Akce Úvod

Výsledky závodů
PONY STŘEDA

(veřejný trénink, děti i koně s licencí i bez)

konaných dne 16. 5. 2001


Výsledková listina soutěže č. 1
Drezúra pro děti na pony

Poř.

Jméno jezdce

Lic. jezdce

Jméno koně

Lic. koně

Oddíl

Lic. odd.

Body

1.

Katka Mestenhauserová

B1832

Gera

KB2198

JK Mělník

MB024

272

2.

Miroslava Křivancová

D1266

Miss

KB95

246

3.

Aneta Pažoudková

B1840

Monte

KB2203

JS Alfa Bakov

MB134

242

4.

Kateřina Macková

B1839

Markus

KB2204

JS Alfa Bakov

MB134

230

5.

Kateřina Heřmánková

Bandy

KB2197

JK Mělník

MB024

224

6.

Jana Roubalová

Jara

Jízdárna Skalice

207

7.

Petra Škvorová

Elsa

Tarabini

203

8.

Aneta Růžičková

Zuzka

183

9.

Ilona Růžičková

Zuzka

162

10.

Veronika Rákosová

Elsa

Tarabini

151

11.

Simona Krčmářová

B1835

Lucie

MB023

vyloučena


Výsledková listina soutěže č. 2
"Dva na parkuru" dle 299.3 ZM pro pony

Poř.

Jméno jezdce

Lic.

Jméno koně

Lic.

Oddíl

č. odd.

1. kolo

2. kolo

celkem body rozdíl času

body 1

čas 1

body 2

čas 2

1.

Aneta Pažoudková

B1840

Monte

KB2203

JS Alfa Bakov

MB134

0

81,8

0

77,61

0

4,19

2.

Petra Škvorová

Elsa

Tarabini

0

77,86

0

69,22

0

8,63

3.

Bačkovská

Cita

Parkur klub Děčín

ME114

0

82,42

0

71,22

0

11,2

4.

Miroslava Křivancová

D1266

Miss

KB95

0

73,32

0

60,32

0

13

5.

Kmochová

Medunka

Parkur klub Děčín

ME114

0

75,07

3

75,48

3

0,41

6.

Ilona Růžičková

Zuzka

0

72,11

3

85,05

3

12,94

7.

Jana Roubalová

Jara

Jízdárna Skalice

4

55,52

0

56,89

4

1,37

8.

Simona Krčmářová

B1835

Lucie

MB023

0

68,54

4

63,54

4

5

9.

Kateřina Macková

B1839

Markus

KB2204

JS Alfa Bakov

MB134

4

84,64

0

76,1

4

8,48

10.

Aneta Pažoudková

Eliot

JS Alfa Bakov

MB134

3

90,98

13

104,5

16

13,5

11.

Kateřina Heřmánková

Bandy

KB2197

JK Mělník

MB024

vyl. - neposl.

12.

Katka Mestenhauserová

B1832

Šelda

KB2198

JK Mělník

MB024

vyl. - neposl.

13.

Katka Mestenhauserová

B1832

Gera

KB2196

JK Mělník

MB024

vyl. - omyl

14.

Aneta Růžičková

Zuzka

vyl. - pád

15.

Veronika Rákosová

Elsa

Tarabini

vyl. - pád


Výsledková listina soutěže č. 3
"Dva na parkuru" dle 299.3 ZM pro děti na velkých koních

 

Jméno jezdce

Lic.

Jméno koně

Lic.

Oddíl

č. odd.

1. kolo

2. kolo

celkem body rozdíl času

body 1

čas 1

body 2

čas 2

1.

Miroslava Křivancová

D1266

Miss

KB95

   

0

52,4

0

50,61

0

1,8

2.

Petra Poseltová

 

Cenzor

 

Jízdárna Skalice

 

0

60,3

0

55,77

0

4,5

3.

Katka Mestenhauserová

B1832

Gárka

KB2199

JK Mělník

MB024

3,25

62,7

0

52,8

3,25

9,9

4.

Lucie Kacafírková

 

Falco

 

Jízdárna Skalice

 

0

48,6

4

47,36

4

1,3

5.

Lucie Perutíková

D1264

Duplikát

KV42

           

vyl - omyl