Akce Úvod

Výsledky závodů
MEFRIT CUP

Mistrovství středočeské oblasti dětí, juniorů a mladých jezdců

konaných dne 22. 6. 2001


Číslo závodů: 623B2
Stavitel parkuru: ing. Arch. Anežka Tůmová (A142); Hlavní rozhodčí: Ing. Antonín Klauz (B0035); Technický delegát: Michal Moudrý (B0551)
Rozhodčí: Mgr. Andrea Oppitzová (B521), Blanka Šebestová (kand.), Štěpánka Hosnedlová (B527)

Ceny věcné.


Výsledková listina soutěže č. 1
Zahajovací skákání pro pony do 148 cm KVH a jezdce do 16 let věku.
Parkur ZPB do 70 cm. Soutěž na limitovaný čas dle čl. 299.1

Poř.

Jméno jezdce

Lic. jezdce

Jméno koně

Lic. koně

Oddíl

Lic. oddílu

body

čas

1.

Monika Jandová

B1833

Friars Royal Surprise

KB1486

Hřebčín Dollom

MB0117

0

59,39

2.

Jana Perníčková

B1883

Lady 14

KB2236

JK Heroutice

MB0067

0

57,09

3.

Darina Pálková

B1535

Ben 5

KB2237

JK Velvary

MD0159

0

53,73

4.

Kateřina Mestenhauserová

B1832

Gera

KB2198

JK Mělník

MB0024

0

48,13

5.

Jana Perníčková

B1883

Ibišek

KB2234

JK Heroutice

MB0067

3

64,32

6.

Simona Krčmářová

B1835

Lucie 1

KB2217

JS Hořín

MB0023

3,75

67,39

7.

Kateřina Mestenhauserová

B1832

Gárka

KB2199

JK Mělník

MB0024

16,75

79,45


Výsledková listina soutěže č. 2
Zahajovací skákání pro děti. Parkur Z, soutěž na limitovaný čas dle čl. 299.1

Poř.

Jméno jezdce

Lic. jezdce

Jméno koně

Lic. koně

Oddíl

Lic. oddílu

body

čas

rozdíl od opt. času 57 sec.

1.

Iva Holíková

B1557

Sir Antony

KB1763

Stáj Dani Žabovřesky

MB0008

0

47,64

9,36

2.

Nikola Tošovská

B1741

Líva

KC0570

Stáj Moudrý

MB0115

0

46,77

10,23

3.

Zuzana Líkařová

B1664

Roxana

KG0882

JK Heroutice

MB0067

0

46,67

10,33

4.

David Brutovský

G1945

Clovis-K

KB1753

SS Verona

MB0212

0

46,01

10,99

5.

Iva Holíková

B1557

Camelie

KB1816

Stáj Dani Žabovřesky

MB0008

0

45,89

11,11

5.

Josefína Nesvadbová

B1604

Gordona

KB1604

JS Bardonová - Hauzr

MB0169

0

45,89

11,11

6.

Jakub Novotný

B1699

Loven

KA0069

JS Řitka

MB0188

0

45,01

11,99

7.

Jakub Novotný

B1699

Harfa

KF0293

JS Řitka

MB0188

0

44,89

12,11

8.

Nikola Tošovská

B1741

Venezia-T

KM0985

Stáj Moudrý

MB0115

3

56,32

0,7

9.

Barbora Doušková

B1633

Lady

KA0624

JK Poříčí

MB0066

4

45,95

7,05

10.

Jakub Novotný

B1699

Démon

KB1799

JS Řitka

MB0188

4

49,48

7,52

11.

Lucie Kraicová

B1758

Kraťukova Perla

KB0553

JK Mělník

MB0024

4

48,42

8,58

12.

Jovanka Uzelacová

B1737

Gräfin Altron

KD1066

Alcron Hoffmeister

MB0211

4

46,29

10,71

13.

Josefína Nesvadbová

B1604

Karena

KF0975

JS Bardonová - Hauzr

MB0169

4

46,11

10,89

14.

David Brutovský

G1945

City

KA0643

SS Verona

MB0212

4

44,16

12,84

15.

Zuzana Líkařová

B1664

Riket

KE0519

JK Heroutice

MB0067

11,25

70,8

13,8

16.

Ondřej Veselý

B1845

Šejla

KB1472

Selská jízda Čakovičky

MB0154

vyl. - neposl.

 

Výsledková listina soutěže č. 3
Zahajovací skákání pro juniory - ZL. Soutěž na limitovaný čas dle 299.1

Poř.

