E
                               Jezdecké závody HOBBY ČTVRTEK pořádané JK Mělník dne 8.5.2003                    Strana 1/1
   8.5.2003                                      Výsledková listina soutěže č.1/70
     Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B0527);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.                   Vytištěno:  8.05.03, 19:21:49.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Michaela Kocánková              Lorann                           Staj Dvůr Židovice        ME061     0,00  65,66    0,00  30,44
   2  Michaela Colbová                Čimi Osteo                       JK VÚŽV Uhříněves         MA028     0,00  68,91    0,00  33,58
   3  Kamila Machová                  Vanda                            JK Mělník                 MB024     0,00  64,19    0,00  33,94
   4  Markéta Vítovcová               Mario                            Stáj Equiteam             MA139     0,00  66,40    0,00  36,00
   5  Kamila Starečková               Cimbora Jolanka                  JS Niki                   MB128     0,00  68,40    0,00  39,42
   6  Erika Hledíková                 Pramen                           JK Vaněček                MB246     0,00  70,00    1,00  41,54
   7  Sylva Nohálová                  Sanet                            Peroutka                  MZ001     0,00  70,00    1,00  43,48
   8  Danuška Maláková                Queen                            JK Mělník                 MB024     0,00  70,00    3,00  50,00
   9  Pavel Kryml                     Odeta                            JO TJ Sokol Přívory       MB250     0,00  59,53    4,00  34,48
  10  Simona Krčmářová                Lucie                            JK Fapaso Vysoká Libeň    MB006     4,00  56,00
  11  Dana Malaková                   Perla                            Peroutka                  MZ001     4,00  62,81
  12  Pavel Svoboda                   Vanila                           JK VÚŽV Uhříněves         MA028     4,00  64,53
  13  Radka Hlaváčková                Nela                             JK Mělník                 MB024     4,00  69,44
  14  Barbora Paterová                Genie                            JK VÚŽV Uhříněves         MA028     5,00  71,44
  15  Diana Lavičková                 Puritán                          Staj Dvůr Židovice        ME061     6,00  75,94
  16  Iveta Holečková                 Diana                            JS Fiala                  MB012     7,00  78,87
  17  Eva Hájková                     Song 2                           JK Vaněček                MB246     7,00  81,22
  18  Danuška Maláková                Svratka                          JK Mělník                 MB024     7,00  81,50
  19  Lucie Kraicová                  Viki                             JK Mělník                 MB024     8,00  83,00
  20  Milan Matějček                  Aswin                            TJ JS Hořín               MB023     8,00  84,47
  21  Lucie Kraicová                  Viki                             JK Mělník                 MB024    11,00  79,25
  22  Stanislav Peroutka              Tim 4                            Peroutka                  MZ001    11,00  94,47
  23  Petra Křupková                  Granát                           JK VÚŽV Uhříněves         MA028    12,00  86,66
  24  Kateřina Kadlecová              Lorann                           Staj Dvůr Židovice        ME061    15,00 114,50
  25  Klára Vochozková                Ivory Irish/Ibišek               JS Opatrný Hořovice       MB002    16,00 101,78
  26  Daniela Krátká                  Fáma                             JK VÚŽV Uhříněves         MA028    20,00  85,53
      Petra Hodačová                  Farma 1                          JK VÚŽV Uhříněves         MA028   900,00
      Aleš Feďuk                      Citin                            Stáj Dvůr Židovice        ME061   900,00
      Alena Kuldová                   Derek                            TJ JS Hořín               MB023   900,00
      Dita Kunová                     Ibišek                           JS Fiala                  MB012   908,00
      Petr Vochozka                   Viktor                           JS Opatrný Hořovice       MB002   999,00
      Věra Prokopová                  Argo                             JS Eliot Studeněves       MB218   999,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;