Detail akce JK Mělník



27.6.2010 ne Hobby festival - svátek (celkem startů: 113)

zpět na akce, zobrazit všechny starty, propozice, výsledky


Do akce se nyní již nelze přihlásit přes tento systém, jen mobilem a emailem.

start nyní za 350,- č.1       27.6 ne Drezurní úloha Z1/2000

čas startu soutěže v cca 08:30 hodin. 10x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Kůň Stáj Cena
    Eliška Knoblochová  Oliver twist  Stáj Moudrý    
    Pavla Podpěrová  Oliver twist  Stáj Moudrý    
    Kateřina Špetová  Ehrengold  Jezdecký klub Šlovice   
    Gabriela Cahová  Oportunity Iceberg   JK Horní Počernice   
    Milada Pokorná  Greta   JK Horní Počernice   
    Michaela Křížková  Alik   JK Horní Počernice   
    Anna Kubešová  Korida   JK Horní Počernice   
    Greta Woskowa  Elbon  JK Mělník   
    Zita Borovcová  Láska 1  JK Tůně   
    Kateřina Špetová  Luk 7  Jezdecký klub Šlovice   

start nyní za 350,- č.2       27.6 ne Drezurní úloha Z2/2000

čas startu soutěže v cca 10:00 hodin. 12x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Kůň Stáj Cena
    Kateřina Špetová  Ehrengold  Jezdecký klub Šlovice   
    Anna Kukrechtová  Alert  JK Equuleus   
    Renata Švarcová  Korpas   Stáj Moudrý    
    Tereza Slabá  Dollom valmont  O.s. Stáj Savara Ptice   
    Anna Faltová  Siddhartha  Jezdecký klub Říčany o.s.   
    Gabriela Cahová  Oportunity Iceberg   JK Horní Počernice   
    Milada Pokorná  Greta   JK Horní Počernice   
    Anna Kubešová  Alik   JK Horní Počernice   
    Michaela Křížková  Korida   JK Horní Počernice   
    Greta Woskowa  Gillette  JK Mělník   
    Zita Borovcová  Láska 1  JK Tůně   
    Kateřina Špetová  Luk 7  Jezdecký klub Šlovice   

start nyní za 350,- č.3       27.6 ne Drezurní úloha Z3/2000

čas startu soutěže v cca 11:00 hodin. 5x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Kůň Stáj Cena
    Pavla Hašková  Arnold  TJ Slavia Ptice   
    Anna Kukrechtová  Alert  JK Equuleus   
    Renata Švarcová  Korpas   Stáj Moudrý    
    Hana Přechová  Deny  JK Fantasie   
    Adéla Palacká  Thea  JK Rumburk o.s.   

start nyní za 350,- č.4       27.6 ne Drezurní úloha L8/2005

čas startu soutěže v cca 12:00 hodin. 1x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Kůň Stáj Cena
    Pavla Hašková  Arnold  TJ Slavia Ptice   

start nyní za 200,- č.5       27.6 ne Dvoufázové skákání 60/60 (274.5.3)
1.fáze 8 překážek do 60cm 2.fáze 4-6 překážek do 60cm.Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
čas startu soutěže v cca 12:00 hodin. 12x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Kůň Stáj Cena
    Lucie Kavalírová  Rozára  Čeřeniště   
    Michaela Mazancová  Artuš 8  JK Gulden*One   
    Dominika Dvořáčková  Centaur  JS Farma Hrádek   
    Tereza Pokorná  Passo Belo   Horse Academy   
    Daniela Mlejnková  Narwen  JK Mělník   
    Kateřina Zůnová  Sagarmon  JK Stará Boleslav   
    Denisa Kosíková  Satén  JK Stará Boleslav   
    Tereza Čurdová  Alice  JK Mělník   
    Michaela Křížková  Alkapone   JK Horní Počernice   
    Pavla Turzová  Delirando  Sedmikráska-centrum pro děti a mládež,z.s.   
    Michaela Mazancová  Sandra 9  JK Gulden*One   
    Lucie Kavalírová  Rozára  Čeřeniště   

start nyní za 200,- č.6       27.6 ne Dvoufázové skákání 70/70 (274.5.3)
1.fáze 8 překážek do 70cm 2.fáze 4-6 překážek do 70cm.Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
čas startu soutěže v cca 13:00 hodin. 14x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Kůň Stáj Cena
    Michaela Mazancová  Artuš 8  JK Gulden*One   
    Jana Hrdinová  Altin tujak  SK Zlate Kopytko   
    Dominika Dvořáčková  Centaur  JS Farma Hrádek   
    Věra Prokopová  Zaldor  Js Eliot Studeněves   
    Tereza Pokorná  Passo Belo   Horse Academy   
    Eliška Šašková  Tygr  JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA o.s.   
    Michaela Lencová  Sahara  Čeřeniště   
    Kateřina Oswaldová  L-extreme   Stáj Krčmářová,o.s.   
    Jindřiška Horná  My Love Monica   JK Běchovice   
    Tereza Slabá  Dollom valmont  O.s. Stáj Savara Ptice   
    Anna Kubešová  Alkapone   JK Horní Počernice   
    Zuzana Hůzová  Šaman 5  JK Počin   
    Pavla Turzová  Delirando  Sedmikráska-centrum pro děti a mládež,z.s.   
    Michaela Mazancová  Sandra 9  JK Gulden*One   

