Akce Úvod

Výsledky závodů
KRITÉRIUM PRO MLADÉ KONĚ

konaných dne 18. 5. 2001


Číslo závodů: 518B1
Stavitel parkuru: ing. Arch. Anežka Tůmová (A142); Hlavní rozhodčí: Milan Fiala
Rozhodčí: Mgr. Andrea Oppitzová, Milan Matějček (kand.), Blanka Šebestová (kand.), Štěpánka Hosnedlová
Ceny věcné.


Výsledková listina soutěže č. 1
ZM - soutěž o nejlepší styl dvojice dle čl. 298.1.3.1.

Poř.

Jméno jezdce

Lic. jezdce

Jméno koně

Lic. koně

Oddíl

Lic. oddílu

body

čas

1.

Rudolf Doležal

F382

Roy Boy

KF2319

JK Jezbořice

MF132

26,8

76,11

2.

Miroslav Půlpán

B602

Corsica

KB2132

JS Remark Poříčí

MB107

25,9

73

3.

Jiří Cipra

F0381

Dovén

KF2201

JK Pastviny

MF027

24

71,39

4.

Ladislav Chmelař

F543

Lagrandeur

KC1176

TJ Sokol hřebčinec Písek

MC025

23,6

79,11

5.

Pavel Vachutka

M374

Cora 4

KF2258

Pegas Lázně Bohdaneč

MF166

23,4

73,01

6.

Viktor Aschenbrier

F980

Qualita

KE933

TJ Jezdec Dobranov

ME005

23,3

80,92

7.

Jiří Pecháček

A200

Sorel

KA940

Stáj Pecháček

MA032

23,2

72,09

8.

František Lomský

C023

Latina

KC1175

Jezdecké středisko ARS

MC143

22,8

73,29

9.

Veronika Bartošová

F1384

Lord 6

KF2212

JK Černošice

MF019

21,8

64,8

10.

Pavel Vachutka

M374

Alabama

KF2260

Pegas Lázně Bohdaneč

MF166

21,8

74,92

11.

Roman Špičák

B1353

Denny

KC1146

JK Čápův Dvůr Tábor

MC103

21,4

70,08

12.

Jan Buben

F369

Tulamore Dew

KA967

Stáj Vondráček

MA109

21,1

69,58

13.

Petr Doležal

F290

Macarena

KE945

JK Všemily

ME124

21,1

64

14.

Miroslav Půlpán

B602

Daisy 5

KB2134

JS Remark Poříčí

MB107

20,2

73,01

15.

František Lomský

C023

Lafran

KC1174

Jezdecké středisko ARS

MC143

19,7

71,86

16.

Jiří Cipra

F0381

Darchury

KF2200

JK Pastviny

MF027

19,7

74,98

17.

Markéta Lutovská

C152

Victoria

KC1106

JK KOBA Libějice

MC152

17,6

95,73

18.

Jan Buben

F369

Amstel

KA962

Stáj Vondráček

MA109

17

73,48

19.

Leoš Černohorský

F290

Hajenka

KE944

JK Všemily

ME124

vyl.

 

Výsledková listina soutěže č. 2
"Dvoufázové skákání" dle čl. 284.2.3. 100 cm / 110 cm 

 

Jméno jezdce

Lic. jezdce

Jméno koně

Lic. koně

Oddíl

Lic. oddílu

1. fáze

2. fáze

body

čas

body

čas

1.

Zdeněk Podešva

F684

Batik

KC1046

P+P Třeboň

MC154

0

63,62

0

27,42

2.

Karolína Štochlová

B1693

Tunika

KC1057

Šk. statek Hořovice

MB038

0

60,56

0

30,42

3.

Jiří Pecháček

A200

Bibi

KA845

Stáj Pecháček

MA032

0

69,56

0

31,32

4.

Ondřej Nágr

D257

Rumba 1

KF2007

JK Mariánské Lázně

MD030

0

68,19

0

33,62

5.

Lenka Matunová

B1174

Orido

KB1857

JK Hlaváč Benátky

MB099

0

71,32

0

34,48

6.

