JEZDECKÝ KLUB MĚLNÍK

Vás vítá na svém webu:

A K T U A L I T Y - N E P Ř E H L Í Ž E J T E !!!

časový plán Dne koně 2019

rozpis Dne koně 2019
 • Fotogalerie ze Dne koně 2018:
 • Každý pořadatel závodů včetně Hobby povinen používat přihláškový systém České jezdecké federace, takže prosíme všechny, aby se přihlašovali touto cestou i na naše závody. V něm budeme 24 hodin před zahájením soutěží rovněž zveřejňovat definitivní časový plán soutěží. Je nám ctí, že jsme byli inspirací pro tvůrce tohoto systému.
 • JK Mělník má od 21.2.2015 svou facebookovou stránku, kde naleznete fotografie z pořádaných akcí, hobby závodů a aktuální informace o dění v klubu.
 • Využijte možnosti praní termodek u nás. Při objednání i do druhého dne, nebo dokonce na počkání. Cena 250Kč/kus. Je možné i provedení drobných oprav.
 • NÁVŠTĚVNÍKŮM DNE KONĚ 19.5.2019

  Každý návštěvník DNE KONĚ se zdarma sveze na koni!!!

  Tak jako každý rok i letos bude v průběhu celého programu DNE KONĚ v kryté jízdárně možnost svezení na koních či ponících.

  Každá vstupenka je totiž současně poukázkou na svezení.

  Vstupné pro dospělé činí 100Kč, pro děti a důchodce 50 Kč a je možné si zakoupit i rodinnou vstupenku za 250Kč. Ta platí pro dva dospělé a až pět dětí dohromady a opravňuje k pěti jízdám.

  Parkování vozidel návštěvníků je buď dole u bývalých jatek. Parkovací lístek pro parkování přímo v areálu stojí 50Kč.
  Máte dítě se zájmem o jezdecký sport?

 • Chcete, aby jeho výcvik probíhal na vysoké úrovni?
 • čtěte dále...

 • HOBBY BEZ DOMÁCÍCH VE VÝSLEDKOVÝCH LISTINÁCH
  I v roce 2012 JK Mělník bude eliminovat ve výsledkových listinách Hobby soutěží domácí jezdce. Hobby soutěže totiž tvoří součást uceleného treninkového schématu pro "domácí" a starty v nich jsou pro růst výkonnosti velmi důležité. V minulosti však docházelo často k tomu, že domácí obsadili přední posice na dekorování a pro řadu "hostujících" účastníků byla tato situace demotivující.
  Domácí účastník kterékoliv ze soutěží Hobby tedy nebude ve výsledkových listinách uveden, ani dekorován. Vyjímku budou tvořit domácí jezdci startující prvním rokem, nebo ve věku 10 let a mladší. Aby však i domácí měli náležitou motivaci, za jejich "dosažené" výsledky před "úpravou" výsledkových listin budou získávat body do Mistrovství JK Mělník, jehož stav bude po každém Hobby dnu zveřejněn a při posledním Hobby dnu bude uspořádáno finále a vyhlášeno konečné pořadí.

   
   8
  Úvod Akce Přihlášky (návod) Zkoušky základního výcviku Propozice Výsledky Obsazenost haly Prodej koní Služby Kontakty

  Pocitadlo
  Registrovat
  Zapomenuté heslo?
  JK Mělník nabízí koně různé výkonnosti k prodeji. Pro více informací klikněte nebo volejte 777 234 448.