start nyní za 200,- č.7       27.6 ne Dvoufázové skákání 80/80 (274.5.3)
1.fáze 8 překážek do 80cm 2.fáze 4-6 překážek do 80cm.Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
čas startu soutěže v cca 14:00 hodin. 15x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Kůň Stáj Cena
    Eliška Suchomelová  Sahib  Čeřeniště   
    Petra Suchomelová  Sahib  Čeřeniště   
    Kateřina Oswaldová  L-extreme   Stáj Krčmářová,o.s.   
    Eliška Šašková  Tygr  JC-ÚDOLI BAKOVSKÉHO POTOKA o.s.   
    Dominika Moudrá  White   Stáj Moudrý    
    Andrea Ježková  Sahara  Čeřeniště   
    Zuzana Suzan  Impala  Stáj Urban   
    Jindřiška Horná  My Love Monica   JK Běchovice   
    Zuzana Radová  Thea  JK Rumburk o.s.   
    Milada Pokorná  Ultimate Dream   JK Horní Počernice   
    Gabriela Cahová  Rene Iceberg   JK Horní Počernice   
    Michaela Křížková  Tyna 1   JK Horní Počernice   
    Zuzana Hůzová  Šaman 5  JK Počin   
    Tomáš Hradil  Sauron  JO Sokol Přezletice   
    Veronika Váchová  Cabalero  JK VÚŽV Uhříněves   

start nyní za 200,- č.8       27.6 ne Dvoufázové skákání 90/90 (274.5.3)
1.fáze 8 překážek do 90cm 2.fáze 4-6 překážek do 90cm.Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
čas startu soutěže v cca 15:00 hodin. 24x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Kůň Stáj Cena
    Dominika Moudrá  White   Stáj Moudrý    
    Veronika Rosická  Velvet  JK Iros Praha   
    Jana Hrdinová  Altin tujak  SK Zlate Kopytko   
    Alena Konečná  Apollon  SK Zlate Kopytko   
    Anna Reinbergerová  Corona  TJ Žižka Praha   
    Hana Filingerová  Lady swit  JK Poříčí   
    Petra Petráňová  Anny chval  JK Poříčí   
    Eliška Polková  Lorieta  Čeřeniště   
    Irena Korábová  Sid  Čeřeniště   
    Petra Schejbalová  Caramba  Stáj Urban   
    Zuzana Suzan  Impala  Stáj Urban   
    Milan Gaudník  Palisandr  PJK Dolní Chabry   
    Irena Babicová  Rodan  JK Opřetice   
    Anna Faltová  Siddhartha  Jezdecký klub Říčany o.s.   
    Milada Pokorná  Ultimate Dream   JK Horní Počernice   
    Gabriela Cahová  Rene Iceberg   JK Horní Počernice   
    Anna Kubešová  Tyna 1   JK Horní Počernice   
    Pavel Svoboda  Prezdswit kalovický  JK VÚŽV Uhříněves   
    Pavla Slezáková  Irish light  JK Triga Odolena Voda   
    Tereza Bernardova  Laper  Pjk dolni Chabry   
    Tomáš Hradil  Sauron  JO Sokol Přezletice   
    Veronika Váchová  Cabalero  JK VÚŽV Uhříněves   
    Jiřina Dunková  Bastien  JK Céva   
    Dominika Moudrá  Pegi 1  Stáj Moudrý    

start nyní za 200,- č.9       27.6 ne Dvoufázové skákání 100/100 (274.5.3)
1.fáze 8 překážek do 100cm 2.fáze 4-6 překážek do 100cm.Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
čas startu soutěže v cca 15:00 hodin. 12x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Kůň Stáj Cena
    Veronika Rosická  Velvet  JK Iros Praha   
    Alena Konečná  Apollon  SK Zlate Kopytko   
    Anna Reinbergerová  Corona  TJ Žižka Praha   
    Dominika Moudrá  Pegi 1  Stáj Moudrý    
    Eliška Polková  Lorieta  Čeřeniště   
    Pavla Jiřičová  Sid  Čeřeniště   
    Petra Schejbalová  Caramba  Stáj Urban   
    Milan Gaudník  Palisandr  PJK Dolní Chabry   
    Irena Babicová  Rodan  JK Opřetice   
    Pavel Svoboda  Prezdswit kalovický  JK VÚŽV Uhříněves   
    Pavla Slezáková  Irish light  JK Triga Odolena Voda   
    Jiřina Dunková  Bastien  JK Céva   

start nyní za 200,- č.10       27.6 ne Dvoufázové skákání 100/110 (274.5.3)
1.fáze 8 překážek do 100cm 2.fáze 5 překážek do 110cm.Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
čas startu soutěže v cca 15:00 hodin. 4x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Kůň Stáj Cena
    Veronika Rosická  Apollo  JK Iros Praha   
    Jiří Suchomel  Fabulit  TJ Slavia Ptice   
    Hana Kopečná  Chilli pepper  Stáj Urban   
    Erika Borovcová  Lavela /lavera  JK Tůně   

start nyní za 200,- č.11       27.6 ne Dvoufázové skákání 110/120 (274.5.3)
1.fáze 8 překážek do 110cm 2.fáze 5 překážek do 120cm. Rychlost 350 m/min. Bez rozeskakování a bez kombinací.
čas startu soutěže v cca 16:00 hodin. 4x zobrazit starty zobrazit mé starty

#Jezdec Kůň Stáj Cena
    Veronika Rosická  Apollo  JK Iros Praha   
    Jiří Suchomel  Fabulit  TJ Slavia Ptice   
    Hana Kopečná  Chilli pepper  Stáj Urban   
    Erika Borovcová  Lavela /lavera  JK Tůně   

 
 8
Úvod Akce Přihlášky (návod) Zkoušky základního výcviku Propozice Výsledky Obsazenost haly Prodej koní Služby Kontakty

Pocitadlo
Registrovat
Zapomenuté heslo?
JK Mělník nabízí koně různé výkonnosti k prodeji. Pro více informací klikněte nebo volejte 777 234 448.