Jméno jezdce

Lic. jezdce

Jméno koně

Lic. koně

Oddíl

Lic. oddílu

body

čas

rozdíl od opt. času 67 sec.

1.

David Bělovský

B1220

Bard

KB1575

JK Vlčí stopa Všechlapy

MB0089

0

52,51

14,49

2.

Alena Machová

B1573

Liana

KF1453

JK Mělník

MB0024

0

48,45

18,55

3.

Kateřina Fulínová

B1602

Jarin

KB0887

JK Poříčí

MB0066

0

46,09

20,91

4.

Lucie Chudáčková

B1482

Top Gun

KC0628

JS Equus Hořovice

MB0174

4

63,09

3,91

5.

David Bělovský

B1220

Dukát

KB0969

JK Vlčí stopa Všechlapy

MB0089

4

61,11

5,89

6.

Denisa Brutovská

G1944

Pol

KB1453

SS Verona

MB0212

4

53,73

13,27

7.

Martin Veselý

B1513

Šipka

KB1624

Selská jízda Čakovičky

MB0154

4

53,07

13,93

8.

Martin Tymich

B1371

Loreta

KB1662

TJJ Bety Černuc

MB0053

4

52,16

14,84

9.

Miroslav Techlovský

B1231

Cracken Generali

KB2026

JK Epona

MB0122

4

51,57

15,43

10.

Ria Hoffmeisterová

B1599

Ronald McDonald

KE0935

Alcron Hoffmeister

MB0211

4

51,51

15,49

11.

Darina Pálková

B1535

Sirius

KB1091

JK Velvary

MD0159

4

49,26

17,74

12.

David Hermach

B1701

Jupiter

KD0627

JS Řitka

MB0188

4

48,95

18,05

13.

Lenka Císařová

B1727

Triga

KA0489

JK Dražka

MB0164

7

60,61

6,39

14.

David Štěpán

B1155

Dolores Old.

KH1792

JO Mečeříž

MB0078

8

53,64

13,36

15.

Marie Petrmanová

B1454

Persie

KB1565

Fiala Družec

MB0012

8

48,23

18,77

16.

Lenka Císařová

B1727

Valda

KG1454

JK Dražka

MB0164

12

44,32

22,68

17.

Marie Petrmanová

B1454

Angelo

KB1596

JK Mělník

MB0024

15

54,6

12,4

18.

Alena Machová

B1573

Magion

KB1593

JK Mělník

MB0024

vyl. - neposl.

 

19.

Martin Benc

B1849

Fancy

KB0852

TJJ Bety Černuc

MB0053

vyl. - neposl.

 

20.

Lucie Chudáčková

B1482

Niza 2

KB2023

JS Equus Hořovice

MB0174

vyl. - omyl

 

Výsledková listina soutěže č. 4
Tříkolová rámcová soutěž pro pony. Parkur ZLPB do 80 cm hodnocený na styl jezdce dle čl. 298.3

Poř.

Jméno jezdce

Lic. jezdce

Jméno koně

Lic. koně

Oddíl

Lic. oddílu

1. kolo

2. kolo

3.kolo

tr. body

čas

body za styl

tr. body

čas

body celkem

tr. body

čas

body celkem

1.

Martin Glatz

B1706

Jessica 4

KB1938

JO Trnová

MB0120

0

57,67

24,5

0

39,77

24,5

0

36,73

24,5

2.

Kateřina Mestenhauserová

B1832

Gera

KB2198

JK Mělník

MB0024

4

62,01

25,5

0

47,7

25,5

3

55,09

22,5

3.

Darina Pálková

B1535

Ben 5

KB2237

JK Velvary

MD0159

0

68,39

24,8

0

36,64

24,8

4

46,92

20,8

4.

Jana Perníčková

B1883

Lady 13

KB2236

JK Heroutice

MB0067

0

65,26

23,6

0

51,09

23,6

3

58,98

20,6

5.

Kateřina Mestenhauserová

B1832

Gárka

KB2199

JK Mělník

MB0024

0

69,38

23,5

8,25

66,92

15,25

0

51,07

15,25

6.

Monika Jandová

B1833

Friars Royal Surprise

KB1486

Hřebčín Dollom

MB0117

0

70,09

23,4

0

47,07

23,4

24

vyl. - pád

-0,6

7.

Simona Krčmářová

B1835

Lucie 1

KB2217

JS Hořín

MB0023

vyl. - neposl.

