E
                               Jezdecké závody HOBBY ČTVRTEK pořádané JK Mělník dne 8.5.2003                    Strana 1/2
   8.5.2003                                    Výsledková listina soutěže č.1/80 a 90
     Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B0527);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.                   Vytištěno:  8.05.03, 19:21:49.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Simona Krčmářová                Sirius                           JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     0,00  58,60    0,00  26,47
   2  Zdeněk Strádal                  Regan                            JK Velvary                MB159     0,00  64,72    0,00  27,99
   3  Simona Krčmářová                Sirius                           JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     0,00  60,03    0,00  28,54
   4  Pavel Myslík                    Vanessa                          JK Spomyšl                MB199     0,00  67,15    0,00  32,62
   5  Veronika Řezníčková             Manon                            JK Natural                ME088     0,00  68,56    0,00  33,57
   6  Milan Matějček                  Aswin                            TJ JS Hořín               MB023     0,00  70,00    0,00  33,79
   7  Lubomír Šiller                  Javan                            Peroutka                  MZ001     0,00  60,50    0,00  34,28
   8  Michaela Hosnedlová             Sára                             JK Mělník                 MB024     0,00  68,81    0,00  35,39
   9  Danuška Maláková                Queen                            JK Mělník                 MB024     0,00  60,15    0,00  36,20
  10  Jan Vávra                       Showtime                         TJ Lokomotiva Vršovice    MA016     0,00  66,91    0,00  36,32
  11  Pavlína Bieliková               Gájus                            JK Krupka                 ME098     0,00  69,65    0,00  38,44
  12  Nikol Binderová                 Orly Jolanka                     TJ Tatran Ústí nad Labem  ME022     0,00  65,03    4,00  31,27
  13  Simona Králíková                Fáma                             JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  68,40    6,00  47,54
  14  Jana Jizbová                    Angelo                           JK Mělník                 MB024     0,00  70,00   16,00  70,31
  15  Blanka Šebestová                Mirabel-P                        TJ JS Hořín               MB023     0,00  66,19  908,00
  16  Alena Kuldová                   Derek                            TJ JS Hořín               MB023     0,00  70,00  908,00
  17  Michaela Bartoňová              Ellis                            TJ Tatran Ústí nad Labem  ME022     1,00  72,16
  18  Kateřina Černá                  Narcis                           JK Mělník                 MB024     3,00  80,25
  19  Pavel Kryml                     Odeta                            JO TJ Sokol Přívory       MB250     4,00  58,69
  20  Renata Štýrská                  Kalif                            TJ Lokomotiva Vršovice    MA016     4,00  61,38
  21  Mirka Kindlová                  Tacen                            JS Fiala                  MB012     4,00  61,65
  22  Michaela Hosnedlová             Sára                             JK Mělník                 MB024     4,00  62,15
  23  Blanka Šebestová                Mirabel-P                        TJ JS Hořín               MB023     4,00  64,12
  24  Darina Pálková                  Cezar                            JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     4,00  65,93
  25  Diana Lavičková                 Puritán                          Stáj Dvůr Židovice        ME061     4,00  66,19
  26  Petra Kratochvílová             Casablanca                       TJ Tatran Ústí nad Labem  ME022     4,00  66,72
  27  Eva Fialová                     Hello                            JS Fiala                  MB012     4,00  66,87
  28  Barbora Paterová                Genie                            JK VÚŽV Uhříněves         MA028     4,00  66,91
  29  Darina Pálková                  Cezar                            JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     4,00  68,25
  30  Kateřina Kraicová               Gelidus                          JK Mělník                 MB024     4,00  69,56
  31  Kateřina Černá                  Erny                             JK Mělník                 MB024     4,00  69,78
  32  Michaela Colbová                Čimi Osteo                       JK VÚŽV Uhříněves         MA028     5,00  70,47
  32  Jindra Vášová                   Čipra                            JS Vášová                 MB244     5,00  70,47
  34  Eva Fialová                     Bivoj                            JS Fiala                  MB012     5,00  73,32
  35  Darina Pálková                  Youngster                        JK Velvary                MB159     5,00  73,47
  36  Pavel Svoboda                   Vanila                           JK VÚŽV Uhříněves         MA028     5,00  73,78
  37  Petra Hodačová                  Farma 1                          JK VÚŽV Uhříněves         MA028     5,00  74,00
  38  Michaela Přibylová              Tesavela                         TJ Tatran Ústí nad Labem  ME022     5,00  86,25
  39  Kateřina Černá                  Narcis                           JK Mělník                 MB024     6,00  77,12
  40  Daniela Mlejnková               Klód                             TJ JS Hořín               MB023     7,00  79,00
  41  Marcela Hůlová                  Monet                            JS Fiala                  MB012     7,00  79,29
  42  Marketa Vítovcová               Mario                            Stáj Equiteam             MA139     8,00  64,88
  43  Lucie Kraicová                  Modelka                          JK Mělník                 MB024     8,00  66,40
  44  Simona Krčmářová                Lucie                            JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     8,00  67,53
  44  Lucie Hudáková                  Ellis                            TJ Tatran Ústí nad Labem  ME022     8,00  67,53
  44  Pavla Dřevická                  Lady                             TJ Tatran Ústí nad Labem  ME022     8,00  67,53
  47  Zdeněk Strádal                  Regan                            JK Velvary                MB159     8,00  67,69
  48  Lucie Kraicová                  Modelka                          JK Mělník                 MB024     9,00  70,15
  49  Jan Vávra                       Matěj                            TJ Lokomotiva Vršovice    MA016     9,00  73,41
  50  Karolina Šafaříková             Madonka                          JK Holubice               MB186     9,00  82,06
  51  Darina Pálková                  Youngster                        JK Velvary                MB159    10,00  75,19
  52  Pavel Myslík                    Vanessa                          JK Spomyšl                MB199    10,00  81,50
  53  Jana Jizbová                    Hector de Bis                    JK Seco Praha             MB156    10,00  91,10
  54  Veronika Horáčková              Lady                             TJ Tatran Ústí nad Labem  ME022    11,00  78,97
  55  Jaroslav Vábek                  Madonka                          JK Holubice               MB186    11,00  79,44
  56  Iveta Holečková                 Diana                            JS Fiala                  MB012    12,00  85,87
  57  Pavlína Bieliková               Gájus                            JK Krupka                 ME098    13,00  71,03
  58  Sylva Nohálová                  Sanet                            Peroutka                  MZ001    15,00  79,28
  59  Kamila Machová                  Vanda                            JK Mělník                 MB024    20,00  94,00
  60  Kateřina Kraicová               Gelidus                          JK Mělník                 MB024    26,00  90,94
  61  Petra Křupková                  Granát                           JK VÚŽV Uhříněves         MA028    27,00 126,75
      Lubomír Šiller                  Javan                            Peroutka                  MZ001   900,00
      Dita Kunová                     Ibišek                           JS Fiala                  MB012   900,00
      Mirka Kindlová                  Tacen                            JS Fiala                  MB012   900,00
      Radka Hlaváčková                Nela                             JK Mělník                 MB024   905,00
      Lenka Drholcová                 Brandy                           Jezdecké centrum Zájezd   MA099   908,00
      Klára Vochozková                Ivory Irish/Ibišek               JS Opatrný Hořovice       MB002   908,00
      Kateřina Černá                  Erny                             JK Mělník                 MB024   908,00
      Petr Vochozka                   Viktor                           JS Opatrný Hořovice       MB002   999,00
      Jitka Slabá                     Nikita                           JS Niki                   MB128   999,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;