Jan Buben

F369

Oklahoma

KM1882

Stáj Vondráček

MA109

0

66,69

0

38,9

7.

Veronika Bartošová

F1384

Frajerka 1

KF2019

JK Černošice

MF019

0

59,63

4

27,02

8.

František Lomský

C023

Grif

KC1044

Jezdecké středisko ARS

MC143

0

62,38

4

28,97

9.

Ondřej Pospíšil

E549

Sheron

KE797

Stáj Dvůr Židovice

ME061

0

70,4

4

38,26

10.

Martina Štochlová

B1023

Odine

KC1056

Šk. statek Hořovice

MB038

0

62,41

8

28,83

11.

Ondřej Vojta

C191

Lendrik

KG796

TJ Sokol hřebčinec Písek

MC025

4

66,06

   

12.

Ondřej Pospíšil

E549

Nadine

KE772

Stáj Dvůr Židovice

ME061

4

71,09

   

13.

Rudolf Fiala

C080

Cassiny's Son

KC1140

Stáj Leon

MC003

7

86,78

   

14.

Lucie Pomichálková

H0422

Opavia

KF2141

Pegas Lázně Bohdaneč

MF166

8

71,62

   

15.

Pavel Vachutka

M374

Cit A

KH1846

Pegas Lázně Bohdaneč

MF166

12

68,5

   

Výsledková listina soutěže č. 3
"Dvoufázové skákání" dle čl. 284.2.3. 110 cm / 120 cm

Poř.

Jméno jezdce

Lic. jezdce

Jméno koně

Lic. koně

Oddíl

Lic. oddílu

1. fáze

2. fáze

body 1

čas 1

body 2

čas 2

1.

Tomáš Navrátil

A130

Lybie

KA799

BOST Equistro

MA049

0

46,69

0

39,7

2.

Petr Doležal

A658

Espri

KB1991

Horky nad Jizerou

MB100

0

56,25

0

42,39

3.

Ludvík Jandourek

B238

Olza

KF1855

JK St. Boleslav

MB074

0

51,47

4

34,13

4.

Ondřej Nágr

D0257

Whoopi

KD1231

JS Mariánské Lázně

MD030

0

47,69

4

43,45

5.

Ludvík Jandourek

B238

Olora

KF1856

JK St. Boleslav

MB074

0

49,45

5,25

60,28

6.

Simona Batíková

E381

Fronta

KE787

JK Větrný ranč

ME108

0

58,7

9

59,77

7.

Ludvík Jandourek

B238

Otey

KF1852

JK St. Boleslav

MB074

4

49,9

   

8.

Jiří Ptáček

C12

Poldori

KC896

TJ Sokol hřebčinec Písek

MC025

8

48,69

   

9.

Jan Buben

F369

Mája

KF1868

Stáj Vondráček

MA109

12

48,96

   

10.

Michael Moudrý

B551

Silver 4

KB1978

Stáj Moudrý

MB115

vyl. - omyl

   

Výsledková listina soutěže č. 4
"Z" KMK pro 4leté koně s oprávněním startovat v KMK

Poř.

Jméno koně

Lic. koně

Jméno jezdce

Lic. jezdce

Oddíl

Lic. oddílu

Známka za ukazatel

Počet tr. b.:2=B

Výsledný počet bodů

1

2

3

Celkem A

Počet tr. b.

B

A - B

1.

Volonter-T

KA908

Viliam Hadžia

E481

Tarpan s.r.o.

MA065

9

9

8,5

26,5

0

0

26,5

2.

Corsica

KB2132

Miroslav Půlpán

B602

JS Remark Poříčí

MB107

8,7

9

8,6

26,3

0

0

26,3

3.

Acordino-T

KA906

Viliam Hadžia

E481

Tarpan s.r.o.

MA065

8,2

8

9

26,2

0

0

26,2

4.

Amstel

KA962

Jan Buben

F369

Stáj Vondráček

MA109

8,7

8,6

8,8

26,1

0

0

26,1

5.

Roy Boy

KF2319

Rudolf Doležal

F382

JK Jezbořice

MF132

8

8

9

26

0

0

26

6.