3,4

3

56,48

0,4

4

52,1

-3,6

8.

Jana Perníčková

B1883

Ibišek

KB2234

JK Heroutice

MB0067

vyl. - neposl.

3,4

nenastoupil

       

Vyloučení jezdci mohou pokračovat v závodech, připočte se 20 špatných bodů k nejhoršímu výsledku jezdců před nimi.


Výsledková listina soutěže č. 5
Mistrovství středočeské oblasti dětí. - 1. kolo: parkur Z. 2. kolo: parkur ZL. 3. kolo: parkur ZL

Poř.

Jméno jezdce

Lic. jezdce

Jméno koně

Lic. koně

Oddíl

Lic. oddílu

1. kolo

2. kolo

 

3. kolo

 

body

čas

body

čas

body celkem

body

čas

body celkem

1.

Karolína Štochlová

B1693

Odine

KC1056

Šk. Statek Hořovice

MB0038

0

47,58

0

73,22

0

0

47,7

0

2.

Nikola Tošovská

B1741

Lívr

KC0570

Stáj Moudrý

MB0115

0

48,8

0

69,45

0

0

55,09

0

3.

Iva Holíková

B1557

Rita

KB0442

Stáj Dani Žabovřesky

MB0008

0

46,11

4

69,07

4

0

54,46

4

4.

Iva Holíková

B1557

Sir Antony

KB1763

Stáj Dani Žabovřesky

MB0008

0

44,96

4

72,09

4

0

55,09

4

5.

Zuzana Líkařová

B1664

Roxana

KG0882

JK Heroutice

MB0067

0

49,48

4

66,48

4

3

61,42

7

6.

Lucie Kraicová

B1758

Kraťukova Perla

KB0553

JS Fiala Družec

MB0012

0

49,82

4

70,39

4

3

62,93

7

7.

David Brutovský

G1945

Clovis-K

KB1753

SS Verona

MB0212

4

45,26

4

67,64

8

0

50,95

8

8.

Jakub Novotný

B1699

Loven

KA0069

JS Řitka

MB0188

0

49,98

4

67,73

4

4

51,25

8

9.

Barbora Doušková

B1633

Lady

KA0624

JK Poříčí

MB0066

0

48,01

4

64,07

4

4

51,89

8

10.

Karolína Štochlová

B1693

Jim Beam

KA0456

Šk. Statek Hořovice

MB0038

0

50,09

8

64,83

8

0

51,92

8

11.

Jakub Novotný

B1699

Démon

KB1799

JS Řitka

MB0188

0

49,09

4

67,39

4

4

54,77

8

12.

Iva Holíková

B1557

Camelie

KB1816

Stáj Dani Žabovřesky

MB0008

0

47,22

0

71,07

0

8

56,54

8

13.

Josefína Nesvadbová

B1604

Karena

KF0975

JS Bardonová - Hauzr

MB0169

4,5

67,64

4

70,57

8,5

0

56,16

8,5

14.

Jakub Novotný

B1699

Harfa

KF0293

JS Řitka

MB0188

0

48,2

8

61,47

8

4

53,11

12

15.

Josefína Nesvadbová

B1604

Gordona

KB1604

JS Bardonová - Hauzr

MB0169

0

45,42

8

71,32

8

4

54,7

12

16.

David Brutovský

G1945

City

KA0643

SS Verona

MB0212

vyl. - pád

 

4

69,25

31,75

4

54,23

35,75

17.

Nikola Tošovská

B1741

Venezia-T

KM0985

Stáj Moudrý

MB0115

0

52,29

4

67,01

4

37,25

pád

41,25

18.

Zuzana Líkařová

B1664

Riket

KE0519

JK Heroutice

MB0067

vyl. - neposl.

4

67,32

31,75

17,25

82,06

49

19.

Jovanka Uzelacová

B1737

Gräfin Altron

KD1066

Alcron Hoffmeister

MB0211

0

46,09

8

73,51

8

vzdala

   

20.

Karolína Štochlová

B1693

Tunika

KC1057

Šk. Statek Hořovice

MB0038

4

44,89

8

68,77

12

odstoupila

   

21.

Ondřej Veselý

B1845

Šejla

KB1472

Selská jízda Čakovičky

MB0154

7,75

64,95

vyl. - neposl.

 

odstoupila

   

Vyloučení jezdci mohou pokračovat v závodech, připočte se 20 špatných bodů k nejhoršímu výsledku jezdců před nimi.


