E
                                 Jezdecké závody KRITÉRIUM MLADÝCH KONÍ pořádané JK Mělník dne 18.6.2003                 Strana 1/1
  18.6.2003                                        Výsledková listina soutěže č.3
                                                          DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274. 1. fáze 8 překážek do 100 cm, 2.fáze 4 překážky do 110 cm. Rychlost 350 m/min.
  Bez rozeskakování. S jednou kombinací v 1. fázi a jednou kombinací ve fázi druhé.
  Hlavní rozhodčí: Milan Fiala (B0627); Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B0527); Milan Matějček (B0784);
  Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B529); Technický delegát: Michael Moudrý (B551); Komisař KMK: Vladimír Hruška (H0045);
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Tomáš Navrátil            A0130 Irlanda                   KA1075 Stáj Vondráček            MA109     0,00  63,72    4,00  32,18
   2  Jaroslav Jindra           H0373 Kreace                    KD1443 JS Agrosport              MD100     0,00  60,13  899,00
   3  Roman Drahota             C0226 Chelan Karsit             KH2122 Stáj Karsit               MF242     0,00  62,59  899,00
   4  Jiří Němec                E0431 Rhapsody                  KB2513 JK Holubice               MB186     4,00  63,93
   5  Miroslav Šlechta          B0899 Arena 1                   KE1057 JK Všemily                ME124     4,00  64,43
   6  Pavel Macek               E0424 Armero AMS Studio         KE1070 Moskal Equi Sport         ME137     4,00  66,87
   7  Jiří Skřivan              F0031 Ramara                    KF3129 Stáj Manon                MF016     4,00  67,15
   8  Petr Doležal              A0658 Yellow Man/Lotar          KH2097 Petr Doležal              ME110     4,00  67,85
   9  Petra Vondráčková         A0135 Leon 9                    KA1072 Stáj Vondráček            MA109     5,00  74,78
  10  Rudolf Doležal            F0382 Coronádo                  KF2563 JK Jezbořice              MF132     6,00  78,69
  11  Tomáš Navrátil            A0130 Argon 1                   KH2121 Stáj Vondráček            MA109     8,00  68,64
  12  Miloslav Vítek            C0024 Lucas 2                   KA1019 JO Bradáčův Dvůr          MB231     9,00  74,37
  13  Marek Zbořil              A0145 Prinz Claire MP           KA1138 Občanské sdružení Vatikán MA103    10,00  95,21
  14  Jaroslav Jindra           H0373 Simba Kentaur             KF3039 JS Agrosport              MD100    14,00  94,20
      Daniel Voksa              F0025 Chrpa 1                   KE1061 Stáj Voksa                ME129   908,00
      Richard Krutina           A0939 Laramis                   KA1056 TJ Lokomotiva Vršovice    MA016   999,00
      Jaroslav Jindra           H0373 L´avenir                  KE1060 JS Agrosport              MD100   999,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;