E
                               Jezdecké závody HOBBY VÍKEND pořádané JK Mělník ve dnech 5.-6.4.2003                    Strana 1/1
   5.4.2003                                      Výsledková listina soutěže č.1
                                                       DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací. Licence koní ani jezdců se nevyžadují.
  Pro vyhodnocení pořadí nebude záležet na tom, jakou výšku překážek dvojice absolvovala.
     Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B0527);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.                   Vytištěno:  6.04.03, 23:27:35.
                                                                                                          1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce                    Jméno koně                 Oddíl                                  Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------------  -------------------------  -----------------------------------  ------- ------ ------- ------
   1  Simona Dittrichová              Dural                      TJ Slavia Ptice                         0,00           0,00  25,03
   2  Simona Dittrichová              Dural                      TJ Slavia Ptice                         0,00           0,00  30,01
   3  Kateřina Mestenhauserová        Colin                      JK Mělník                               0,00           0,00  30,30
   4  Kateřina Kraicová               Jíva                       JK Mělník                               0,00           0,00  31,33
   5  Dana Maláková                   Narcis                     JK Mělník                               0,00           0,00  32,53
   6  Veronika Krátká                 Gejša                      JK Mělník                               0,00           0,00  34,00
   7  Romana Fialová                  Lady                       JS Septima Unhošť                       0,00           0,00  34,47
   8  Lucie Kraicová                  Viki                       JK Mělník                               0,00           0,00  34,65
   9  Martina Jiskrová                Rákoš                      TJ Slavia Ptice                         0,00           0,00  34,98
  10  Dana Maláková                   Narcis                     JK Mělník                               0,00           0,00  35,78
  11  Zuzana Fonferová                Dina                       TJ Slavia Ptice                         0,00           0,00  36,64
  12  Markéta Oubrechová              Farin                      Parkur Klub Děčín                       0,00           0,00  37,79
  13  Alena Stibalová                 Sára                       Parkur Klub Děčín                       0,00           0,00  37,91
  14  Anička Horká                    Vanda                      JK Mělník                               0,00           0,00  38,04
  15  Vladan Bukor                    Norma                      JK Natural                              0,00           0,00  38,15
  16  Alena Stibalová                 Sára                       Parkur Klub Děčín                       0,00           0,00  39,06
  17  Markéta Oubrechová              Farin                      Parkur Klub Děčín                       0,00           0,00  39,52
  18  Martina Doškářová               Gira 6                     JK Natural                              0,00           0,00  40,63
  19  Milena Fialová                  Izabela                    JS Fiala                                0,00           0,00  41,38
  20  Pavel Myslík                    Vanessa                    JK Spomyšl                              0,00           0,00  41,54
  21  Kateřina Plicková               Jantar 1                   JK Spomyšl                              0,00           0,00  41,85
  22  Martina Doškářová               Gira 6                     JK Natural                              0,00           0,00  42,25
  23  Kateřina Černá                  Narcis                     JK Mělník                               0,00           0,00  43,29
  24  Veronika Krátká                 Kimber                     JK Mělník                               0,00           4,00  34,07
  25  Lenka Doškářová                 Orion 5                    JK Natural                              0,00           4,00  35,61
  26  Kateřina Černá                  Erny                       JK Mělník                               0,00           4,00  36,01
  27  Jana Jizbová                    Pegy                       JK SECO Praha                           0,00           4,00  36,90
  28  Jiří Němec                      Manas                      JK Holubice                             0,00           4,00  38,00
  29  Jindřich Hons                   Kahan                      Parkur Klub Děčín                       0,00           4,00  55,90
  30  Šárka Nohová                    Angelika II                TJ Padok Ptice                          0,00           5,00  53,02
  31  Kateřina Kraicová               Jíva                       JK Mělník                               0,00           8,00  34,18
  32  Lenka Bušková                   Rubín 1                    Horse Academy                           0,00           8,00  43,38
  33  Anička Horká                    Vanda                      JK Mělník                               0,00          13,00  53,19
  34  Miroslava Nosková               Kamila A                   JK Mělník                               0,00          13,00  64,50
  35  Martina Kolková                 Dina                       TJ Slavia Ptice                         3,00  49,62
  36  Michaela Hosnedlová             Cipora                     JK Mělník                               4,00  51,20
  37  Lenka Krajňanská                Nobel                      JS NIKI                                 4,00  58,25
  38  Kateřina Černá                  Nela                       JK Mělník                               4,00  64,53
  39  Jana Jizbová                    Angelo                     JK Mělník                               4,00  64,66
  40  Zdeněk Strádal                  Taura                      JK Velvary                              4,00  65,56
  41  Angelika Helzelová              Mr.Santo                   JK Česká Lípa                           4,00  66,32
  42  Kateřina Černá                  Narcis                     JK Mělník                               4,00  66,91
  43  Eva Fialová                     Daisy 6                    JS Fiala                                4,00  67,47
  44  Markéta Popovičová              North                      Statek Kováry                           4,00  67,84
  45  Eliška Baštová                  Flirt                      TJ Žižka Praha                          4,00  69,72
  46  Darina Pálková                  Shafrán                    JK Velvary                              4,00  70,16
  47  Kateřina Černá                  Nela                       JK Mělník                               4,00  72,31
  48  Šárka Nohová                    Angelika II                TJ Padok Ptice                          4,00  75,62
  49  Miroslava Pokorná               Energit                    JK Vidovice                             4,00  79,51
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;
                               Jezdecké závody HOBBY VÍKEND pořádané JK Mělník ve dnech 5.-6.4.2003                    Strana 2/1
   5.4.2003                                      Výsledková listina soutěže č.1
                                                       DVOUFÁZOVÉ SKÁKÁNÍ
  Dle čl. 274.5.3. Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací. Licence koní ani jezdců se nevyžadují.
  Pro vyhodnocení pořadí nebude záležet na tom, jakou výšku překážek dvojice absolvovala.
     Rozhodčí: Štěpánka Hosnedlová (B0527);
     Stavitel parkuru: ing. Vladimír Mestenhauser (B0529);             Ceny věcné.                   Vytištěno:  6.04.03, 23:27:35.
                                                                                                          1. fáze        2. fáze
  Poř Jméno jezdce                    Jméno koně                 Oddíl                                  Body    Čas    Body    Čas
  --- ------------------------------  -------------------------  -----------------------------------  ------- ------ ------- ------
  50  Jindřich Hons                   Kahan                      Parkur Klub Děčín                       5,00  80,72
  51  Eliška Baštová                  Zirkon                     TJ Žižka Praha                          6,00  82,43
  52  Kateřina Černá                  Erny                       JK Mělník                               8,00  61,25
  53  Tereza Dřevěná                  Čardáš 6                   JK Česká Lípa                           9,00  75,93
      Michaela Hosnedlová             Cipora                     JK Mělník                             999,00

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
    Vysvětlivky: 900 - pád jezdce nebo koně, 905 - omyl na parkuru, 908 - trojí neposlušnost koně, 999 - vyloučen(a), 899 - vzdání;