min. 5.000,-. V případě rovnosti bodů rozhoduje součet časů.
     Hlavní rozhodčí: MVDr. Jiří Jonáš (B0562); Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B527); Milan Matějček (B784); Blanka Šebestová (B1427);
     Technický delegát: Michael Moudrý (B0551);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);                                           Vytištěno: 22.06.03, 15:35:30.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.                   Rozeskakování
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Dominika Turková          A1089 Quanto                    KA0629 Horse Academy             MA047     0,00  80,30
   2  Martin Tymich             B1371 Loreta                    KB1662 TJJ Bety Černuc           MB053     1,00  87,77
   3  Jiří Gaudník              A0374 Baron                     KA0713 PJS Dolní Chabry          MA145     2,00  92,17
   4  Ondřej Potluka            B0149 Týna                      KE0585 TJ JS Benc                MB183     4,00  81,66
   5  Lucie Kraicová            B1758 Vina                      KB1010 JK Mělník                 MB024     4,00  82,58
   6  Kamila Starečková         B1294 Halli                     KB1547 Jezdecké sdružení Niki    MB128     4,00  83,50
   7  Renata Michálková         B0401 Voltaire                  KB1826 JS Tursko                 MA120     5,00  86,37
   8  Magdaléna Lasabová        E0536 Silver 4                  KB1978 Chov koní Vaňha           ME050     7,00  95,68
   9  Zdeněk Palička            B0066 Catrin                    KB0988 JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     8,00  98,40
  10  Kamila Starečková         B1294 Patrosca                  KB2071 Jezdecké sdružení Niki    MB128    10,00  91,27
  11  Matyáš Zeipelt            B1614 Amulet                    KB0753 JS Břečka                 MB016    10,00  91,79
  12  Jiří Luža                 D0299 Belfast 1                 KD1304 JK Slavia VŠ Plzeň        MD013    12,00  84,98
  13  Monika Šíchová            A0908 Demokrat                  KA0507 JK Artemis                MA092    13,00  86,95
  14  Darina Pálková            B1535 Shafran                   KB1529 JK Velvary                MB159    13,00  87,88
  15  Yves Messens              A0788 Rafael                    KB2242 I.R.S.Aigle Pazderna      MB220    13,00  89,69
  16  Aleš Suchánek             B1646 Goldfinger Dublet         KB2126 JK Stará Boleslav         MB074    14,00  90,06
  17  Jiří Pecháček             A0200 Henry                     KA0943 Stáj Pecháček             MA032    14,00  93,18
  18  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Teddy                     KF2188 JK Mělník                 MB024    16,00  78,04
  19  Vladimíra Kozáková        A0116 Velvet 1                  KB1834 Vladimíra Kozáková        MB168    16,00  98,37
  20  Ivona Pospíšilová         C0049 Drink                     KB1304 JS Dražice                MB055    20,00  98,18
  21  Ladislav Dub              B1443 Afir                      KB1945 JS Millennium             MA113    23,00 107,83
      Adéla Beranová            B1481 Simon                     KB1474 JK Adéla Praha            MA082   899,00
      Vladimír Malát            B1853 Silver 5                  KF2181 JK Všetice                MB216   899,00
      Marek Hromek              B2002 Lucas                     KB0636 I.R.S.Aigle Pazderna      MB220   905,00
      Ilona Růžičková           B1979 Čika                      KE0304 TJ JS Hořín               MB023   908,00
      Zdenka Vaculíková         G0754 Cherokee                  KA0581 JK Ústí nad Labem         ME076   908,00
      Jan Luža                  D0743 Banessa                   KD1177 JK Plzeň                  MD058   999,00
      Jiří Pecháček             A0200 Sorel                     KA0940 Stáj Pecháček             MA032   999,00
      Vladimír Malát            B1853 Index                     KB1399 JK Všetice                MB216   999,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;