E
  419B2                          Jezdecké závody AUSTROFIN CUP pořádané JK Mělník ve dnech 19.-20.4.2003                 Strana 1/1
  19.4.2003                                         Výsledková listina soutěže č.4
                                                           DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. 1. fáze 8 překážek do 110 cm, 2.fáze 5 překážek do 120 cm.
  Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování, s 1 kombinací ve 1. fázi a s 1 kombinací ve 2. fázi.
     Hlavní rozhodčí: ing. Michal Veselý (B0008); Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B0527); Milan Matějček (B0784);
     Technický delegát: Michael Moudrý (B0551);
     Stavitel parkuru: ing. Libor Jakubal (B0529);             Ceny věcné.                   Vytištěno: 20.04.03, 19:39:10.
                                Lic.                            Lic.                             Lic.       1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                     oddílu   Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ ------------------------- ------ ------- ------ ------- ------
   1  Marek Sloup               B0242 Beatrice Evroškol         KB2138 TJJ Lysá nad Labem        MB072     0,00  65,89    0,00  30,74
   2  Kateřina Bardonová        B1325 Pegy                      KB1475 JS Bardonová - Hauzr      MB169     0,00  68,95    0,00  32,05
   3  Barbora Hassová           B1492 Quebeck                   KF1337 JK Seco Praha             MB156     0,00  68,67    0,00  32,40
   4  Alena Machová             B1573 Victor                    KE0612 Soukromá stáj zámek Vilém MD134     0,00  71,22    0,00  32,85
   5  Martin Šlechta            E0689 Edgar                     KE0823 Stáj Šlechta              ME146     0,00  68,89    0,00  33,21
   6  Anna Reinbergerová        A0934 West                      KA0836 TJ Žižka Praha            MA002     0,00  69,13    0,00  37,80
   7  Alena Machová             B1573 Grand Alumex              KB1151 Soukromá stáj zámek Vilém MD134     0,00  70,67    0,00  38,55
   8  Miroslava Nosková         F1268 Tornádo 2                 KB1774 JK Mělník                 MB024     0,00  70,98    0,00  38,69
   9  Miroslava Nosková         F1268 Donáta                    KC0946 Stáj Nosek                MF062     0,00  70,20    4,00  31,20
  10  Nikola Hoznourková        A1025 Madona 1                  KA0938 TJ Lokomotiva Vršovice    MA016     0,00  74,63    6,00  55,23
  11  Vít Pauzr                 E0114 Litava                    KE0550 Chov koní Bohuslav Pauzr  ME001     0,00  72,54    7,00  61,74
  12  Marek Sloup               B0242 Vivian                    KB2139 TJJ Lysá nad Labem        MB072     0,00  68,01   10,00  54,88
  13  Radek Housa               F0548 Willma                    KB1981 JK Seco Praha             MB156     2,00  79,20
  14  Magdaléna Lasabová        E0536 Silver 4                  KB1978 Chov koní Vaňha           ME050     2,00  79,98
  15  Kateřina Bardonová        B1325 Etna 1                    KB1499 JS Bardonová - Hauzr      MB169     4,00  67,70
  16  Pavel Myslík              B1754 Jantar 1                  KG1122 JK Spomyšl                MB199     4,00  71,30
  17  Radek Housa               F0548 Condé                     KB1570 JK Seco Praha             MB156     4,00  73,86
  18  Alena Machová             B1573 Magion                    KB1593 Soukromá stáj zámek Vilém MD134     5,00  75,48
  19  Lucie Kraicová            B1758 Vina                      KB1010 JK Mělník                 MB024     5,00  77,53
  20  Barbora Hassová           B1492 Coubertin 2               KB2543 JK Seco Praha             MB156     6,00  79,54
  21  Radek Housa               F0548 Contus 3                  KB2444 JK Seco Praha             MB156     8,00  71,64
  22  Miroslava Nosková         F1268 Calhoun                   KF1993 Stáj Nosek                MF062     8,00  73,82
  23  Ladislav Dub              B1443 Afir                      KB1945 Jezdecká stáj Millennium  MA113     9,00  76,61
  24  Ondřej Potluka            B0149 Sawat                     KH1746 TJ JS Benc                MB183     9,00  78,48
  25  Magdaléna Lasabová        E0536 Grand                     KE0844 Chov koní Vaňha           ME050    10,00  80,01
  26  Magdaléna Lasabová        E0536 L´avenir                  KE1060 Chov koní Vaňha           ME050    10,00  81,45
  27  Vít Pauzr                 E0114 Alba 2                    KE1018 Chov koní Bohuslav Pauzr  ME001    13,00  76,32
  28  Jana Jizbová              B1924 Angelo                    KB1596 JK Mělník                 MB024    21,00 108,07
      Lenka Staňková            A0800 Verona                    KA0758 TJ Lokomotiva Vršovice    MA016   900,00
      Zuzana Líkařová           B1664 Husky                     KB2441 JS Bardonová - Hauzr      MB169   900,00
      Alžběta Malcová           A0996 Athos                     KA0737 Horse Academy             MA047   999,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;