Tulamore Dew

KA967

Jan Buben

F369

Stáj Vondráček

 

8

8,5

8

24,5

0

0

24,5

7.

Sorel

KA940

Jiří Pecháček

A200

Stáj Pecháček

MA032

8

9

7

24

0

0

24

8.

Dona

KF2299

Petr Hynek

F599

Zám. Jízd. Úholičky

MB197

8

8,5

7,3

23,8

0,75

0,375

23,425

9.

Daisy 5

KB2134

Miroslav Půlpán

B602

JS Remark Poříčí

MB107

7,5

7,5

8

23

0

0

23

10.

Latina

KC1175

František Lomský

C023

Jezdecké středisko ARS

MC143

7

7

8

22

0

0

22

11.

Lord 6

KF2212

Veronika Bartošová

F1384

JK Černošice

MF019

8

8

8

24

4

2

22

12.

Cora 4

KF2258

Pavel Vachutka

M374

Pegas Lázně Bohdaneč

MF166

7,8

8

8

23,8

4

2

21,8

13.

Qualita

KE933

Viktor Aschenbrier

F980

TJ Jezdec Dobranov

ME005

7,3

7,5

7

21,8

0

0

21,8

14.

Lamure

KB2012

Pavel Sutter

C0011

JS Wagner

MB205

7,5

8

8

23,5

4

2

21,5

15.

Patrosca

B2071

Kamila Starečková

B1294

JS Niky Veltrusy

MB128

8

8,5

6,5

23

4

2

21

16.

Macarena

KE945

Petr Doležal

A658

JK Všemily

ME124

7,5

8,5

7

23

5,75

2,875

20,125

17.

Dovén

KF2201

Jiří Cipra

F0381

JK Pastviny

MF027

8

7

9

24

8

4

20

18.

Alabama

KF2260

Pavel Vachutka

M374

Pegas Lázně Bohdaneč

MF166

7,8

7,5

7,5

22,8

8

4

18,8

19.

Cassiny's Son

KC1140

Rudolf Fiala

C080

Stáj Leon

MC003

7,5

7

6

20,5

5,75

2,875

17,625

20.

Lagrandeur

KC1176

Ladislav Chmelař

F543

TJ Sokol hřebčinec Písek

MC025

6

7

6

19

6

3

16

21.

Wandonga-T

KA909

Zuzana Zelinková

B942

Tarpan s.r.o.

MA065

8

8,5

6

22,5

15,25

7,625

14,875

22.

Denny

KC1146

Roman Špičák

B1353

JK Čápův Dvůr Tábor

MC103

6,5

7

7

20,5

18,5

9,25

11,25

23.

Darchury

KF2200

Jiří Cipra

F0381

JK Pastviny

MF027

5,5

5

7

17,5

16

8

9,5

24.

Victoria

KC1106

Markéta Lutovská

C152

JK KOBA Libějice

MC152

6

6

4

16

17,5

8,75

7,25

25.

Hajenka

KE944

Leoš Černohorský

F290

JK Všemily

ME124

vyl.

           

26.

Lafran

KC1174

František Lomský

C023

Jezdecké středisko ARS

MC143

vyl.

           

27.

Gallia

KB1997

Zuzana Zelinková

B942

JK Pazderna

MB021

vyl. - pád

         

Výsledková listina soutěže č. 5
"ZL" KMK pro 5leté koně s oprávněním startovat v KMK

Poř.

Jméno koně

Lic. koně

Jméno jezdce

Lic. jezdce

Oddíl

Lic. oddílu

Známka za ukazatel

Počet tr. B. : 2 = B

Výsledný p. bodů

1

2

3

Celkem A

Počet tr. b.

B

A - B

1.

Cit A

KH1846

Pavel Vachutka

M374

Pegas Lázně Bohdaneč

MF166

9

9

8,5

26,5

0

0

26,5

2.

Sheron

KE797

Ondřej Pospíšil

E549

Stáj Dvůr Židovice

ME061

8,8

8,8

8,8

26,4

0

0

26,4

3.

Rumba 1

KF2007

Ondřej Nágr

D257

JK Mariánské Lázně

MD030

8,7

8,7

8,7

26,1

0

0

26,1

4.