Výsledková listina soutěže č. 6
Mistrovství středočeské oblasti juniorů. - 1. kolo. parkur ZL. 2. kolo: parkur L. 3. kolo: parkur S

Poř.

Jméno jezdce

Lic. jezdce

Jméno koně

Lic. koně

Oddíl

Lic. oddílu

1. kolo

2. kolo

 

3. kolo

 

body

čas

body

čas

body celkem

body

čas

body celkem

1.

Alena Machová

B1573

Liana

KF1453

JK Mělník

MB0024

0

60,31

0

56,2

0

4

58,39

4

2.

Ria Hoffmeisterová

B1599

Black Lady

KB1604

Alcron Hoffmeister

MB0211

0

63,13

4

59,16

4

4

55,36

8

3.

David Bělovský

B1220

Dukát

KB0969

JK Vlčí stopa Všechlapy

MB0089

0

70,78

4

66,73

4

4

65,96

8

4.

Ondřej Zvára

B1228

Varina

KB0935

Ostrov

MB0011

4

61,53

0

60,2

4

8

55,09

12

5.

Miroslav Techlovský

B1231

Cracken Generali

KB2026

JK Epona

MB0122

4

67,85

0

68,36

4

8

61,45

12

6.

Martin Glatz

B1706

Kaskadér

KC1014

JO Trnová

MB0120

0

60,38

3

74,25

3

10,75

77,01

13,75

7.

Kamila Starečková

B1294

Cimina Jolanka

KB1202

JS Niki

MB0128

0,75

81,75

8

69,26

8,75

8

68,3

16,75

8.

David Bělovský

B1220

Bard

KB1575

JK Vlčí stopa Všechlapy

MB0089

0

74,35

8

65,89

8

10

82,16

18

9.

David Štěpán

B1155

Dolores Old.

KH1792

JO Mečeříž

MB0078

8

70,37

0

66,97

8

12

64,61

20

10.

Lenka Císařová

B1727

Triga

KA0489

JK Dražka

MB0164

7

77,09

4

67,77

11

16

64,57

27

11.

Darina Pálková

B1535

Sirius

KB0159

JK Velvary

MD0159

4

62,54

8

63,2

12

16

55,64

28

12.

Denisa Brutovská

G1944

Pol

KB1453

SS Verona

MB0212

8

66,16

8

64,48

16

12

63,38

28

13.

Lucie Chudáčková

B1482

Niza 2

KB2023

JS Equus Hořovice

MB0174

0

78,94

4

77,39

4

25

74,08

29

14.

Martin Tymich

B1371

Loreta

KB1662

TJJ Bety Černuc

MB0053

0

71,53

16

67,39

16

14,5

84,95

30,5

15.

Martin Veselý

B1513

Šipka

KB1624

Selská jízda Čakovičky

MB0154

23,5

120,94

8

71,01

31,5

20

64,03

51,5

16.

Alena Machová

B1573

Magion

KB1593

JK Mělník

MB0024

14,25

91,97

16

63,82

30,25

41,75

105,93

72

17.

Lenka Císařová

B1727

Valda

KG1454

JK Dražka

MB0164

23

67,56

16

63,86

39

36,5

76,2

75,5

18.

Lucie Chudáčková

B1482

Top Gun

KC0628

JS Equus Hořovice

MB0174

0,5

80,68

0

76,26

0,5

pád

 

96

19.

Marie Petrmanová

B1454

Angelo

KB1596

JS Fiala Družec

MB0012

8

66,16

12

60,67

20

vyl. -neposl.

110,5

20.

Marie Petrmanová

B1454

Persie

KB1565

Fiala Družec

MB0012

4

66,16

odstoupil

         

21.

Alena Machová

B1573

Grand Alumex

KB1151

JK Mělník

MB0024

7

72,62

odstoupil

       

22.

Kateřina Fulínová

B1602

Jarin

KB0887

JK Poříčí

MB0066

13,25

95,47

odstoupil

       

21.

Ria Hoffmeisterová

B1599

Ronald McDonald

KE0935

Alcron Hoffmeister

MB0211

22

98,88

odstoupil

       

22.

Martin Benc

B1849

Fancy

KB0852

TJJ Bety Černuc

MB0053

vyl. - neposl.

odstoupil

       

23.

David Hermach

B1701

Jupiter

KD0627

JS Řitka

MB0188

vyl. - pád

odstoupil

       

 

Soutěže č. 7 a 8 - zahajovací skákání a mistrovství mladých jezdců
pro malou účast se nekonaly