E&l1O
                      411B1                            Jezdecké závody JARNÍ PONY FESTIVAL pořádané JK Mělník ve dnech 11.-13.4.2003                    Strana 1/1
                      13.4.2003                                          Výsledková listina soutěže č.18 - "KONRÁD CUP"
                      KLASICKÝ PONY FESTIVAL "KONRÁD CUP" ve skákání věkové kategorie 8 až 16 let na pony kategorie A i B (121 - 148 cm k.v.).
                      Dvoukolová soutěž - 1.kolo "LPB", 2.kolo "SPB". Po skončení 2.kola rozeskakování jezdců se stejným součtem trestných bodů na 1. místě z obou kol.
                         Hlavní rozhodčí: ing. Marcela Šímová (D0128); Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B0527); ing. Miroslava Wiedenová (E0211); Milan Matějček (B0784);
                         Stavitel parkuru: ing. Jan Šíma (D0129);                                                                                 Ceny věcné.
                                                    Lic.                            Lic.                                        Lic.       1. kolo        2. kolo        Finále
                      Poř Jméno jezdce              jezd. Jméno koně                koně   Oddíl                                oddílu    Body   Čas     Body   Čas    Body   Čas
                      --- ------------------------- ----- ------------------------- ------ -----------------------------------  ------ ------- ------ ------- ------ ------ ------
                       1  Kateřina Mestenhauserová  B1832 Colin                     KB1772 JK Mělník                            MB024     0,00  47,67    0,00  50,23   4,00  29,13
                       2  Jana Perníčková           B1883 Sayonara mp               KD1492 JK Heroutice                         MB067     0,00  51,07    0,00  49,63   4,00  29,55
                       3  Denisa Veberová           E0987 Betty                     KE0952 Parkur Klub Děčín                    ME114     0,00  48,54    0,00  48,34 908,00  96,88
                       4  Lucie Kraicová            B1758 Sabina 3                  KB2195 JK Mělník                            MB024     4,00  55,61    0,00  59,16
                       5  Miroslava Křivancová      D1266 Miss                      KB0095 Pegas Děpoltovice                    MD010     7,00  76,53    0,00  50,28
                       6  Julie Juricová            D1195 Lorino                    KD1239 Pegas Děpoltovice                    MD010     0,00  49,25    8,00  50,51
                       7  Jana Perníčková           B1883 Irvel                     KG1524 JK Heroutice                         MB067     4,00  65,19    4,00  52,95
                       8  Denisa Veberová           E0987 Ines 1                    KE1045 Parkur Klub Děčín                    ME114     4,00  52,79    8,00  55,18
                       9  Barbora Hudcová           B2054 Diana 24                  KB2602 TJ Přítoky                           MB034     0,00  56,49   12,00  52,23
                      10  Hynek Vranka              C0828 Bertík                    KC1336 JO Blaťák Mažice                     MC016     4,00  53,35   12,00  62,00
                      11  Irena Buriánková          G2081 Tara 8                    KF2377 Sport.stáj Lesná                     MF222     4,00  58,71   12,00  60,32
                      12  Miroslava Křivancová      D1266 Bela 2                    KD1526 Pegas Děpoltovice                    MD010     4,00  60,77   12,00  58,66
                      13  Zuzana Míková             B1866 Molenhof's Quinte         KB2642 Jezdecká stáj Hochman                MB226     4,00  53,86   15,00  76,12
                      14  Linda Vondráčková         A1124 Sakura                    KF2383 Stáj Vondráček - hřebčín Albertovec  MA109    10,00  72,93   13,00  66,50
                      15  Michaela Hažmuková        D1338 Dancer 1                  KD1535 Fa. Lentur Jízdárna Žeravíková       MD055    17,00  84,95    8,00  67,35
                      16  Marcela Kobernová         D1343 Jenny 5 /Soňa             KD1568 Pegas Děpoltovice                    MD010    16,00  59,04   12,00  59,80
                          Veronika Krátká           B1971 Kimber                    KB2564 JK Mělník                            MB024     0,00  53,86  899,00
                          Karolína Plchová          E0992 Wicked Bubbl.Brown Sugar  KD1302 SK Apollon                           ME093   900,00
                          Nathalie Crnková          A1164 Mon Cherry                KA1093 JS Bost B.                           MA144     8,00  53,43  908,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                        Vysvětlivky: 899 - vzdal(a); 900 - pád jezdce; 905 - omyl na parkuru; 908 - trojí neposlušnost koně; 999 - vyloučen(a);