Oklahoma

KM1882

Jan Buben

F369

Stáj Vondráček

MA109

8,5

8,5

9

26

0

0

26

5.

Tajná

KB1926

Petr Hynek

F599

Zám. Jízd. Úholičky

MB197

8,7

9

8

25,7

0

0

25,7

6.

Frajerka 1

KF2019

Veronika Bartošová

F1384

JK Černošice

MF019

8,5

9

8

25,5

0

0

25,5

7.

Opavia

KF2141

Lucie Pomichálková

H0422

Pegas Lázně Bohdaneč

MF166

8,5

9

7

24,5

0

0

24,5

8.

Leonardo

KA869

Irena Chalupová

A728

BOST Praha

MA049

8,3

9

7

24,3

0

0

24,3

9.

Batik

KC1046

Zdeněk Podešva

F684

P+P Třeboň

MC154

7,7

8

8,3

24

0

0

24

10.

Lendrik

KG796

Ondřej Vojta

C191

TJ Sokol hřebčinec Písek

MC025

7,5

8

8

23,5

0

0

23,5

11.

Bibi

KA845

Jiří Pecháček

A200

Stáj Pecháček

MA032

8

8

9

25

4

2

23

12.

Tunika

KC1057

Karolína Štochlová

B1023

Šk. statek Hořovice

MB038

8,3

8,5

7,5

24,3

4

2

22,3

13.

Queen

KD1227

Siobhan Dillon

B1837

JK Mělník

MB024

8,5

8,5

7

24

4

2

22

14.

Orido

KB1857

Lenka Matunová

B1174

JK Hlaváč Benátky

MB099

8

8

8

24

4

2

22

15.

Wanessa-T

KA823

Zuzana Zelinková

B942

Tarpan s.r.o.

MA065

8,5

8

8

24,5

8

4

20,5

16.

Odine

KC1056

Pavel Sutter

C0011

Šk. statek Hořovice

MB038

8

8,5

8

24,5

8

4

20,5

17.

Silver 4

KB1978

Michael Moudrý

B551

Stáj Moudrý

MB115

7,6

7

7,5

22,1

4

2

20,1

18.

Grif

KC1044

František Lomský

C023

Jezdecké středisko ARS

MC143

7

7,5

7,5

22

4

2

20

19.

Nadine

KE772

Ondřej Pospíšil

E549

Stáj Dvůr Židovice

ME061

7,5

7

7,5

22

7

3,5

18,5


Výsledková listina soutěže č. 6
"L" KMK pro 6leté koně s oprávněním startovat v KMK

Poř.

Jméno koně

Lic. koně

Jméno jezdce

Lic. jezdce

Oddíl

Lic. oddílu

Známka za ukazatel

Počet tr. b. : 2 = B

Výsledný počet   bodů

1

2

3

Celkem A

Počet tr. b.

B

A - B

1.

Espri

KB1991

Petr Doležal

A658

Horky nad Jizerou

MB100

8

8,5

8,5

25

0

0

25

2.

Whoopi

KD1231

Ondřej Nágr

D0257

JS Mariánské Lázně

MD030

7,8

8,5

8,5

24,8

0

0

24,8

3.

Olza

KF1855

Ludvík Jandourek

B238

JK St. Boleslav

MB074

9

8,5

9

26,5

4

2

24,5

4.

Otey

KF1852

Ludvík Jandourek

B238

JK St. Boleslav

MB074

8,5

8,5

8,7

25,7

4

2

23,7

5.

Poldori

KC896

Jiří Ptáček

C12

TJ Sokol hřebčinec Písek

MC025

7

8

7

22

0

0

22

6.

Lybie

KA799

Tomáš Navrátil

A130

BOST Equistro

MA049

9

8,5

6,5

24

14

7

17

7.

Fronta

KE787

Simona Batíková

E381

JK Větrný ranč

ME108

vyl. - neposlušnost

       

8.

Olora

KF1856

Ludvík Jandourek

B238

JK St. Boleslav

MB074

vyl. - neposlušnost

       

9.

Mája

KF1868

Jan Buben

F369

Stáj Vondráček

MA109

vzdal